Suunto Ambit 3

ArtiFTD
Wyga
Wyga
Posty: 67
Rejestracja: 08 maja 2016, 10:50
Życiówka na 10k: 42:48
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Vein1975 pisze:
manfred pisze:Tak ręcznie wiem jak zrobić ale czemu nie robi tego z automatu?
Który masz model Ambita3 ?
3 Peak
New Balance but biegowy
Vein1975
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 235
Rejestracja: 12 kwie 2014, 18:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:27:31

Nieprzeczytany post

No to faktycznie powinien ci wszystko automatycznie ściągać.
Hrehor
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 193
Rejestracja: 17 lip 2014, 19:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Macie koledzy problem z synchronizacją / pobieraniem treningów z A3 Peak ?
Wszystko śmigało jak ta lala, a od niedzieli nie mogę zgrać trenigu, dziś zrobiłem nowy.
Dzisiejszy poszedł, a niedzielny dale nie chce, choć w zegarku w dzienniku jest.
Dodam, że zarówno przez aplikację mobilną jak i po kablu w PC ten jeden trening nie wchodzi.

Ma ktoś pojęcie o co chodzi ?
ArtiFTD
Wyga
Wyga
Posty: 67
Rejestracja: 08 maja 2016, 10:50
Życiówka na 10k: 42:48
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja też tak mam. W zegarku jest a na serwerze nie...
Pojęcia nie mam dlaczego tak, ale na stronach piszą, że mieli aktualizację serwerów. Jak ktoś im marudzi, że coś nie poszło, to proszą o kontakt z propozycją, że to ręcznie przeniosą. Mi niedzielnego porannego treningu nie wrzuciło (mimo usilnych starań), ale już wieczorny tak. Ostatecznie odpuściłem sobie...

Pozdrawiam
Artur
manfred
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 594
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Paek czarny
Hrehor
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 193
Rejestracja: 17 lip 2014, 19:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A widzisz...
Dokładnie jak piszesz, niedziela rano.

No ja nie bardzo chcę odpuścić.
To maraton... który mi nie wyszedł i chcę przeanalizować.

Dzięki za odzew.

Może ktoś sobie z tym poradził ?
ArtiFTD
Wyga
Wyga
Posty: 67
Rejestracja: 08 maja 2016, 10:50
Życiówka na 10k: 42:48
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hrehor pisze: To maraton... który mi nie wyszedł i chcę przeanalizować.

No tak... po to nosimy (tak drogie) narzędzia, by być ich pewnym... Też bym nie odpuścił. Mi przepadły dwie godziny, ale treningu, podczas którego nic ciekawego się nie działo...

Zobacz ten wątek, tam ludzie się skarżą i tam są odpowiedzi Suunto co robić (znaczy zgłosić się do nich):
https://twitter.com/Movescount/status/7 ... 6473280518

Artur
Hrehor
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 193
Rejestracja: 17 lip 2014, 19:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Artur[/quote]

Dziękuję.
Napisałem do nich.
Zobaczymy.
Pozdrawiam Grzegorz
Hrehor
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 193
Rejestracja: 17 lip 2014, 19:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ArtiFTD pisze:
Hrehor pisze: To maraton... który mi nie wyszedł i chcę przeanalizować.

No tak... po to nosimy (tak drogie) narzędzia, by być ich pewnym... Też bym nie odpuścił. Mi przepadły dwie godziny, ale treningu, podczas którego nic ciekawego się nie działo...

Zobacz ten wątek, tam ludzie się skarżą i tam są odpowiedzi Suunto co robić (znaczy zgłosić się do nich):
https://twitter.com/Movescount/status/7 ... 6473280518

Artur
Dziękuję.
Napisałem do nich.
Zobaczymy.
Pozdrawiam Grzegorz
malaga1989
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 44
Rejestracja: 07 sie 2015, 12:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem?
Ja i brat mamy dwa zegarki- ja wersje sport, on peaka. Dzisiaj zgrywał swój trening i jakimś sposobem zgrał się on na maoim koncie (wcześniej zgrywaliśmy już na jednym komputerze, ale zawsze jego leciały do niego, moje do mnie).
I teraz ta: jak zrobić, żeby przenieść te jego nieszczęsne treningi na jego konto?
Czy da się je wywalić u mnie, a na zegarku odznaczyć jako niewysłane i przesłać raz jeszcze? Ewentualnie jak inaczej ogarnąć ten bałaganik jaki nam powstał? :tonieja:
ArtiFTD
Wyga
Wyga
Posty: 67
Rejestracja: 08 maja 2016, 10:50
Życiówka na 10k: 42:48
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No właśnie...

