Teraz jest Pt, 28 listopada 2014, 21:28

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Nowy postNapisane: Śr, 4 maja 2005, 12:33 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

A ile kosztuje rekonstrukcja w Lodzi?

Nowy postNapisane: Śr, 4 maja 2005, 12:59 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

A skad wziac rehebilitanta? Dlaczego Ty juz go masz?

Nowy postNapisane: Śr, 4 maja 2005, 13:13 
Dyskutant
Dyskutant

w szpitalu za free ( nfz) , tylko pewno za śrubki + podziekowania:)

Nowy postNapisane: Śr, 4 maja 2005, 13:22 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

A takie "podziekowania" to mieszcza sie w jaim przedziale? W zal od dlugosci szwu? A jak z terminami? TEn p. W przyjmuje na ZIelonej a operuje na NFZ? A robi to prywatnie? A jak tak to za ile? Boje sie ze "prywatnie" jest rownoznaczne z "lepiej". A miales juz artoskopie? I co z tym rehebilitantem? POwiedzze cos!!
Pozdrowionka

Nowy postNapisane: Cz, 5 maja 2005, 12:34 
Dyskutant
Dyskutant

OPERUJE NA dREWNOSKIEJ , NA WIZYCIE U NIEGO SIE WSZYSTKIEGO DOWIESZ :)) AKTUALNIE NIE WIEM ILE SIE CZEKA NA ZABIEG ( MYŚLE ZE KONIEC ROKU) JA JESTEM JESZCZE PRZED ZABIEGIEM  , ZA ZAGIEG PŁACI NFZ !! I NIE ZAWSZE PRYWATNIE ZNACZY LEPIEJ , BEZ NERWÓW O WSZYSTKO GO PYTAJ A DOSTANIESZ KONKRETNE ODPOWIEDZI I WTEDY SAMA ZADECYDUJESZ CO DALEJ , ZDAJ RELACJE JAK BYŁO , PA PA , POZDRÓWKI

Nowy postNapisane: Śr, 9 lutego 2011, 14:48 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Witam,
Jezdzilam na nartach w Szczyrku 01.02.2011 a 02.02 mialam wypadek. Polecono mi przychodnie Pod Bukami w Bielsku-Bialej ul. Szara 5, i 03.02.2011 bylam juz po artroskopii (moze to fart, akurat bylo miejsce), oddzial ortopedyczny ma podpisana umowe z NFZ. Powiem, ze jestem zadowolona chociaz minal juz tydzien a ja jeszcze nie chodze. Prywatny zabieg rekonstrukcji wiazadel przednich (to co mam uszkodzone) to koszt okolo 5500PLN, a lekarze wydaje mi sie, ze znaja sie na rzeczy. W koncu mieszkaja w gorach i takich przypadkow maja od groma. Mam tez umowiona wizyte rekonstrukcji na koszt NFZ, ale to dopiero 23 Maja 2011 wiec chyba zrobie sobie prywatnie. Trzeba czekac jakies 3 tygodnie!. Pozdrawiam i wszystkim zycze powrotu do zdrowia jak najszybszego.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC