Polar M400

Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

semich14 pisze:
Yahoo pisze:Mam taki problem.
Po wrzuceniu treningów przez aplikacje badz przez kabel nie ma ani mapy ani wykresow.
Są tylko okrążenia zapisane oraz informacje ogólne o treningu.
To juz drugi czy trzeci raz trening tak sie wrzucił. Moze wie ktos co sie stało? Biegałem z włączonym GPS.
A np wczoraj mi zgrało normalnie trening.

Wysłane z mojego SM-T113 .
Musisz sprawdzić czy w uprawnieniach aplikacji Polar flow masz włączoną lokalizacje..
Gdzie to się sprawdza? Sprawdzałem w profilu bieganie i jest wysoka dokładność zaznaczone.
Nigdzie indziej na stronie, ani w aplikacji Polar FlowSync nie znalazłem.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
New Balance but biegowy
semich14
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 21 wrz 2014, 16:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jeżeli masz Androida 6.0 to musisz wejść w ustawienia ,Potem w Aplikacje i znajdź Polar flow ....Informacje o Aplikacji znaleźć uprawnienia Obrazek
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Wszedłem i jest w zezwoleniach, że tak aplikacja korzystać może: dokładnia gps lokalizacj/przybliżona lokalizacja na podstawie sieci.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
semich14
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 21 wrz 2014, 16:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To już chyba nie mam pojęcia ;) . Dodam jeszcze że Gps mam cały czas włączony wysoką dokładność . Ja korzystam z v800 . Polar flow na telefonie oneplus one przed tym miałem m400 przez rok teraz używa go moja żona Polar flow na honor 5x gdzie też jest włączona wysoka dokładność i opcja... Dostęp do mojej lokalizacji włączony dla aplikacji. Ja bym jeszcze sprawdził w ustawieniach lokalizacji
Awatar użytkownika
rolin'
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1824
Rejestracja: 25 cze 2013, 19:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: małopolskie

Nieprzeczytany post

Co ma GPS w telefonie do skopiowania pliku z zegarka? Jak nie ma mapy ani wykresów to plik w zegarku z treningiem musi być uszkodzony albo ulega uszkodzeniu podczas synchronizacji.
BLOG - KOMENTARZE
5 km - 19:09 (01.09.18)
10 km - 38:28 (11.03.18)
HM - 1:25:11 (18.03.18)
M - 3:13:15 (09.09.18)
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 51:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

rolin' pisze:Co ma GPS w telefonie do skopiowania pliku z zegarka? Jak nie ma mapy ani wykresów to plik w zegarku z treningiem musi być uszkodzony albo ulega uszkodzeniu podczas synchronizacji.
Rolin ma rację, przecież apka w telefonie nie ma żadnego wpływu na rejestrowanie punktów współrzędnych w zegarku, bo niby z jakiej racji?
Jeśli ja zaliczyłabym taką wpadkę w treningu to najpierw byłby soft reset zegarka, następnie próba treningu a jeśli to by nie pomogło to hard reset. Może w zegarku nie ma wystarczającej pamięci na zapisywanie punktów GPS, bo automatycznie nie usunęły się stare treningi?
semich14
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 21 wrz 2014, 16:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rację macie panowie panie [SMILING FACE WITH SMILING EYES] ja się sugerowałem tym że miałem podobny problem jak wchodziłem w aplikację polar flow potem na trening to były czasy obciążenia jaki dystans tylko że nie było mapki z treningiem no i włączenie lokalizacji w uprawnieniach pomogło.. Także trzeba szukać dalej..
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Jak pisalem upload przez kabel - problem jest ten sam.

A co trace robiac soft reset oraz hard reset?

Wysłane z mojego SM-T113 .
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Awatar użytkownika
rolin'
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1824
Rejestracja: 25 cze 2013, 19:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: małopolskie

Nieprzeczytany post

BLOG - KOMENTARZE
5 km - 19:09 (01.09.18)
10 km - 38:28 (11.03.18)
HM - 1:25:11 (18.03.18)
M - 3:13:15 (09.09.18)
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

rolin' pisze:http://support.polar.com/us-en/support/ ... lar_m400_0
Dzieki.
A co trace poprzez hard reset w porownaniu do soft reset?
Bo takiej informacji nie znalazlem w factory reset- tylko restore settings oraz delete all on the device.

To samo co soft reset.

