Arthryl

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
yaquar
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2004, 14:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ok, a wiec po kilku latach walki z kolanami, nie mowiac juz o zmarnowanej karierze zawodowego sportowca :) (choc to akurat chyba na dobre mi wyszlo) zakupilem pierwsza paczke Arthrylu. Do tej pory byly akupunktury, masaze i wszelkie inne, a kazdy lekarz mowil ze nie widzi zadnych zmian, a ja mialem problemy z bieganiem, chodzeniem, nie mowiac juz o wejsciu na schody.

Dzisiaj spokojnie zaliczylem pierwszy bieg bez zadnego, powtarzam zadnego bolu w kolanie !!! To tak jakby z malucha przesiasc sie do ferrari.

Jak na razie nie ustepuja objawy strzelania w kolanach przy probie ich ugiecia (rano to strzela ze chyba sasiad slyszy) ale zniknal bol w trakcie i po bieganiu.

Wydaje mi sie ze to dobre objawy i zajadam ta chemie dalej,. moze mnie uleczy do konca ;)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
MiS
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 235
Rejestracja: 29 lis 2003, 09:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Żyrardów - Polska
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Niestety nie znam się na takich dolegliwościach, ale w moim przypadku przy bólu kolan pomógł KOLAGEN (pisałem już to, ale ... skoro temat żywy;)) Można go kupić pod tą właśnie nazwą - wg mnie najlepszy jest activ plus z dodatkiem wapnia, magnezu i witamin.
Uważam, że profilaktycznie też warto w niego zainwestować, zwłaszcza jeśli się biega po twardych podłożach. Koszt to około 27-28 pln za pudełeczko z zawartością 100 tabletek. Jest również dostępny w proszku, ale nie próbowałem.
Życzę Ci szybkiego powrotu do pełni sił!:hejhej:
www.entre.pl
MiŚ
Ibex
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1296
Rejestracja: 21 mar 2003, 16:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

MiS.... jeżeli Ciebie kolana bolą to pomysl o dobrym i spokojnym treningu ;)
Ibex    
Tedi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 282
Rejestracja: 05 mar 2003, 18:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Yaquar uważaj z tymi obciążeniami jak od lat miałeś takie problemy. Efekt placebo jest krótkotrwały...
Tedi
gg:5688977
[url=http://www.czarnogrod.prv.pl/][b]Czarnogród- przystań każdego wojownika......[/b][/url]
ODPOWIEDZ