HOMOSEKSUALIZM

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

No - to jest ciekawy temacik.
Piszę to dlatego, że czasami mam wrażenie, ze takze tu na forum jest jakaś straszna obawa, aby nie być odebranym jako homoseksualista. Juz nie będe teraz szukał tekstów - ale czasami rzucało mi sie w oczy - ktos pisał jakiś żarcik a ktoś inny reagował dosyć nerwowo.
Mój kolega twierzdi, ze to jest tzw kryptohomoseksualizm - czyli obawa przed ujawnieniem takze przezd sobą skłonności homoseksualnych.
No bo powiedzmy sobie szczerze - nie ma w 100% homoseksualistów i heteroseksualistów bo po prostu nie ma w przyrodzi 100% stężeń.
Dzisiejszy homoseksualista był jeszcze niedawno "normalny" - i kto wie ilu z nas taka transformacja jeszcze czeka :)

No więc jaki jest wasz stosunek do homoseksualistów ?? Może ktoś z was się przyzna do tego że jest homoseksualistą?

Jak ostatnio byłem w klubie fitness i wróciliśmy z Piro i Madachem po długim biegu, ubrani w obcisłe rajstopki, to jak bylismy w szatni Piro i Madach jak zwykle żartowali a'propos rajstopków, i jak to nawzajem ładnie wyglądaja. Ktoś wtedy wszedł do szatni i słyszał fragment rozmowy. I zaczał się nam przygladac trochę dziwnie. A wtedy Madach zadał mi pytanie:
" No !!?? A jak tam Twój Fredzio ?? "  :hahaha:

Gość był chyba mocno spłoszony.


(Edited by FREDZIO at 12:32 pm on Dec. 11, 2003)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Cóż nie będę ukrywał ,że dla mnie to choroba !!!
Ale akceptuję ,że są na świecie.. byłem nawet z kumpelą w klubie gejowskim i czułem się jak w jakimś kosmocznym filmie..mocno się do niej przytulałem by sobie nie pomyśleli..moge nawet podać rękę i pogadać nic mo nie przeszkada ale i tak w głębi zawsze będe twierdził że to choroba psychiczna..no bo takie zarąbiste laski są na świecie i ciało faceta tak fajnie pasuje do ciała kobiety a oni tylko między sobą. (bleeee ) KOCHAM KOBIETY ZA TO ,ŻE SĄ !!! SĄ WSPANIAŁE I SĄ MOTOREM DZIAŁAŃ MĘŻCZYZN !!!
Arti
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
joycat
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3301
Rejestracja: 01 cze 2002, 00:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

Nieprzeczytany post

A ja lubiê homoseksualistów i w pe³ni ich akceptujê. Nie mam zamiaru os±dzaæ nikogo na podstawie jego preferencji seksualnych, to nie moja sprawa. Ka¿dy niech zagl±da do w³asnego ³ó¿ka.
Poza tym geje to wspaniali przyjaciele kobiet. Znam jednego geja - ciekawa jest historia naszej znajomo¶ci - i jest to ¶wietny facet. I ¿a³ujê, ¿e inni tak niechêtnie "wychodz± z ukrycia" (tak to siê mówi?)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

A ten o kórym piszesz chętnie wyszedł z ukrycia?
Ja znam - a właściwie spotykam regularnie gościa (postrzeganego tam jako homoseksualtsię - ale sie go o to nie pytałem) który poprostu pracuje w recepcji miejsca do któego często chodzę - i zabawne jest jak widzę jak on rzuca różne teksty i sprawdza reakcje ludzi (facetów), moją tez testuje.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

