Komentarz do artykułu Subiektywny Przegląd Wiosennych Imprez

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Przegląd jest subiektywny, prosimy się na autorkę nie obrażać. ;)
pichotnik

Nieprzeczytany post

<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->
Jak widac, artytul juz sie sam skomentowal;p
el-pin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

W Łodzi w tym roku jest tylko jedna (nowa) pętla a
nie cztery jak w latach ubiegłych !!!
tup, tup, tup !!!
Awatar użytkownika
Nagor
Ekspert/Trener
Posty: 3438
Rejestracja: 09 paź 2007, 17:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Słupsk

Nieprzeczytany post

Nie wiem, czy to korzystna zmiana - na 4 pętlach można kontrolować czas i np. odbierać odżywki z rąk rodziny. Ale może dzięki tej zmianie bieg przekroczy barierę 300 zawodników... ; )
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

A, no tak. Teraz wzmianka o trasie już w regulaminie jest, kiedy zbierałam informacje, nie było, i korzystałam ze starego regulaminu.
Czy to dobrze, czy źle, nie wiem - pewnie taka trasa stanowiąca jedną pętlę jest ciekawsza i łatwiejsza psychicznie (też zależy, dla kogo), ale z kolei, pamiętając o warunkach termicznych, jakie zazwyczaj w Lodzi panują, pętle były wygodniejsze i bezpieczniejsze. Choćby ze względu na odżywki, o czym wspomniał też Nagor.
Awatar użytkownika
Nagor
Ekspert/Trener
Posty: 3438
Rejestracja: 09 paź 2007, 17:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Słupsk

Nieprzeczytany post

Poprawka wprowadzona. Czekamy na następne. A swoją drogą, a propos zimy - dzisiaj w Słupsku spadło jakieś 15cm śniegu :/ To pierwszy śnieg tej zimy i to akurat wtedy, gdy miałem biegać na stadionie...
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Zima wiosną, to u nas nie nowość ...
Też miałam biegać dziś na stadionie, ale wieje, i idę do lasu.
Awatar użytkownika
sobek
Wyga
Wyga
Posty: 136
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:50
Życiówka na 10k: 37:11
Życiówka w maratonie: 2:55:41
Lokalizacja: BOATCITY
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Bieg Wdzięczności rozgrywany w Konstantynowie - jest w 100% biegiem ulicznym, no i Konstantynów jest trochę daleko od Arturówka....ale jesteśmy współorganizatorem więc ... :oczko:
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Przyznam, że tych łódzkich biegów nie ogarniam.
Mam klubowych kolegów z Lodzi, którzy stale mówią o Arturówku. Zatem jakoś tak mi się skojarzyło, że wszystkie biegi są tam właśnie rozgrywane. To raz. Po drugie - ten bieg w Konstantynowie jest w ramach GP Arturówka. Czyli znów, skojarzenie drugie.
A po trzecie, nie ma na stronie za wiele o trasie - fakt, jest: ulice miasta Konstantynowa ... ale nic poza tym.
Dla kogoś z innego miejsca, niż Lódź, relacja Konstantynowa do Arturówka oczywista nie jest, jak i trasy rozgrywanych tam biegów. Tak zrozumiałam, że wszystkie rozgrywane tam biegi odbywają się po terenach leśnych.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

W takim razie, mam jeszcze pytanie do sobka, dot. tego nieszczęsnego Konstantynowa. Na maratonach polskich jest to bieg na 5km.
Natomiast w regulaminie mam wyraźnie, że dla kobiet jest tam dystans 3km, dla mężczyzn - 6km, czyli jak rozumiem, pewnie dwie pętle.
Czyli dobrze interpretuję, czy też jest tam niezależnie od tego jakiś bieg na 5km?
Awatar użytkownika
sobek
Wyga
Wyga
Posty: 136
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:50
Życiówka na 10k: 37:11
Życiówka w maratonie: 2:55:41
Lokalizacja: BOATCITY
Kontakt:

Nieprzeczytany post

beata pisze:W takim razie, mam jeszcze pytanie do sobka, dot. tego nieszczęsnego Konstantynowa. Na maratonach polskich jest to bieg na 5km.
Natomiast w regulaminie mam wyraźnie, że dla kobiet jest tam dystans 3km, dla mężczyzn - 6km, czyli jak rozumiem, pewnie dwie pętle.
Czyli dobrze interpretuję, czy też jest tam niezależnie od tego jakiś bieg na 5km?
Zmian nastąpiła nie dawno kobiety biegną 3km a mężczyźni 6km (dwie pętle)regulamin dostępny jest na naszej stronie - www.biegampolodzi.go.pl . Tymi osobami zapewne są Janek i Krzysiek:) Fajnie, że wszystkie biegi w Łodzi kojarzone są z Arturówkiem :)
Pozdrawiam
Fajny artykuł
Awatar użytkownika
sobek
Wyga
Wyga
Posty: 136
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:50
Życiówka na 10k: 37:11
Życiówka w maratonie: 2:55:41
Lokalizacja: BOATCITY
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nagor pisze:Nie wiem, czy to korzystna zmiana - na 4 pętlach można kontrolować czas i np. odbierać odżywki z rąk rodziny. Ale może dzięki tej zmianie bieg przekroczy barierę 300 zawodników... ; )
na pewno...w tym roku organizatorzy postarali się o kilka naprawdę znaczących zmian:
- nowa trasa (jedna pętla pokazująca wiele walorów Łodzi)
- start i meta w Manufakturze (centrum miasta)
- samochód do rozlosowania wśród wszystkich maratończyków
- w kategoriach wiekowych nagradzane będą trzy osoby, a nie jak do tej pory jedna,
- wszystkie osoby, które wzięły udział w poprzednich 4 edycjach bez względu na dystans w tym roku startują za darmo
oraz jeszcze kilka innych, które będą czekały na wszystkich, którzy zdecydują sie na start w naszym mieście
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

sobek pisze:Zmian nastąpiła nie dawno kobiety biegną 3km a mężczyźni 6km (dwie pętle)regulamin dostępny jest na naszej stronie - www.biegampolodzi.go.pl .
Dzięki za sprostowanie.
Czyli błąd w artykule to nie do końca moja wina, korzystałam ze starego regulaminu, nie mogąc znaleźć nowego. Dopiero wczoraj znalazłam.
Zatem może do zobaczenia w Lodzi :nienie: ?
Awatar użytkownika
sobek
Wyga
Wyga
Posty: 136
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:50
Życiówka na 10k: 37:11
Życiówka w maratonie: 2:55:41
Lokalizacja: BOATCITY
Kontakt:

Nieprzeczytany post

beata pisze:
sobek pisze:Zmian nastąpiła nie dawno kobiety biegną 3km a mężczyźni 6km (dwie pętle)regulamin dostępny jest na naszej stronie - www.biegampolodzi.go.pl .
Dzięki za sprostowanie.
Czyli błąd w artykule to nie do końca moja wina, korzystałam ze starego regulaminu, nie mogąc znaleźć nowego. Dopiero wczoraj znalazłam.
Zatem może do zobaczenia w Lodzi :nienie: ?
zapraszam, zapraszam, zarówno na maraton jak i do Arturówka na Bieg Świętojański :)
ODPOWIEDZ