Komentarz do artykułu Wrażenia z premiery adidas pure boost X

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Buniek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2655
Rejestracja: 11 cze 2009, 11:12
Życiówka na 10k: 35:35
Życiówka w maratonie: 2:57:09
Lokalizacja: Toruń

Nieprzeczytany post

wyglądają ciekawie, czekam na męską wersję ;)
Krzysiek
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

przyglądałam się tym butom ostatnio, zapowiadają się dobrze :usmiech:
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
ronja
Wyga
Wyga
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2011, 14:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

rozumiem - trzeba nakręcać sprzedaż... ale ten artykuł jak i akcja... jakoś niezbyt bierze kobiety na serio
qamil
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 156
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:04
Życiówka na 10k: 38:07
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Buniek pisze:wyglądają ciekawie, czekam na męską wersję ;)
Nie doczekasz się bo właśnie na tym polega cały pic.Jednak musi przynosić rezultaty sprzedażowe ta alienacja skoro kolejna marka to podchwyciła.Na prawdę nie rozumiem tego.Czy na prawdę kobiety mają aż tyle kompleksów, że bez podkreślenia tego, że jest się kobietą aktywność fizyczna nie ma sensu?Coraz liczniejsze biegi tylko dla kobiet, coraz więcej produktów tylko dla kobiet.Teraz już nie wystarczy mieć model damski.Teraz już produkt musi być przeznaczony tylko dla kobiety.Teraz wyobraźcie sobie sytuację kiedy model jest stworzony tylko dla mężczyzn i jest to podkreślane na każdym kroku...Co tam buty, bieg stworzony tylko dla mężczyzn byśmy mogli się poczuć bardziej męsko. hahaha
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

z czego się qamil śmiejesz? :tonieja:
wiesz, jak bardzo na zycie kobiety zasiedziałej jak gąbka w morzu działa Chodakowska z nowymi butami? :hej:

ja tam się cieszę :oczko:
niech się kobity ruszają z domu :usmiech:
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Nie jestem specjalistą od kobiecej psychiki, ale wydaje mi się, że dla kobiet ważniejsza niż dla mężczyzn jest przynależność do grupy, tzn, że sa to w stanie bardziej docenić. W Wielkiej Brytanii od kilku lat wydawana jest gazeta: Women's Running, ma na FB prawie 200 tys fanów. Ale chyba dwa lata później wystartowała Mens Running, ma 17 tys fanów. Może to tylko zbieg okoliczności, a może nie. Na całym świecie (w Polsce jeszcze nie) jest otwieranych ostatnio sporo sklepów sportowych TYLKO dla kobiet.
qamil
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 156
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:04
Życiówka na 10k: 38:07
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To prawda ale zastanawia mnie to czemu nie wystarcza przynależność do grupy osób aktywnych, biegających.Czemu służy jeszcze dodatkowy podział na płeć?Też nie jestem specjalistą od kobiecej psychiki ale często słyszę od kobiet, że zazdroszczą nam mężczyznom np. że potrafimy się dogadać w grupie, nie ma takiej zazdrości itd. a tutaj nagle chcą przynależeć razem do grupy?Coś mi tu nie pasuje :) Wiem, że robię z igły widły ale jest to ciekawe zjawisko.
Awatar użytkownika
Juannita
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 167
Rejestracja: 03 mar 2014, 10:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Nie jestem specjalistą od kobiecej psychiki, ale wydaje mi się, że dla kobiet ważniejsza niż dla mężczyzn jest przynależność do grupy, tzn, że sa to w stanie bardziej docenić. W Wielkiej Brytanii od kilku lat wydawana jest gazeta: Women's Running, ma na FB prawie 200 tys fanów. Ale chyba dwa lata później wystartowała Mens Running, ma 17 tys fanów. Może to tylko zbieg okoliczności, a może nie. Na całym świecie (w Polsce jeszcze nie) jest otwieranych ostatnio sporo sklepów sportowych TYLKO dla kobiet.
Niezupełnie. Znaczy ja się nie do końca znam, bo ja mam odruchy odwrotne i reklamowanych rzeczy, w dodatku takich jak ma kumpela, nie ruszę, ale imo tu chodzi raczej o sprzedawanie filozofii życia. Czytaj: jeśli nie kupisz dziecku obiadku ze starannie wyselekcjonowanych warzywek, to jesteś złą matką. Jeśli nie kupisz perfum Bruno Bannani, to nie jesteś atrakcyjna dla mężczyzn. Musisz kupić torebkę Sous za jedyne 1500 peelenów (nie, nie dodało mi się zero), bo inaczej nie znasz się na modzie i jesteś tandeciarą z Orsayem albo inną Zarą...

Tym samym - kupując buty, które nosi Chodakowska, należysz do grupy biegaczek, ale też i do "rodziny" Chodakowskiej. Czyli kupujesz nie buty, ale złudzenie, że w nich to już na pewno będziesz aktywną, wiotką kobietą sukcesu. A Ewa akurat co jakiś czas biega, bo jako dzień odpoczynku w swoich wyzwaniach proponuje właśnie niedzielny truchcik.

A swoją drogą napaliłam się ostatnio na udział w biegu na szpilkach.
władca wszechświata
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2015, 20:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

qamil pisze:
Buniek pisze:wyglądają ciekawie, czekam na męską wersję ;)
...Co tam buty, bieg stworzony tylko dla mężczyzn byśmy mogli się poczuć bardziej męsko. hahaha
gdyby zorganizowano taki bieg (albo zrobiono buty tylko dla facetów) to, jak myślicie, jak szybko zaczęłyby się oskarżenia o dyskrymiancję?
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

natychmiast :D
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Juannita
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 167
Rejestracja: 03 mar 2014, 10:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dobra, dobra, a spytać o prace domowe, to każdy "pomaga" żonie ;)

A na osłodę, wy dyskrminowane biedactwa, macie (smażyłam osobiście):
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To nie ma butów tylko dla mężczyzn ? Takich, które nie mają odpowiednika damskiego ? A może są, tylko sprzedawane jako unisex bądź nie są określane - only men
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Juannita pisze:smażyłam osobiście
A nie piekłaś ? ;)
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

pączków się nie piecze.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
ODPOWIEDZ