A czy ktoś z was widział film NIEODWRACALNE ?
Się zastanawiam - czy klub który był tam pokazany - oddawal realia - czy takie kluby są naprawdę? Bo nie wyobrażam sobie podobnego klubu damsko-męskiego. Jednak - kobieta łagodzi obyczaje.
Ja oczywiście rozumiem -ze ten klub to nawet w kategoriach gejowskich to była już jakaś skrajność i nawet jeśli tu (na forum) są homoseksualiści - to nie bywali w takich klubach.
Ale dało mi to do myślenia. Nie mówiąc juz o samym filmie.
Awatar użytkownika
wojtek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 10535
Rejestracja: 19 cze 2001, 04:38
Życiówka na 10k: 30:59
Życiówka w maratonie: 2:18
Lokalizacja: lokalna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Pedalow ( bo tak funkcjonuja najczesciej w naszej swiadomosci ) moglbym podzielic na krajowych i zagranicznych ( osobiste doswiadczenie ) .
Wariant krajowy bardzo zle mi sie kojarzy bo jako mlode pachole bylem nie jeden raz dotykany w prywatne miejsce w najmniej oczerkiwanym momencie .

Wariant amerykanski ( tylko taki znam zza granicy ) bardzo mi odpowiada . Poza marginalnymi sytuacjami sa to dla mnie goscie z najwieksza klasa i tylko z takimi chcialbym miec do czynienia w robieniu biznesu .
Moje byle sasiadki sa lesbijkami i nigdy nie mialem lepszych sasiadow . Wyprowadzily sie ze trzy lata temu i oboje z zona do dzis bardzo cieplo je wspominamy .

Nawiazujac do biegania . Na terenie wiekszych miast istnieja kluby biegaczy homoseksualistow . Takze u mnie jest klub Atlanta Frontrunners .
Articles in English:
http://www.examiner.com/atlanta-sports-gear-in-atlanta/wojtek-wysocki

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0
joycat
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3301
Rejestracja: 01 cze 2002, 00:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

Nieprzeczytany post

Quote: from FREDZIO on 12:57 pm on Dec. 11, 2003
A ten o kórym piszesz chêtnie wyszed³ z ukrycia?
Przyja¼nili¶my siê i mia³ do mnie zaufanie. Przyzna³ siê kiedy¶ w rozmowie w cztery oczy. Czy by³am zaskoczona..? Chyba nie, chyba co¶ mi ¶wita³o w g³owie du¿o wcze¶niej. Ale wiem, ¿e on nie chcia³ siê ujawniæ wobec swojego otoczenia. Powód? To wierz±cy katolik i w dodatku - zaanga¿owany politycznie po prawej stronie sceny. Paradoks, prawda? Powinien mieæ ¿onê i duuu¿o dzieci, a tymczasem on wie o sobie, ¿e jest to niemo¿liwe, bo jest gejem. I gdyby za³o¿y³ rodzinê, to zrobi³by co¶ wbrew sobie i na pewno nie by³by szczê¶liwy. Du¿o cierpieñ mu to przysparza³o.
deckard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 808
Rejestracja: 04 lip 2003, 11:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz

Nieprzeczytany post

gej? - a ma willę w kaliforni? nie? a to pedał zwykły...
SBBP.WAW.PL
PAwel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3390
Rejestracja: 19 cze 2001, 09:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa/Kabaty

Nieprzeczytany post

Joycat, to światne rozwiązanie, ja też żonie powiem, że moja bliska przyjaciółka jest lesbijką ;).

Fredzio to on jest gejem? myślałem, że jest po prostu trochę zniewieściały. Ale nie przypominam sobie żadnych jegu "tekścików" - może nie jestem w jego typie?

Ja chyba jestem tolerancyjny, niech się łączą w pary, wspólnie rozliczają podatki, mieszkają razem itd. i nic nie mam przeciwko tej odmienności, ale...

nic na to nie poradzę, że większość mężczyzn homoseksualistów uprawia seks, który wywołuje u mnie (podobnie jak seks analny heteroseksualistów) po prostu odrazę. Dlatego, jak zaczepia mnie homoseksualista to mam od razu takie skojarzenia analno-fekalne, a to przekłada się na mój stosunek do tej osoby.

Krótko mówiąc jestem w 100% tolerancyjny, tylko niech mnie nie podrywają.

