Buty letnie zimą?

Awatar użytkownika
Sinister
Wyga
Wyga
Posty: 55
Rejestracja: 27 gru 2008, 18:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: okolice B-stoku

Nieprzeczytany post

witam.

mam jedno pytanie: czy biegając w butach z letniej kolekcji ( nike air citius ) zimą, czy może coś na tych butach się odklejać czy coś? gdy był śnieg biegałem po suchym asfalcie, teraz gdy go nie ma biegam po bieżni na stadionie.biega mi się w tych butach bardzo dobrze i komfortowo,ale boję się czy nie mogą się one zniszczyć chociażby od wilgotnego powietrza, którego nie uniknę na razie nigdzie. bardzo proszę o odpowiedzi i porady.
New Balance but biegowy
Tomek Michałowski
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1320
Rejestracja: 13 sty 2008, 13:02

Nieprzeczytany post

nic butom nie będzie , jak świat światem ludzie niedawno cały rok w takich butach biegali zanim spece od marketingu wymyślili trailowce
śmigaj śmiało
Tomek
Awatar użytkownika
wysek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3442
Rejestracja: 16 paź 2004, 22:35
Życiówka na 10k: 32:34
Życiówka w maratonie: 2:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tomek Michałowski pisze:nic butom nie będzie , jak świat światem ludzie niedawno cały rok w takich butach biegali zanim spece od marketingu wymyślili trailowce
śmigaj śmiało
i smigaja nadal ; ]
Obrazek
Biegacz, bloger, trener biegania
Edda
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 559
Rejestracja: 26 sty 2008, 23:33

Nieprzeczytany post

ja o butach nike mam jak najlepsze zdanie. Jesli chodzi o tzw moczenie butów świadome i celowe (pranie) lub też takie, na ktore nie bardzo mamy wpływ (deszcz, śnieg) - duzy plus. Pierwszą parę jaką miałam często zdarzyło mi się przemoczyć, nie mówiąc już o 5 czy 6 praniach w pralce z wirowaniem. Po ponad 1600 km nic mi się nie odkleiło. Obecna para ma przebieg niecałych 400 km i dwa prania na koncie i stan jest pofabryczny. Oba modele z kolekcji letniej
DaaD
Wyga
Wyga
Posty: 73
Rejestracja: 01 lut 2007, 22:35
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kolbuszowa k. rzeszowa

Nieprzeczytany post

Ciekawe czy, ewentualny defekt buta letniego zimą, będzie miał wpływ na przebieg procesu reklamacji.

Ja też myślę że nic twoim butom nie grozi
szefo141
Wyga
Wyga
Posty: 145
Rejestracja: 26 gru 2007, 21:42

Nieprzeczytany post

Ja co zime biegam w letnich butach jak narazie tylko jedne sie rozkleily. Reklamacja nie zostala uznana bo byly suszone na kaloryferze (nie wiem jak to zobaczyli ale podobno sa na to sposoby) no i po tej reklamacji juz nie susze na kaloryferze tylko gdzies w poblizu:) a co do prania to ostatnio pralka uciela mi podeszwe z boku :/
Awatar użytkownika
Sinister
Wyga
Wyga
Posty: 55
Rejestracja: 27 gru 2008, 18:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: okolice B-stoku

Nieprzeczytany post

dziękuję wam za odpowiedzi :) ucięła kawałek podeszwy? ciekawe. może lepiej prać buty ręcznie?

te moje buty mają z przodu taką siateczkę ( nawet trochę przezroczystą ) ale nie jest mi w nich zimno czy coś.
ODPOWIEDZ