Półmaraton w Wałbrzychu

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
MoKa
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 05 kwie 2002, 16:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław/Trójmiasto

Nieprzeczytany post

Mam problem ze znalezieniem jakichkolwiek informacji na temat tego biegu tj. VIII Nocnego Półmaratonu w Wałbrzychu (18.05.2002) To co znalażłam ogranicza się do:
-godziny startu 20.00
-dzielnicy :Podzamcze
-tel kontaktowego (w razie czego to z niego skorzystam) :)
Może ktoś się natknął na te informacje, albo jeszcze lepiej był na wcześniejszych półmaratonach i mółby conieco powiedzieć jak tam jest?

Tym co jutro w Krakowie będą szaleć to dobrzeeee!!! :taktak:
Pozdrawiam
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
starosta
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 213
Rejestracja: 19 cze 2001, 15:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

  Sporo o Wałbrzyskim Półmaratonie było na starej stronie forum - w zeszłym roku o tej porze jeszcze ono istaniało. Z tego co pamiętam to trasa trochę pagórkowata. Ktoś jeszcze pisał, że wieczorna pora rozgrywania biegu pomaga w uzyskiwaniu dobrych czasów. 129 uczestników w zeszłym roku.
  Więcej niech napiszą biegający tam.
Awatar użytkownika
MoKa
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 05 kwie 2002, 16:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław/Trójmiasto

Nieprzeczytany post

Dzięki za info, Jeśli frekwencja byłaby zbliżona do tej w zeszłym roku to już się cieszę :hej:
Całkiem spora grupka.
A ja jak  to ja: zawsze mam pytanko apropo limitu czasowego: w półmaratonach ile on zazwyczaj wynosi?
GiganT
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 219
Rejestracja: 05 wrz 2001, 10:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Bede w Walbrzychu trzeci raz. Trasa jest ciekawa, duzo podbiegow (ale tyle samo zbiegow :) - kolega po powrocie z Debna mowil, ze tam bylo bardzo duzo z gorki. :hahaha: Cud czy co?), ale lagodnych. Wroclaw i okolice, mam nadzieje, ze zgodnie z tradycja zjawia sie w komplecie!
POLECAM Wam ten bieg!
[b]G[/b]igan[b]T[/b]
ODPOWIEDZ