Czas schudnąć

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
atre99L
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

r/keto

Wysłane z mojego SM-G920F .
New Balance but biegowy
Maksymilian
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2016, 20:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Według mnie i otaczających mnie osób bieganie to niemalże idealny sposób na utratę zbędnych kilogramów. Jedynym minusem jest uzależnienie od biegania;)
atre99L
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wysiłek fizyczny u osób z nadwagą zmniejsza metabolizm tak więc bez diety się nie obejdzie. Ja bez ani odrobiny ruchu zrzuciłem 20kg w 3 miesiące. 90% to dieta.

Wysłane z mojego SM-G920F .
FatGoat
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2016, 14:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

atre99L pisze:Wysiłek fizyczny u osób z nadwagą zmniejsza metabolizm tak więc bez diety się nie obejdzie. Ja bez ani odrobiny ruchu zrzuciłem 20kg w 3 miesiące. 90% to dieta.

Wysłane z mojego SM-G920F .
1. Jakieś źródło tych rewelacji?
2. 20 kg w 3 miesiące, organizm pewnie zachwycony :)
Tomeck
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 17 lut 2016, 17:30

Nieprzeczytany post

atre99L pisze:Wysiłek fizyczny u osób z nadwagą zmniejsza metabolizm tak więc bez diety się nie obejdzie. Ja bez ani odrobiny ruchu zrzuciłem 20kg w 3 miesiące. 90% to dieta.

Wysłane z mojego SM-G920F .
Zmniejsza. Tak, głębokie. I nietrafione.
20 kg w 3 miechy. Da się. Potem po dwóch latach sie odbija jojem.
Lepiej chudnąć powoli. Zdrowiej i skuteczniej. Gwałtowne spadki mogą poważnie zaburzyć. W sumie wszystko, od metabolizmu, po gospodarkę hormonalną. U mnie zastoje żółci wyindukowaly kamicę żółciowa. Nic przyjemnego i bez operacji się nie obyło.
Zdrowia życzę.
Awatar użytkownika
Pandarek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2015, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Oczywiście, że bieganie sprzyja walce z nadwagą, wiem po sobie. Gdy biegam, nie jem, za daleko do lodówki. ;)
atre99L
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Żródło tych rewelacji to pubmed. Niestety pisze z komórki więc nie podam linka. Organizm rekompensuje sobie spalone kalorie , gdy mamy deficyt oczywiście, zmniejszeniem metabolizmu po wysiłku. No ale gdyby to wiedzieli wszyscy z nadwaga to siłownie świeciłyby pustkami a buty, koszulki , gpsy i inne rzeczy nie sprzedawałyby się wcale. A interes musi się kręcić. A o moje jojo się niech nikt nie martwi, to ze pisze na tym forum chyba mówi samo za siebie. I taka powinna być kolejność: najpierw dieta i spadek wagi a potem zmiana swoich nawyków i trybu źycia. A potem się ludzie dziwicie ze jest tyle postow typu : co sie dzieje biegam od roku i nie moge schudnac. Pierwsze co trzeba tym ludziom powiedziec to zmień diete! Bieganie ma bardzo pozytywny wpływ na wiele rzeczy ale do odchudzania sie nie nadaje.

Wysłane z mojego SM-G920F .
Tomeck
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 17 lut 2016, 17:30

Nieprzeczytany post

Pierwsze co słyszą: schudnij, potem biegaj.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

na pacz, a ja myślałem, ze bieganie podkręca metabolizm.

dobrze, że o tym, że bieganie nie działa nie wiedzieli ci wszyscy ludzie, którzy schudli dzięki bieganiu. uf...
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
FatGoat
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2016, 14:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

atre99L pisze:Żródło tych rewelacji to pubmed. Niestety pisze z komórki więc nie podam linka. Organizm rekompensuje sobie spalone kalorie , gdy mamy deficyt oczywiście, zmniejszeniem metabolizmu po wysiłku. No ale gdyby to wiedzieli wszyscy z nadwaga to siłownie świeciłyby pustkami a buty, koszulki , gpsy i inne rzeczy nie sprzedawałyby się wcale. A interes musi się kręcić. A o moje jojo się niech nikt nie martwi, to ze pisze na tym forum chyba mówi samo za siebie. I taka powinna być kolejność: najpierw dieta i spadek wagi a potem zmiana swoich nawyków i trybu źycia. A potem się ludzie dziwicie ze jest tyle postow typu : co sie dzieje biegam od roku i nie moge schudnac. Pierwsze co trzeba tym ludziom powiedziec to zmień diete! Bieganie ma bardzo pozytywny wpływ na wiele rzeczy ale do odchudzania sie nie nadaje.

Wysłane z mojego SM-G920F .

No widzisz, no to ja jestem najwyraźniej z kosmosu. Nie zmieniłem swojej diety W OGÓLE poza wywaleniem coca coli, którą piję tylko okazjonalnie i zrzuciłem ponad 15 kg w 4 miesiące tylko i wyłącznie dzięki temu, że zacząłem ruszać dupą i uruchomiłem metabolizm, który najwyraźniej spał.
Vault Dweller
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 07 sie 2015, 18:19
Życiówka na 10k: 39:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

U mnie to samo, zwiększenie kilometrażu z 0 do 250km/miesiąc i bez żadnej diety w ciągu niecałego roku -20kg :bum:
Jedynie różne słodkie frykasy trochę ograniczyłem na wszelki wypadek, żeby więcej mieć miejsca na bardziej pożyteczne rzeczy.
40+ na karku
Strava
dzonyiks
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja się zmobilizowałem i dopiero zaczynam. Wystarczy mi co prawda tylko 10kg na minus, więc powinno pójśc gładko
Awatar użytkownika
Andrew1962
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1100
Rejestracja: 31 sty 2015, 03:44
Życiówka na 10k: 44.46
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak za pewne wiecie to nie tłuszcz a cukier w naszych niby super zdrowych produktach odpowiada za nadmiar tłuszczu w obwodzie i wagę większą niż zgodna z BMI. Proponuję obejrzeć sobie filmik z eksperymentu jakiemu poddał się australijski dokumentalista kiedy przez dwa miesiące stosował tylko "zdrową" wg zapewnień producentów dietę. Wystarczyło te 60 dni aby zrujnować sobie, dosłownie, organizm! Dobrze, że chłop był pod nadzorem lekarzy podczas tej przygody :) Odszukajcie sobie filmik na YT, zwiastun tutaj https://youtu.be/syeq8QVzzhU
Ponadto jeśli chcesz spalać w czasie treningu tłuszcz nagromadzony w Twoim ciele to zapraszam do tematu "Metoda Maffetona" na naszym Forum, w którym znajdziesz wskazówki jak biegać aby pozbyć się nadmiarowych kilogramów.
“Ból jest stanem przejściowym. Duma pozostaje na zawsze.”
Obrazek
ODPOWIEDZ