Garmin Fenix 3/3HR

miłoch
Wyga
Wyga
Posty: 89
Rejestracja: 29 gru 2014, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Koledzy bądźmy poważni. Liczba postów nie jest wyznacznikiem awaryjności, ewentualnie popularności wątku, tematu....
New Balance but biegowy
blas
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 405
Rejestracja: 04 sie 2009, 12:10
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Troche musiałem tutaj uporządkować, ale mam jeden komentarz:
rudnickir pisze:To sprawdź procent wymian wśród zegarków tej firmy.
rudnickr - nie wiem czy to Ty czy ktoś inny pisał gdzieś, żeby zwrócić uwagę na to jak duża jest różnica w liczbie postów pomiędzy Fenixem a Ambitem i że to dowodzi większej niezawodnoćśi zegarków Suunto.
Rozmawiałem niedawno z dużym sprzedawcą zagarków dla biegaczy i powiedział mi, że nie dziwi go ta dysproporcja, bo jest poprostu ogromna dysproporcja w liczbie sprzedawanych Fenixów do Ambitów: 10 : 1.
Reasumując - użytkowników Garmina jest poprostu znacznie, znacznie więcej.
Oczywiście, że tak. To jest kluczowa rzecz. Należy się cieszyć, że mimo tylu sprzętów/usług jakie robi Garmin są w stanie reagować na potrzeby userów i ciągle poprawiać soft F3 i rozbudowywać connect IQ.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

Adam skąd masz te dane? Bo moje doświadczenia mówią raczej o dysproporcji w druga stronę. ..
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
anatom
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 31 paź 2012, 21:41
Życiówka na 10k: 44.52
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

mojemu f3 dzis odbilo totalnie.
ostatnie 400 metrow biegu policzyl mi jak 2km!!!
jak patrze na slad to widze cos strasznego pod koniec, gps porobil jakies dziwaczne bazgroly w rozne strony swiata!
pierwszy raz mam taka sytuacje! co moze byc przyczyna takiego stanu?

https://connect.garmin.com/modern/activity/968716527
masz oczko wodne? Jeśli tak to dołącz do nas :) :)
https://www.facebook.com/groups/oczkomaniacy
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

Widać że nagle zgubił połączenie i jakość sygnału z kilkoma satelitami GPS i zaczął pływać sygnał jak ma to miejsce w np. budynku. Jak się to będzie powtarzało to pozostałe tylko serwis , no chyba że nagle zegarek umyślał sobie poprawić ( nieudolnie ) jakość sygnału GPS :) , życzę Ci aby to był jednorazowy przypadek.
Awatar użytkownika
anatom
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 31 paź 2012, 21:41
Życiówka na 10k: 44.52
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

dzieki za odp :)

pierwszy raz mi sie takie cos zadzialo, jak dotad zadnych poblemow nie bylo :)
zobacze jak jutro mam mam dluzsza wycieczke biegowa :)
masz oczko wodne? Jeśli tak to dołącz do nas :) :)
https://www.facebook.com/groups/oczkomaniacy
system70
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 31 gru 2012, 13:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

anatom pisze:dzieki za odp :)

pierwszy raz mi sie takie cos zadzialo, jak dotad zadnych poblemow nie bylo :)
zobacze jak jutro mam mam dluzsza wycieczke biegowa :)
Tez tak raz mialem ale musialem sie na chwile zatrzymac zatrzymalem czas potem wlaczylem i to powrocie do domu widzialem ze bieglem w poprzek duzej fontanny :ble:
Mam do ciebie pytanie bo widze ze masz wykresy odchylenie pionowe i czas kontaktu z podlozem W jaki sposob sie to wlacza bo mi tego f3 nie pokazuje Czy musi byc footpad bo tez mam na bucie zalozony ale biegam na gps
Awatar użytkownika
anatom
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 31 paź 2012, 21:41
Życiówka na 10k: 44.52
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

a jak sie zatrzymales to zegarek odzyskal polaczenie z satelitami? pytam bo nie wiem jak to potraktowac bo jeszcze nigdy z zadnym zegarkiem mi sie tak nie przytrafilo.

