Radio do biegania (Trójka) NOWY ŚWIAT!

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie wiem... jakąś tam sympatią go darzę, aczkolwiek jego audycji tez od jakiegoś czasu nie słuchałem. Wydawał mi się dość neutralny mimo, ze faktycznie odnoszę wrażenie, że jest to człowiek prawicy. Co go w sumie nie skreśla bo do prawicy jako takiej w zasadzie nic nie mam mimo, ze się z nią nie zgadzam w pewnych kwestiach. Natomiast sporym problemem może być pozostawienie na stołku pani prezes i to jaką opcje współpracy z nią obierze Strzyczkowski. Generalnie ja wielkich nadziei nie mam, ze trójka w najbliższym czasie stanie się na powrót „moim radiem”, ale co się dzieje obserwuje z ciekawością.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
krunner
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 978
Rejestracja: 14 wrz 2011, 10:32
Życiówka na 10k: 42:53
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

mihumor pisze:Właściwy człowiek do zbudowania nowego radia dla nowego inteligenta. Nowe elity, nowe radio, nowa jakość zaślepienia.
Chyba trochę jest w tym przesady, co napisałeś. Rzeczywiście widać pewną określoną narrację w mediach publicznych, ale jeżeli Ci ona nie odpowiada włącz TVN24, TOK FM albo nowe radio Manna...
W demokratycznych krajach są stacje "rządowe" i opozycyjne, polska demokracja jest odrobinę wadliwa, ale do sytuacji jaka panuje np. na Białorusi czy Rosji jest daleko.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Krunner, sorry, ale media publiczne powinny być neutralne i obiektywne bo są finansowane z publicznych pieniędzy wszystkich obywateli a nie tylko wyborców stojących po jedynie słusznej stronie. Nasze media publiczne można uznać jedynie za reżimowa tubę propagandy. To co nazwałeś „określoną narracją” to bardzo delikatne stwierdzenie.
Awatar użytkownika
krunner
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 978
Rejestracja: 14 wrz 2011, 10:32
Życiówka na 10k: 42:53
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Krunner, sorry, ale media publiczne powinny być neutralne i obiektywne. Nasze media publiczne można uznać jedynie za reżimowa tubę propagandy
Hehehe, masz 12 lat ? Żeby jednak poprawić Ci humor napiszę, że skok na media publiczne był początkiem końca każdej władzy w Polsce po 1989 r. I żadna władza nie była na tyle zdeterminowana, żeby z tym skończyć.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie musisz poprawiać mi humoru. Że nie żyjemy i nie będziemy żyli w utopii to ja wiem. Jedna sprawa to się z zaistniała sytuacja zgadzać a inna wiedzieć o niej i jednak w jakimś tam stopniu się sprzeciwiać. Ja się sprzeciwiam. Na tyle ile mogę bo się z taką sytuacją nie godzę. Tylko tyle i aż tyle.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

@krunner
Mocno się tu mylisz - media publiczne nie są od postponowania każdej opozycji i w ogóle potrzeby istnienia opozycji, organizacji pozarządowych, władzy sądowniczej, Rzecznika Praw Obywatelskich itd. Tego nie robią media publiczne w żadnym demokratycznym kraju. W Polsce obecnie można jeszcze mówić o jakiejkolwiek różnorodności i niezależności mediów tylko dlatego, że mamy w miarę duży rynek i dzięki temu opłaca się tu działać zagranicznym firmom medialnym. Ale to nie jest dane raz na zawsze, bo władza może zmienić warunki gry (np. funkcjonowanie rynku reklamowego) i już tak dobrze nie będzie. W niektórych sąsiednich mniejszych krajach, w których prasa i TV nie są dochodowe, nie ma już żadnego niezależnego tytułu, bo wszystkie są kupione przez polityków i biznesmenów z konotacjami politycznymi. Tam niezależne są już tylko radio i TV publiczne. Dlatego media publiczne, finansowane przez podatników, to nie może być tuba propagandowa którejkolwiek partii.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2020, 01:07 przez Kangoor5, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

