standardowy czyli woda w kolanie

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
17
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2004, 23:11

Nieprzeczytany post

jakis 2 miesiace temu poczulem dziwny bol w okolicach gornej czesci rzepki(bol punktowy w czasie dotyku nasilal sie znacznie, a wczsie zginania kolana czulem jakby mi sie cos odklejalo pod skora strasznie dziwne uczucie) wiec dostalem skierowanie z klubu do specjalisty. lekarz stwierdzil bez namyslu naciagniety przyczep miesnia albo jakies wlokna miesniowe naciagniete dostalem 10 seansów z laserem i 10 z bio-V pomoglo bol przestal dokuczac. po kilku dniach wznowilem treningi zagralem jeden mecz(nie caly bo dostalem czerwien pierwsza w "karierze" :)na drugi dzien po meczu obudzilem sie z koszmarnym bolem w pachwinie węzły chłonne powiekszone do granic do wieczora bolalo mnie cale juz udo i kolano. nastepnego dnia budze sie rano nic nie boli ale w kolanie koszmarna ilosc wody. wiec znow do lekarza. USG wykazalo lekko pogrubiona kaletke nadrzepkowa z lekkim wysiekiem.dwa razy wode sciagli ale sie odnawja zastrzyk ze sterydu, 10 razy laser 10 razy bio-V i 10 razy jonoforeza. poczym lekarz stwierdzil ze reszta wody sie wchlonie sama. tydzien jade na altacecie w gelu i okladach na noc i nic. bylem u niego a on mi na to ze takiej ilosci to sie nie oplaca sciagac mija juz 5 dzien i zmian nie widac, ile ona jescze bedzie mi chlupala???
prawda zawsze leży po środku
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
misio
Wyga
Wyga
Posty: 85
Rejestracja: 13 mar 2004, 09:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Co to jest 5 dni?Ja po operacji mialem wode  w kolanie przez 2 miesiace i jakos przezylem...
Misio
17
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2004, 23:11

Nieprzeczytany post

ale ja mam ta wode juz od miesiaca niby jestem juz wyleczony a woda nadal chlupie. czy sa jakies sposoby na zlikwidowanie wody w kolanie??
prawda zawsze leży po środku
ODPOWIEDZ