Wysłane z mojego SM-T113 .
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 51:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Koledzy (i koleżanki :)), dzisiaj również zaliczyłam wpadkę podczas zgrywania treningu. Zegarek wszystko rejestrował, trening zakończyłam bez problemu. Zgrałam wsio i cóż się okazało? Dzisiejsze długie wybieganie nie ma mapy ani podziału na autolapy oraz moje odcinki interwałowe. Znaczy się pustka jest i na mapie i na wykresach wszystkich, do serwisu zgrały się tylko podstawowe informacje o długości dystansu, tempie, kadencji, długości kroku i inne pierdoły. A wykresów brak, także w wyeksportowanych plikach z treningu. Ponowna synchronizacja nic nie dała. Czyżby jakiś problem w serwisie? Dodam, że w zegarku widać czasy dla poszczególnych autolapów, dla interwałów nigdy ich niestety nie widać, dlatego analizuję je w serwisie. Eh, się polar znowu skiepścił.
Nadmienię, że truchcik do domu jako kolejny (oddzielny) trening z dzisiaj ma i mapę i wykresy.
Czy ktoś oprócz jednego kolegi z postów powyżej też doznał takiego problemu?
jacekj
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 345
Rejestracja: 05 lut 2010, 21:40
Życiówka na 10k: 44:36
Życiówka w maratonie: 3:48:21
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Astraroth pisze:Koledzy (i koleżanki :)), dzisiaj również zaliczyłam wpadkę podczas zgrywania treningu. Zegarek wszystko rejestrował, trening zakończyłam bez problemu. Zgrałam wsio i cóż się okazało? Dzisiejsze długie wybieganie nie ma mapy ani podziału na autolapy oraz moje odcinki interwałowe. Znaczy się pustka jest i na mapie i na wykresach wszystkich, do serwisu zgrały się tylko podstawowe informacje o długości dystansu, tempie, kadencji, długości kroku i inne pierdoły. A wykresów brak, także w wyeksportowanych plikach z treningu. Ponowna synchronizacja nic nie dała. Czyżby jakiś problem w serwisie? Dodam, że w zegarku widać czasy dla poszczególnych autolapów, dla interwałów nigdy ich niestety nie widać, dlatego analizuję je w serwisie. Eh, się polar znowu skiepścił.
Nadmienię, że truchcik do domu jako kolejny (oddzielny) trening z dzisiaj ma i mapę i wykresy.
Czy ktoś oprócz jednego kolegi z postów powyżej też doznał takiego problemu?
Sprawdźcie czy GPS jest włączony dla tych aktywności których używacie. Polar wprowadził rejestrację dystansu i tempa z czujnika przyspieszen, może więc pojawia się jakiś problem z rejestracją z GPS.
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 51:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jacekj pisze:
Astraroth pisze:Koledzy (i koleżanki :)), dzisiaj również zaliczyłam wpadkę podczas zgrywania treningu. Zegarek wszystko rejestrował, trening zakończyłam bez problemu. Zgrałam wsio i cóż się okazało? Dzisiejsze długie wybieganie nie ma mapy ani podziału na autolapy oraz moje odcinki interwałowe. Znaczy się pustka jest i na mapie i na wykresach wszystkich, do serwisu zgrały się tylko podstawowe informacje o długości dystansu, tempie, kadencji, długości kroku i inne pierdoły. A wykresów brak, także w wyeksportowanych plikach z treningu. Ponowna synchronizacja nic nie dała. Czyżby jakiś problem w serwisie? Dodam, że w zegarku widać czasy dla poszczególnych autolapów, dla interwałów nigdy ich niestety nie widać, dlatego analizuję je w serwisie. Eh, się polar znowu skiepścił.
Nadmienię, że truchcik do domu jako kolejny (oddzielny) trening z dzisiaj ma i mapę i wykresy.
Czy ktoś oprócz jednego kolegi z postów powyżej też doznał takiego problemu?
Sprawdźcie czy GPS jest włączony dla tych aktywności których używacie. Polar wprowadził rejestrację dystansu i tempa z czujnika przyspieszen, może więc pojawia się jakiś problem z rejestracją z GPS.
Kolego, jest włączony, sama go dziś ręcznie włączałam, bo był wyłączony podczas ostatniego treningu.
Poza tym mapa akurat jest mi zbędna, dla mnie istotne są wykresy i poszczególne interwały, które robiłam. Tych niestety nie mogę analizować w zegarku, bo w szczegółach treningu nie są dostępne. Robię to w serwisie flow, ale dzisiaj był zonk :trup: .
Nie mam ani autolapów ani lapów interwałowych, nie widać też żadnego wykresu. Przecież one sa rysowane na każdym treningu.
Załączam screena jak to wygląda na flow.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
rolin'
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1824
Rejestracja: 25 cze 2013, 19:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: małopolskie

Nieprzeczytany post

Yahoo pisze:
rolin' pisze:http://support.polar.com/us-en/support/ ... lar_m400_0
Dzieki.
A co trace poprzez hard reset w porownaniu do soft reset?
Bo takiej informacji nie znalazlem w factory reset- tylko restore settings oraz delete all on the device.

To samo co soft reset.

Wysłane z mojego SM-T113 .
Soft reset działa podobnie jak reset w PC. Zegarek się resetuje i do ustawienia masz tylko datę i godzinę. Hard reset przywraca zegarek do ustawień fabrycznych i kasuje wszystkie ustawienia i treningi. Także wszystko co niezsynchronizowane przepada.
BLOG - KOMENTARZE
5 km - 19:09 (01.09.18)
10 km - 38:28 (11.03.18)
HM - 1:25:11 (18.03.18)
M - 3:13:15 (09.09.18)
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

DZieki,
ale teraz szlak mnie qźwa trafil, że myślałem, że zegarkiem rzucę w okno.
Cały trening poszedł się ebać......................

Po podłączeniu zegarka do kompa, synchronizuje,i no kurde błąd, i patrze w zegarek i tam 0% dzisiejsza aktywność [ a było z 288% jak przyjechałem do domu] i brak jakichkolwiek treningu w dzisiejszym dniu, a było wybieganie po lesie z 2h10 + rower ;/ jaka szkoda.
Było może od razu nie podłączać do komputera, bo podłączyłem i poszedłem się kąpać. Było najpierw spisać do dzienniczka biegowego.

To mam zrobić teraz ? Czy to po nowej aktualizacji takie problemy się stwarzają ?
Zrobię hard reset. DZiś z rana zrobiłem soft reset i tylko godzine było trzeba było ustawiać. Nic po za tym.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
ODPOWIEDZ