Co do parametrow biegu to ja biegam bez footpoda, te dane sa z zegarka i z czujnika Hr w pasie, jak masz czujnik hrm run to powinien te dane zapisywac.
masz oczko wodne? Jeśli tak to dołącz do nas :) :)
https://www.facebook.com/groups/oczkomaniacy
system70
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 31 gru 2012, 13:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

anatom pisze:a jak sie zatrzymales to zegarek odzyskal polaczenie z satelitami? pytam bo nie wiem jak to potraktowac bo jeszcze nigdy z zadnym zegarkiem mi sie tak nie przytrafilo.

Co do parametrow biegu to ja biegam bez footpoda, te dane sa z zegarka i z czujnika Hr w pasie, jak masz czujnik hrm run to powinien te dane zapisywac.
Nie wiem nawet czy stracil polaczenie gps bo sie zatrzymalem zastopowalem czas a potem ruszylem dalej i tak mi dziwnie pokazal ale zdarzylo mi sie to jeden raz ogolnie jestem zadowolony z tego co pokazuje GPS i nawet mam wlaczony glanos A biegam glownie w parku gdzie jest duzo bardzo duzych drzew wiec sygnal moze byc gorszy niz na otwartej przestrzeni A co do pasko to mam jest teraz problem :echech: Bo zaczelem szukac w tym temacie i okazuje sie ze sa dwa paski jeden z malym sybolem biegacza i wlasnie taki powinien byc bo taki kupowalem a mam bez tego symbolu i ten wlasnie nie mierzy dynamiki biegu Juz zaczelem pisac do sprzedawcy zobaczymy co z tego wyjdzie :grr:
Awatar użytkownika
Bacio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1229
Rejestracja: 22 cze 2013, 00:11
Życiówka na 10k: 55:09
Życiówka w maratonie: 5:12:13

Nieprzeczytany post

Miałem raz to samo. Następny trening był OK i wszystkie następne też. U mnie wysypało się na otwartej przestrzeni, a nie w lesie.
Awatar użytkownika
anatom
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 31 paź 2012, 21:41
Życiówka na 10k: 44.52
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

system70 pisze: Bo zaczelem szukac w tym temacie i okazuje sie ze sa dwa paski jeden z malym sybolem biegacza i wlasnie taki powinien byc bo taki kupowalem a mam bez tego symbolu i ten wlasnie nie mierzy dynamiki biegu Juz zaczelem pisac do sprzedawcy zobaczymy co z tego wyjdzie :grr:
musisz przycisnac sprzedawce bo kiedy te zegarki sa sprzedawane jako komplet to wtedy maja hrm run wlasnie z ludzikiem.
masz oczko wodne? Jeśli tak to dołącz do nas :) :)
https://www.facebook.com/groups/oczkomaniacy
Awatar użytkownika
biegowyninja
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 495
Rejestracja: 09 lip 2014, 14:19
Życiówka na 10k: 47:03
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jeśli kupiłeś wersję bundle to na pudełku jest informacja, ze zawiera HRM Run i powinien on być.
system70
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 31 gru 2012, 13:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

biegowyninja pisze:Jeśli kupiłeś wersję bundle to na pudełku jest informacja, ze zawiera HRM Run i powinien on być.
NO wlasnie mam pudelko jest obrazek a na mim pasek z HRM z ludzikiem a w rzeczywistosci go nie ma Dopiero jak zobaczylem GC kolegi anatom to mi sie lampka zaswiecila ze cos jest nie tak Zobaczymy co na to sprzedawca bo juz mc minol od zakupu
Awatar użytkownika
anatom
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 31 paź 2012, 21:41
Życiówka na 10k: 44.52
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

a w jakim sklepie kupowales, przez internet?
masz oczko wodne? Jeśli tak to dołącz do nas :) :)
https://www.facebook.com/groups/oczkomaniacy
system70
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 31 gru 2012, 13:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mieszkam w Belgi a kupowalem w sklepie w Hollandi przez internet http://www.hartslagmetershop.nl/contents/nl/d1480.html swoja droga fajny sklep ze sprzetem
ODPOWIEDZ