Biegam z Peak3 już prawie dwa miesiące i jako tako ogarnąłem temat. Napisałem sobie apki pod siebie (generalnie ze względu na przesiadkę z Adidasa) i kilka programów treningowych (plan pod półmaraton w październiku). Daje mi to już ogląd niewielkich minusów, plusów i biegłości w użytkowaniu. Jest jednak jedno ale...

Biegnę sobie i czasem po jakichś pięciu minutach (ale niekoniecznie) wygrywają się czasami jakieś melodyjki rodem z zegarków z lat osiemdziesiątych, co to dostawało się na komunię :-) I nijak jeszcze nie rozszyfrowałem, co te melodyjki oznaczają... Ma ktoś może jakąś rozpiskę? :-) :-) :-)

Pozdrawiam

Artur
michal.21
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 08 cze 2016, 10:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 3:36:27

Nieprzeczytany post

Planuje obecnie zakup ambit3 i zastanawiam się nad wyborem pomiędzy run a sport. Zegarek głównie będzie służył oczywiście do biegania, lecz nie ukrywam że fajnie jakby również miał możliwość zliczania długości na basenie.
Stąd pytanie do ludzi którzy posiadają wersje RUN. Czy jest możliwość zainstalowania na nim aplikacji z movescount, dzięki której będzie ręcznie lapować długości na basenie? A po zakończonym treningu on nam to pokaże jako "inny trening" czy coś takiego?
Ogólnie pytanie czy na wersji run jest możliwość wgrania aplikacji dot. innych sportów?
Vein1975
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 235
Rejestracja: 12 kwie 2014, 18:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:27:31

Nieprzeczytany post

Aplikacja do wersji run jest. Ale po pierwsze musisz klikać co nawrót. NIe będziesz wiedział czy nacisnąłeś jeśli nie będziesz patrzeć na zegarek. Po drugie jeśli rejestrujesz dane w innej aplikacji niż movescount to on twojego pływania nie będzie uwzględniał jako aktywności nie zapisanej przez gps. Mam Ambit3Run i brakuje mi możliwości zapisu automatycznego pływania przez zgarek. Ale jak kupowałem zegarek jeszcze nie pływałem. :). Jeśli planujesz pływanie z zegarkiem na basenie to weź model multisportowy. Nie wiem czy port ma opcje zapisu pływania na basenie.
Awatar użytkownika
KrzysiekJ
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1571
Rejestracja: 06 lis 2013, 16:29
Życiówka na 10k: 38:00 z treningu
Życiówka w maratonie: 2:57:26 atest
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

Wydaje mi się, że wersja Black jest do kupienia w sklepie stacjonarnym za 899zł. Wrzuciłem stosowną informację w dziale Sklep (wątek: Wyprzedaże).

Jeśli ktoś jest w stanie zidentyfikować po samym zdjęciu, to proszę o ewentualne potwierdzenie/zanegowanie.
wolbi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2016, 23:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

KrzysiekJ pisze:Wydaje mi się, że wersja Black jest do kupienia w sklepie stacjonarnym za 899zł. Wrzuciłem stosowną informację w dziale Sklep (wątek: Wyprzedaże).

Jeśli ktoś jest w stanie zidentyfikować po samym zdjęciu, to proszę o ewentualne potwierdzenie/zanegowanie.
W 100% nie jestem pewien, ale biala, pionowa kreseczke nad tarcza mialy chyba tylko Ambity 2, a jesli tak to 899zl raczej by byla normalna cena za ten model.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