krunner pisze:
mihumor pisze:Właściwy człowiek do zbudowania nowego radia dla nowego inteligenta. Nowe elity, nowe radio, nowa jakość zaślepienia.
Chyba trochę jest w tym przesady, co napisałeś. Rzeczywiście widać pewną określoną narrację w mediach publicznych, ale jeżeli Ci ona nie odpowiada włącz TVN24, TOK FM albo nowe radio Manna...
W demokratycznych krajach są stacje "rządowe" i opozycyjne, polska demokracja jest odrobinę wadliwa, ale do sytuacji jaka panuje np. na Białorusi czy Rosji jest daleko.
Przesadzam? Nie wiem co dla Ciebie znaczy daleko bo może Ci się wydawać, że to jest daleko a za chwilę okażę się, że niekoniecznie.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
ziko303
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2417
Rejestracja: 13 gru 2013, 12:08
Życiówka na 10k: 45:16
Życiówka w maratonie: 3:48:40
Lokalizacja: Wro

Nieprzeczytany post

krunner pisze:
mihumor pisze:Właściwy człowiek do zbudowania nowego radia dla nowego inteligenta. Nowe elity, nowe radio, nowa jakość zaślepienia.
Chyba trochę jest w tym przesady, co napisałeś. Rzeczywiście widać pewną określoną narrację w mediach publicznych, ale jeżeli Ci ona nie odpowiada włącz TVN24, TOK FM albo nowe radio Manna...
W demokratycznych krajach są stacje "rządowe" i opozycyjne, polska demokracja jest odrobinę wadliwa, ale do sytuacji jaka panuje np. na Białorusi czy Rosji jest daleko.
A nie, to luz jak jak jeszcze daleko do Białorusi i Rosji :hahaha: Można spać dalej :spoczko:
Blog

Komentarze

5k 21:55 (2018) / 10k 45:16 (2020) / HM 1:40:34 (2017)/ M 3:48:40 (2016)

Obrazek
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

wg mnie Strzyczkowski niepotrzebnie się podłożył, bo teraz bedzie legitymował PIS-owskie zmiany, upapra sie gównem a i tak dostanie kopa w dupe jakby co... to jest akurat pewne
a po drugie co to za metoda, żeby na Dyrektora dawać zwykłego redaktora???
to, że gościu jest miły, ma bardzo fajny radiowy głos, fajnie prowadzi Karpia, itd... to nie znaczy, że umie zarządzać!!!

nie powinno sie teraz próbowac "jakoś" naprawiać strat po tej ekipie, trzeba niestety poczekać az zgliszcza sie wypalą do konca, pokazać efekty czyli kompletną pustkę na antenie przez te kilka m-cy, bo potem to bedą sie tłumaczyć, że przeciez próbowali, naprawiali i jest git... no nie jest!
trzeba poczekac do wyborów (jakichkolwiek), wyrzucić Kurskiego na zbity pysk, a dopiero potem audyt i coś próbowac od nowa,
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Tego Radia w duchu i klimacie jaki tworzyło już się nie odbuduje. Ludzie, którzy odeszli i zaczęli tworzyć swoje radio czy swoje audycje już na pewno nie wrócą bo nikt z decydentów ich tam nie będzie zapraszał ani oczekiwał a i oni nie będą tam mieli po co wracać. Okazało się, że jest spore społeczne zapotrzebowanie na treści i klimaty zdjęte z PR3 a słuchacze chętnie za to zapłacą co widać po deklarowanych kwotach i ilości odbiorców zainteresowanych, którzy w bardzo krótkim czasie się jasno i konkretnie zdeklarowali. To pewna tendencja w kreowaniu wartościowych i niezależnych treści płatnych.
Powstanie nowe PR3. Inne i będzie musiało zdobyć zupełnie innych słuchaczy. To już nie będzie Trojka tylko PR3. Czy Strzyczkowski jest człowiekiem, który zbuduje takie nowe radio tego nie wiem i śmiem wątpić. Jest człowiekiem raczej na ratowanie w okresie przejściowym by tuszować ta kompromitację swoja twarzą. Ma znane nazwisko, kojarzy się z Trójka zdecydowanie i może zapewnić zatrzymanie ostatnich kilku ludzi, którzy jeszcze nie odeszli. To da pozór tego, że nic się nie stało. Byle do wyborów bo ta żenada na pewno nie była pomocna. Tylko naiwni i idealiści mogą mieć inną wiarę. PIS działa bez żadnego obciachu bo przesłanie swoje kieruje wyłącznie do swoich wyznawców a ci są nastawieni konfrontacyjnie co widać było w tej dyskusji. Nikt nie szuka porozumienia czy wspólnego zdania. Ważniejsze od treści jest zgnojenie czy upokorzenie strony przeciwnej bo tego najbardziej pragną wyznawcy. Jakieś mrzonki jak dobro wspólne, poszanowanie innych czy porozumienie ponad podziałami to archaizmy. Ten sam model działania jest powtarzany w kolejnych instytucjach i to samo zobaczymy zapewne w Sądzie Najwyższym tyle, ze tam się tworzy rzeczy ważniejsze dla nas jako obywateli od Listy Przebojów.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13305
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

