Komentarz do artykułu Centrowitz powinien się wstydzić? Marcin Urbaś twierdzi, że tak

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Nie słyszałem tego, ale to rzeczywiście dosyć kontrowersyjna wypowiedź. Patrząc na Centrowitza też miałem mieszane uczucia, ale faktycznie zaplanował sobie taką strategię a pozostali uczestnicy mu na to pozwolili. Może Marcin nie zrozumiał co robił Centrowitz.
Przy okazji biegu na 1500m, do dzisiaj nie moge wyjść z oszołomienia, w kwestii tego kto poradził Kipropowi taką strategię. To jest dla mnie jakaś zagadka.
Dostałem nawet maila z Kenii gdzie Meshack dopatruje się jakiegoś spisku, jakichś niecnych "układów" poza stadionowych.
Awatar użytkownika
barcel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1107
Rejestracja: 16 wrz 2011, 10:58

Nieprzeczytany post

To co zrobił Centrowitz to była mistrzowska taktyka, jesli by wyszli po 500m i ruszyli mocno, musiałby się dostosować, ale jak widać nie mieli tyle odwagi. Centowitz, albo bardzie jego sztab miał bardzo trafny research rywali i świetnie dobrali taktykę. Wygrał.

Jeśli chodzi o wypowiedź Pana Marcina, to odnoszę wrażenie, że zatęsknił za rozgłosem medialnym i "walną" coś pod publikę, aby lekki szum wokół jego nazwiska się zrobił, w myśl zasady, że "nieważne jak, ważne, że mówią".
Awatar użytkownika
Remus
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1470
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:06
Życiówka na 10k: 30:28
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

barcel pisze:Jeśli chodzi o wypowiedź Pana Marcina, to odnoszę wrażenie, że zatęsknił za rozgłosem medialnym i "walną" coś pod publikę, aby lekki szum wokół jego nazwiska się zrobił, w myśl zasady, że "nieważne jak, ważne, że mówią".
Też tylko tak to sobie tłumacze. Swoją drogą ciekawe czy wg Marcina Urbasia Angelika Cichocka, która w tym roku została Mistrzynią Europy na 1500 m z marnym wynikiem 4:33.00 też powinna się wstydzić?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12431
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Trudno dyskutować o taktyce z kimś, dla kogo przebiegnięcie linii mety dwa razy w ciągu jednego biegu, to kosmos nie do ogarnięcia.
Awatar użytkownika
DOM
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2101
Rejestracja: 11 kwie 2008, 07:13
Życiówka na 10k: 34:27
Życiówka w maratonie: 2:36:045
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Na imprezach rangi mistrzowskiej liczy się medal. O to w tym wszystkim chodzi.
Oczywiście są tacy, którzy zawsze napiszą (NAPISZĄ), że poziom słaby, że motywacja słaba. Ale prawda jest taka, że medal to motywacja.

Ile biegów mieli do przebiegnięcia niepełnosprawni zawodnicy przed finałem?

PS. Podziwiam ich za wyniki, naprawdę genialne - pokazuje, że każdy może!
Spełniona mama dwóch chłopaków.
Miłośniczka Wings For Life;) i biegów górskich.
DOMwBIEGU.pl
runonline.pl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2014, 18:51
Życiówka na 10k: 31.57
Życiówka w maratonie: 2:30,27

Nieprzeczytany post

Ciekawe jak wyjdzie porównanie tempa ostatnich 400 metrów?
qamil
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 156
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:04
Życiówka na 10k: 38:07
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Widać Pan Marcin Urbaś nie ma się czego wstydzić bo przecież z każdej imprezy przywoził medal, nie mówiąc już o Igrzyskach.Ja to tego nie ogarniam.Czy nawet gość, który był zawodowym sportowcem myśli, że startujący myślą w takich kategoriach i nie dają z siebie wszystkiego?No przecież to jest jakiś absurd.Poza tym od kiedy to ideą igrzysk jest wyśmiewanie, że ktoś jest słabszy od kogoś? Nie wiem czy to jest w ogóle warte zamieszczenia wzmianki na tej stronie.Dno i 100 metrów mułu.Z resztą te rozmowy rodem z programów śniadaniowych czy głównych informacyjnych gdzie jest mydło i powidło nie są warte chwili uwagi.
AdamZukowski
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:48
Życiówka na 10k: 30:11,00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Około dwa tygodnie temu, portal sport.pl zamieścił art., nawiązujący do tej sensacji XXI wieku. Była to moja ostatnia wizyta, na tym portalu. Natomiast Pan Urbas, lepiej żeby nie wypowiadał się na tematy o których nie ma pojęcia.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

barcel pisze:To co zrobił Centrowitz to była mistrzowska taktyka, jesli by wyszli po 500m i ruszyli mocno, musiałby się dostosować, ale jak widać nie mieli tyle odwagi. Centowitz, albo bardzie jego sztab miał bardzo trafny research rywali i świetnie dobrali taktykę. Wygrał.

Jeśli chodzi o wypowiedź Pana Marcina, to odnoszę wrażenie, że zatęsknił za rozgłosem medialnym i "walną" coś pod publikę, aby lekki szum wokół jego nazwiska się zrobił, w myśl zasady, że "nieważne jak, ważne, że mówią".
+1

Ten Pan Urbas, cos chyba złego zjadł, ze takie cos beknął.

Co innego, ze taktyka Kenijczykow jest juz od lat smiechu warta. Ze żaden trener nie wpadł jeszcze na ten pomysl, zeby to zmienić.
gorrog
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak czytam te wszystkie pseudo artykuły napisane przez pseudo dziennikarzy to mi się płakać chce tylko nie wiem czy ze śmiechu czy z ich głupoty... o urbasiu nie wspomnę...
ale chyba tym wszystkim dziennikarzynom podsunę kolejny pomysł... w 2016 roku w Polsce szybciej od mistrza olimpijskiego pobiegło 14 zawodników więc idąc ich tropem myślenia teoretycznie mamy 14 mistrzów!!!! już widzę te nagłówki... MOGLIŚMY MIEĆ 3 MEDALE WIĘCEJ!... 14 WSPANIAŁYCH SZYBSZYCH OD MISTRZA OLIMPIJSKIEGO!!!
jak już ktoś się zabiera za pisanie takiego artykułu mógłby poświęcić chociaż 2 min i się zorientować oco w tym wszystkim chodzi
A oczywiście dla paraolimpijczyków należy się wielki szacunek za walkę i świetne wyniki ;)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

A Ty zanim to napisałeś zastanowiłeś sie o co chodzi?
ODPOWIEDZ