Mogę nawet zaakceptować legalizację ich związków (nie nazywajmy tego małżeństwem, bo w moim języku to określenie jest zarezerwowane do związku kobiety i męzczyzny), ale jestem przeciwny adopcji. A jestem adopcji przeciwny ze względu na "dobro dziecka", bo jakoś tak nie mogę się pozbyć przekonania, że "teoiria samolubnego genu" jest prawdziwa. No bo jeśli przyjąć, że głównym celem życia człowieka jest utrzymanie nieśmiertelności genów, których człowiek jest nośnikiem (czyli prokreacja) to chyba wolałbym, zeby nie wychowywać dziecka we wzorcach homo-, a dać mu szansę na to co Kościół nazywa "życiem zgodnym z naturą". Ale to dotyczy wychowania dzieci, a dorośli niech decydują o sobie.
ENTRE.PL Team
Awatar użytkownika
krzycho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2397
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

No w zasadzie napisalbym dokładnie to co PAweł. Z jedną istotną różnicą w kwestii dzieci. Pal sześć kwestie wychowania w zgodności z naturą itd. Ale wyobrażacie sobie, co przeżyje taki dzieciak na podwórku czy w szkole? W naszym znanym z tolerancji społeczeństwie?
[i]i taaak warrrto żyć[/i]
k
Henryk
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 226
Rejestracja: 06 gru 2003, 15:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Słupsk

Nieprzeczytany post

100% za wypowiedzią Pawła. Ja osobiście nie mam nic do homoseksualistów, podobnie jak do wrzodowców, cukrzyków i innych ale wartoby choroby leczyć, a nie utwierdzać w przekonaniu, że to norma. Żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał, znałem nawet kilku i byli to całkiem porządni ludzie, chodzi tylko o to, że nie jest to norma, więc niech nie próbują adoptować dzieci! Chociaż z drugiej strony ja też nie jestem całkiem normalny, więc hm... o co mi chodzi?;)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Homoseksualizm kobiet wydaje sie nam (facetom) moze bardziej zrozumiały jak patrzymy na takie zdjęcia, ale kilka dni temu trafiłem na jakas stronę lesbijską - i tam nie było takich zdjęć ale raczej jakies paskudne. Pomyślałem sobie wtedy że może dziewczynom też podobało by się dwóch ładnych facetów przytulonych i całujących się, nie ? Dziewczyny ??

Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

ładna fotka..a choroby tak jak większość mówi trzeba leczyć... mi tez homoseksualiści kojarzą się z analnymi stosunkami..a co chory psychicznie nie może być porządnym człowiekiem? W Polsce pełno takich ....szczególnie u władzy hihii
Dla mnie układ facet-facet jest niezgodny z naturą i budzi obrzydzenie na myśl jak to robią..
NIECH ŻYJĄ NASZE WSPANIAŁE LASKI !!!
Fajny tyłeczek, bujające się biodra, piękny biust, gładka skóra, mhmmm brzoskwinka między udami...i sexapil prawdziwej kobiety... KOCHAJMY KOBIETY !
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
Ojla
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 24 gru 2002, 07:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 3:43:37
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Myślę, że kobiety odbierają emocje a nie obrazy. Łatwiej nam zrozumieć inność. Oprócz tego wydaje mi się, że nie szukamy specjalnie po internecie lub gdziekolwiek indziej zdjęć takich par.
Jola
Pozdrawiam, Jola
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

A mnie jeszcze denerwuje jak taki homoseksualista przygląda mi się jakby podrywał tak jak mężczyzna przygląda się kobiecie..wtedy mi się pięść zaciska...wtedy czuję jak patrzy na mnie zboczeniec....
wtedy to mnie razi...
Jak kiedyś wszedłem do salonu i był tam homo - fryzjer i zaraz poleciał do lustra poprawić swoją fryzurę to wywołało to u mnie śmiech i politowanie...
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Zablokowany