Międzynarodowy Korespondencyjny Test na 1000m

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Według endomondo najszybszy kilometr 4:38. :)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

katekate pisze:3.44
No wiesz, ja mam 3:59 rekordowe.
Twoje wyniki na długich dystansach mocno odstają od takiego czasu na kilometr :). Następną dychę robisz w jakieś 43 ;).
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

to jest raczej niemożliwe kojer :ojnie: brakuje mi serca do dyszek...
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8787
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Dziękuję :-)
Dodatkowo fajnie było brać udział w równoległym teście na 1km :-)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2020, 09:58 przez keiw, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wszystkim uczestnikom gratuluję wspaniałych wyników! A sobie pierwszego miejsca i nagrody na którą wszyscy musicie się złożyć. Ostatnio widziałem fajne BMW także wiecie... :lalala:

:hahaha:

Pojawiają się naciski co by naszą imprezę uczynić cykliczną. Jestem jak najbardziej za! I teraz kilka spraw organizacyjnych.

1. Ten temat uważam za oficjalny temat imprezy. W pierwszym poście będę wrzucał linki do postów od kolejnych edycji tak żeby można się było łatwo połapać kto brał udział w których edycjach i jaki miał czas.
2. Terminem imprezy będzie 3 sobota miesiąca
3. Pokładamy wiarę w uczciwość uczestników więc nie trzeba przedstawiać dowodów osiągniętego wyniku
4. 1000m może być pokonane jako szybki 1km BS-a lub jako oddzielny start, można próbować i poprawiać do bólu, liczy się najszybsze 1000m
5. Biegać można wszędzie, na długiej prostej, na bieżni, w lesie, w domu wokół dywanu :bum: jak kto chce, pomiar czasu dowolny zegarek z gps, stoper na bieżni, lub jak kogoś stać to może sobie sprawić pomiar elektroniczny po trasie z atestem :hej:
6. Będą kategorie K i M, nie będzie kategorii wiekowych

Tako mówię Ja, zwycięzca I edycji :hahaha:

Jeśli macie jakieś propozycje co do "regulaminu" proszę pisać :)
SławekK
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 160
Rejestracja: 22 mar 2013, 08:38
Życiówka na 10k: 38:24
Życiówka w maratonie: 3:12:39
Lokalizacja: Mława

Nieprzeczytany post

Dopiero dziś wpadłem na ten wątek, a w związku, że w sobotę biegłem półmaraton to się dopiszę.
Najlepszy (ostatni) kilometr:
4:16

Które miejsce zająłem :niewiem:
Obrazek
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Muszę opracować wyniki ;)
Awatar użytkownika
Marc.Slonik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2004
Rejestracja: 20 sie 2014, 16:45
Życiówka na 10k: 44:12
Życiówka w maratonie: 3:23:55
Lokalizacja: Bruksela, Belgia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Muszę opracować wyniki ;)
Wziąłeś wszystko na siebie, aż mi się zaczyna robić głupio. Narazie trochę robota goni, ale ogólnie mogę prowadzić tabelkę wyników - teraz i w przyszłych edycjach.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wszelka pomoc mile widziana :)
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

to ja kanapki zrobię :spoczko:
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Awatar użytkownika
Marc.Slonik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2004
Rejestracja: 20 sie 2014, 16:45
Życiówka na 10k: 44:12
Życiówka w maratonie: 3:23:55
Lokalizacja: Bruksela, Belgia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wyniki wprawiły w zdumienie najbardziej doświadczonych analityków biegania amatorskiego. Wszyscy uczestnicy testu załapali się do pierwszej dziesiątki!
Wszystkie panie zdobyły złoto w swojej kategorii. W klasyfikacji generalnej nie przyznano brązowego medalu, a podium zdominowały panie, których było tam dwukrotnie więcej niż panów!

Kod: Zaznacz cały

Nick	Kategoria            Czas	Klasyfikacja Generalna	Klasyfikacja wg. Kategorii  Uwagi
=============================================================================================
Skoor	       M            3:20                     1                           1
neevle         K            3:44                     2                           1
katekate       K            3:44                     2                           1
ralph.w        M            3:50                     4                           2
Marc.Slonik    M            3:53                     5                           3
keiw           M            4:08                     6                           4       10K
SławekK        M            4:16                     7                           5        HM
kojer          M            4:38                     8                           6        HM

Uczestnicy towarzyszący bez pomiaru czasu

Mama Kin
Bacio
Mam nadzieję, że u wszystkich (edit: u wszystkich czytających w przeglądarce, a nie w Tapatalk) wygląda to jak coś na kształt tabelki. Choć zdecydowaliśmy się nie wprowadzać kategorii wiekowych zastanawiam się, czy nie byłoby fair wprowadzić podział na biegnących równolegle w jakichś zorganizowanych zawodach i tych którzy przystępują do 1000m w dowolnie wybrany przez siebie sposób, ale to może jak uda nam się osiągnąć większą ilość uczestników. Na razie zaznaczyłem kto biegł w zawodach bo te wyniki oczywiście należy interpretować osobno.

Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Jak coś pokręciłem, to tego... dajcie znać.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Marc, świetna robota. Od dziś jesteś Pan odpowiedzialny za opracowywanie wyników.

Pasuję Cię na MKOW czyli Międzynarodowego Korespondencyjnego Opracowywacza Wyników! Gratulacje!

Jak będziesz to robił to już Twoja sprawa :hejhej: ale myślę, że podział na sprawdzających przy okazji i biegnących konkretnie 1000m jest ok :taktak:
kasia41
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1444
Rejestracja: 27 gru 2013, 20:48
Życiówka na 10k: 42.23
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Prosze mnie też umieścić na liście z wynikiem 4.13 był to 20 km w mojej niedzielnej połówce :taktak:
Blog viewtopic.php?f=57&t=53762

Komentarze viewtopic.php?f=28&t=53763
Awatar użytkownika
Marc.Slonik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2004
Rejestracja: 20 sie 2014, 16:45
Życiówka na 10k: 44:12
Życiówka w maratonie: 3:23:55
Lokalizacja: Bruksela, Belgia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

kasia41 pisze:Prosze mnie też umieścić na liście z wynikiem 4.13 był to 20 km w mojej niedzielnej połówce :taktak:
Gratulacje!

I aktualizacja wyników.

Kod: Zaznacz cały

Nick	Kategoria            Czas	Klasyfikacja Generalna	Klasyfikacja wg. Kategorii  Uwagi
=============================================================================================
Skoor	       M            3:20                     1                           1
neevle         K            3:44                     2                           1
katekate       K            3:44                     2                           1
ralph.w        M            3:50                     4                           2
Marc.Slonik    M            3:53                     5                           3
keiw           M            4:08                     6                           4       10K
kasia41        K            4:13                     7                           3        HM
SławekK        M            4:16                     8                           5        HM
kojer          M            4:38                     9                           6        HM


Uczestnicy towarzyszący bez pomiaru czasu

Mama Kin
Bacio
kasia41
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1444
Rejestracja: 27 gru 2013, 20:48
Życiówka na 10k: 42.23
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Musze cos nabiegać na tego tysiaczka bo marnie wyglądam w klasyfikacji :oczko:
Blog viewtopic.php?f=57&t=53762

Komentarze viewtopic.php?f=28&t=53763
ODPOWIEDZ