Debiut na półmaratonie 4energy

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Dzisiaj był pierwszy trening po półmaratonie (czyli juz trening pod maraton 2009 :hej: ). No i wyszedł tydzien leniuchowania! Ledwo zrobiłem 10 km w 50 minut, w oczach już mi ciemniało. Ale nic to, jutro robię 12, trza być twardym.
Tak na marginesie to dzisiaj w Rzeczpospolitej (nie żebym reklamował tę gazetę, przypadkowo wpałda mi w ręcę) był fajny artykuł o amatorskim bieganiu, polecam.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Grozza
Wyga
Wyga
Posty: 136
Rejestracja: 21 lip 2008, 23:31
Życiówka na 10k: 00:44:05
Życiówka w maratonie: 03:45:45
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

Jacuś postanowiłem trochę poszukać i znalazłem to:
http://www.rp.pl/artykul/196571.html

o tym artykule mówisz ?


Mam pytanie dla uczestników 4energy którzy w sobotę odbierając pakiet startowy badali sobie swoje stopy na stoisku New Balance. Każdy kto z tego skorzystał wpisywał swoje imię i nazwisko oraz emaila a ten koleś z obsługi mówił że przysługuje nam jakaś zniżka. Pamięta ktoś jakieś konkrety z tą zniżką ? Chyba chodziło o sklep internetowy na stronie NB, ale do kiedy ta zniżka jest aktualna i ile jej ma być 10% ?
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Dokładnie Grozza o tym. Niektóre fragmenty to jakbym czytał o sobie :hahaha:
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Ten artykuł czytałem już w sobotę na necie, i przyznam się bardzo, bardzo fajny :)
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

nie wiem jak z wasza zniżka... pakiet odbierałem w sobotę ale kilka minut przed zamknięciem biura, więc nie było już żadnych atrakcji...

za to w sobotę było -20% na wszystko co nie było dodatkowo przecenione w new balance w Galerii Kazimierz - mi się akurat przydało.. choć to trochę śmieszne że w FIRMOWYM sklepie new balance... jak powiedziałem że chcę buta do biegania rozmiar 44 to Pani powiedziała że ma tylko 1 parę w 1 typie... - akurat mi spasował więc kupiłem... ale to trochę żenujące... nie wiem czy w Krakowie jest choć jeden dobry sklep z butami do biegania...
NB w Galerii Krakowskiej (byłem wcześniej) było trochę lepiej ... (2 modele)... no ale i tak ręce opadają..
Szymon
Obrazek
bleez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1398
Rejestracja: 02 paź 2007, 08:25
Życiówka na 10k: 39:38
Życiówka w maratonie: 3:25:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

Grozza pisze: Mam pytanie dla uczestników 4energy którzy w sobotę odbierając pakiet startowy badali sobie swoje stopy na stoisku New Balance. Każdy kto z tego skorzystał wpisywał swoje imię i nazwisko oraz emaila a ten koleś z obsługi mówił że przysługuje nam jakaś zniżka. Pamięta ktoś jakieś konkrety z tą zniżką ? Chyba chodziło o sklep internetowy na stronie NB, ale do kiedy ta zniżka jest aktualna i ile jej ma być 10% ?
Grozza z tego co pamiętam to ten gość coś mówił o zniżkach ale chyba do końca miesiąca.
Awatar użytkownika
Grozza
Wyga
Wyga
Posty: 136
Rejestracja: 21 lip 2008, 23:31
Życiówka na 10k: 00:44:05
Życiówka w maratonie: 03:45:45
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

Właśnie tak mi się zdawało, że chyba tylko do końca miesiąca. Nic to, nie będę chyba spieszył się z kupnem obuwia na zapas. Może jeszcze natrafię na jakieś fajne wyprzedaże, na razie mam w czym biegać, a teraz jestem na etapie zaopatrywania się w fachową literaturę o bieganiu - na jesienne długie wieczory i na czas przeziębienia, które właśnie mnie dopadło ;P
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Ja dziś wreszcie po długich poszukiwaniach kupiłem sobie buty do biegania :) Asics Cumulus 9 :) Udało mi się, bo jak się okazało była to ostatnia para. Co do książek biegowych to ja cały czas korzystam z Biegiem przez Życie, i powoli zaczynam sobie układać plan na treningi jesienno-zimowe. Zastanawiam się nad kupnem nowej książki Skarżyńskiego (Maraton), choć w przyszłym roku raczej go nie przebiegnę, ale na przyszłość na pewno się przyda.
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

tez mam te buciki i super sie w nich niega, zrobilem w nich juz ponad 300 km i poza tym ze sa przybrudzone to ich stan mozna okreslic jako idealny :-)
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

Trochę mnie tu nie było a wątek kwitnie :). Nie miałam przez kilka dni dostępu do internetu i dopiero dziś zobaczyłam filmiki z 4energy... mi się wydawało, ze gnałam jak strzała, a na filmiku widać ledwo truchcik :(...
Co do medali to moje wszystkie cztery (4energy, Jaworzno, Perła Paprocan i Blachownia) narazie trzymam przy łóżku razem z lakierami do paznokci itd, ale szukam dla nich bardziej godnego miejsca :).
Pozdrawiam wszystkich przeziębionych (i resztę też :) )!
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Co do filmików to ja miałem takie samo wrażenie :) Podczas biegu myślałem, że biegnę niezłym tempem, a jak zobaczyłem to na filmiku to zwątpiłem... tak jakby ktoś to puścił to w zwolnionym tempie :) Ale cóż, z wyniku jestem zadowolony więc nie ma co narzekać, a tempo? Jak to się mówi telewizja kłamie ;)
ODPOWIEDZ