mihumor pisze:PIS działa bez żadnego obciachu bo przesłanie swoje kieruje wyłącznie do swoich wyznawców a ci są nastawieni konfrontacyjnie co widać było w tej dyskusji. Nikt nie szuka porozumienia czy wspólnego zdania. Ważniejsze od treści jest zgnojenie czy upokorzenie strony przeciwnej bo tego najbardziej pragną wyznawcy. Jakieś mrzonki jak dobro wspólne, poszanowanie innych czy porozumienie ponad podziałami to archaizmy. Ten sam model działania jest powtarzany w kolejnych instytucjach i to samo zobaczymy zapewne w Sądzie Najwyższym tyle, ze tam się tworzy rzeczy ważniejsze dla nas jako obywateli od Listy Przebojów.
A kora partia działa w Polsce inaczej?
Pytam z ciekawości, bo nie wiem.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Odwrócę pytanie, bo inaczej ten wątek o nowej (i starej) radiostacji stanie się poligonem agitacji i zostanie zamknięty.

Więc Rolli: ile znasz partii w Polsce i które z nich, twoim zdaniem, doszły tak daleko w opisywanych działaniach?
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13305
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze:Odwrócę pytanie, bo inaczej ten wątek o nowej (i starej) radiostacji stanie się poligonem agitacji i zostanie zamknięty.

Więc Rolli: ile znasz partii w Polsce i które z nich, twoim zdaniem, doszły tak daleko w opisywanych działaniach?
OK, troche za duzo zacytowałem. Chodzi mi o to:
PIS działa bez żadnego obciachu bo przesłanie swoje kieruje wyłącznie do swoich wyznawców a ci są nastawieni konfrontacyjnie co widać było w tej dyskusji. Nikt nie szuka porozumienia czy wspólnego zdania. Ważniejsze od treści jest zgnojenie czy upokorzenie strony przeciwnej bo tego najbardziej pragną wyznawcy. Jakieś mrzonki jak dobro wspólne, poszanowanie innych czy porozumienie ponad podziałami to archaizmy. Ten sam model działania jest powtarzany w kolejnych instytucjach
Zamien PIS na PO i zobaczysz, ze ten sam text używają zwolennicy PIS. (bez względu na ich faktyczna działalność, tylko jako propagandowe hasła)

To co ostatnio wyczytałem, głównym (jedynym?) tematem opozycji jest: "zniszczyć PiS".

A tak poza tym, to ja nie znam żadnych partii za dobrze.
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Rolli pisze:
mihumor pisze:PIS działa bez żadnego obciachu bo przesłanie swoje kieruje wyłącznie do swoich wyznawców a ci są nastawieni konfrontacyjnie co widać było w tej dyskusji. Nikt nie szuka porozumienia czy wspólnego zdania. Ważniejsze od treści jest zgnojenie czy upokorzenie strony przeciwnej bo tego najbardziej pragną wyznawcy. Jakieś mrzonki jak dobro wspólne, poszanowanie innych czy porozumienie ponad podziałami to archaizmy. Ten sam model działania jest powtarzany w kolejnych instytucjach i to samo zobaczymy zapewne w Sądzie Najwyższym tyle, ze tam się tworzy rzeczy ważniejsze dla nas jako obywateli od Listy Przebojów.
A kora partia działa w Polsce inaczej?
Pytam z ciekawości, bo nie wiem.
Na tak postawione pytanie równie dobra będzie odpowiedź żadna jak i każda. Musisz doprecyzować co rozumiesz przez "inaczej" bo takie pytanie to komunał.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
ODPOWIEDZ