XV Bieg Leliwitów - Tarnów

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Szybszy
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 18 mar 2006, 15:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków, Tarnów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Już w niedzielę 8 pażdziernika ulicami Tarnowa poprowadzony zostanie bieg Leliwitów. Do pokonania będzie 10 kilometrów, więc jest to propozycja dla tych, którzy już od pewnego czasu regularnie biegają.

Biegi przełajowe dla dzieci i młodzieży na krótszych dystansach zaplanowano w Parku Strzeleckim.

Z kolei na Campingu 202 od 12:30 nie zabraknie konkursów z nagrodami dla całych rodzin, sztafet rodzinnych, zabaw rekreacyjnych, a także koncertów i pokazów rycerskich. Wszystko po to, by zachęcić do zdrowego stylu życia.

Termin i miejsce:
8 października 2006 (niedziela) - 13:45
Biuro zawodów przy ul. Piłsudskiego 28A w Tarnowie na terenie Campingu nr 202
"Pod Jabłoniami" czynne w dniu zawodów 8 października 2006 roku w godzinach 11:00-17:00
Start i meta na ul. Piłsudskiego przy Campingu, trasa pętli przebiega: ul. Piłsudskiego, Park Strzelecki, ul. Słowackiego, ul. Sitki, ul. Poniatowskiego, nawrót na ul. Poniatowskiego,
ul. Goldhammera, ul. Sitki, ul. Piłsudskiego, ul. Na Łąkach, ul. Legionów, ul. Piłsudskiego.

Zgłoszenia do Biegu:
W dniu imprezy 8 października 2006 roku w godzinach 11.00-13.00, w biurze zawodów na terenie Campingu nr 202 "Pod Jabłoniami" przy ul. Piłsudskiego 28A w Tarnowie.

Program:
11.00 - 13.00 zapisy
13.30 - powitanie uczestników biegu
13.45 - start do biegu głównego na 10 km
16.00 - dekoracja zwycięzców, losowanie nagród



Ostatnio niestety niewiele biegałem, bo miałem problem ze stopą, ale bardzo mnie kusi, pogoda w niedzielę deszczowa, czyli taka, którą bardzo lubię, więc... :) może się skuszę...
Słońca, wiatru i wolności...
ODPOWIEDZ