Komentarz do artykułu Najlepszy but jaki kiedykolwiek stworzono. MetaRun

Awatar użytkownika
biegowyninja
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 495
Rejestracja: 09 lip 2014, 14:19
Życiówka na 10k: 47:03
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Też uważam, że jak za najlepszy w historii, to zdecydowanie za mało.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Gdyby ktos nie miał co robić, to może zobaczyć, co się dzieje w sklepie biegacza na Powiślu:

http://bieganie.pl/?show=1&cat=126&id=8389
http://www.ustream.tv/channel/bieganie-tv
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12431
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

początek zupełnie jakby werbowali mnie do sekty
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

No, chociaż ktoś ogląda :)
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12431
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

na koniec poczęstunek w bufecie jak po wykładzie o gotowaniu na parze
Awatar użytkownika
Jelon
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 07 sty 2008, 21:44
Życiówka na 10k: 39.49 (chodem:)
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Buniek pisze:Prawdziwe przełomowe technoilogie to reklamuje innyy portal biegowy 42,195kiometrowebiegipolskie.pl czy jakoś tak. ;)
Koszulka, która dodaje energii i to nie w jakiś prymitywny sposób jak to robiły zielenie reeboka. To bioenergetyka Jest!

http://www.energoterapeuta.szczecin.pl/sport,
Nie wierzyłem, że to prawda, ale sprawdziłem. To jednak prawda. I reklama i ten gość. :niewiem:
I muszę przyznać, że rozbawiło mnie to mocno. Nie będę się pastwił nad wszystkim, ale teksty potwierdzające działanie magicznej koszulki takie jak "Materiał nie traci swoich właściwości po wypraniu", "Dzieje się tak ze względu na działanie niwelujące zakwasy jak również lepsze przyswajanie tlenu" albo "Wiem, że gdyby drużyna np. piłki nożnej miała zaaplikowany w swoje stroje sportowe materiał bioaktywny czyli w getry, spodenki oraz koszulki, to sumarycznie w meczu, który trwa 90 minut, łącząc większą wydolność każdego z zawodników, byłoby jak gdyby o jednego lub dwóch zawodników w grze więcej"
:hahaha:

I jeszcze powoływanie się na autorytet profesora Vetulaniego, który po prostu napisał dedykację do książki - to już moim zdaniem, grube przegięcie.
Keep walking...

Więcej o mnie: http://jelon.blog

To give anything less than your best is to sacrifice the gift. Steve Prefontaine
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

yacool pisze:na koniec poczęstunek w bufecie jak po wykładzie o gotowaniu na parze
Też lubię ten kulminacyjny moment każdej prezentacji. Można się spokojnie najeść jak w domowej lodówce pusto.
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

Tak sobie oglądałem ten filmik i się w końcu chyba dowiedziałem po co są te plastikowe mostki Adapt Trusstic (w MetaRun) czy Guidance Trusstic (w Kayano). Oni je tam wklejają żeby kontrolować pronację!!! A ja tak zawzięcie te plastiki zawsze wywalam bo nie lubię jak ktoś mi coś kontroluje. Widzę że zespół badaczy zlekceważył słowa prekursora produkcji obuwia biegowego, szewca z zawodu, Arthura Lidiarda, który stanowczo ostrzegał by na łuku stopy nie wklejać żadnego badziewia by stopa mogła swobodnie pracować.

Kolejnym elementem który należałoby wywalić to ten plastik pod achillesem; w sumie to nie będzie duży problem, gdyż najgorsze do usuwania są przeszyte wielokrotnie wkładki papierowe.

Strasznie ciężki ten but. Moim zdaniem technologie kosmiczne charakteryzują się lekkością. A tutaj – wtopa.

But jest brzydki jeśli chodzi o estetykę. Jak się zakurzy będzie wyglądał jak zwykły but roboczy za 50 zł. Za taki brzydki but tyle kasy?
alchemik
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2015, 08:37
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A czy one te buty za tyle kasy to same biegną czy trzeba wykonywać jakiś wysiłek ?
Awatar użytkownika
MikeSpy
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 780
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:49
Życiówka na 10k: 46
Życiówka w maratonie: 4
Lokalizacja: Puszcza Notecka

Nieprzeczytany post

Nie trzeba, pod warunkiem ze masz magiczne magnetyczne wkładki Romi :hahaha: (odsyłam do google :) )
If you going to face a real challenge it has to be a real challenge. You can't accomplish anything, without the possibility of failure.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

niesamowicie mnie śmieszy to, że bronią się przed tym słusznym porównaniem do Kayano, a co chwilę podają "o ileś tam procent więcej/mniej czegoś" , gdzie to coś, do czego porównują to właśnie Kayano :)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Meta Run jest juz w Katalogbiegowy.pl, mozna porównać jak sie ma do innych modeli przynajmniej pod kilkoma względami.
mondpas
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 298
Rejestracja: 04 paź 2013, 18:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Śmiejemy się z "marketingowego przekazu" firmy Asics, co jest akurat uzasadnione bo w niczym ten but nie jest przełomowy a już najlepszy na świecie tym bardziej.
Za to ten właśnie obśmiewany marketing działa na tyle, że w każdym biegu, na stopach biegaczy połowa butów to Asics a druga połowa biega w pozostałych topowych markach.

Kolejna sprawa. Sklepy z obuwiem do biegania powstają jak grzyby po deszczu, ale w każdym czy nam się to podoba lub nie, na ścianie oferowane są buty Asics. Sklepy różnicują swoją ofertę pozostałymi markami. Albo ktoś ma "na przyczepkę" Brooksa, ktoś inny ma Saucony, Nike ma prawie każdy, z Adasiem podobnie, Mizuno jest tyle co kot napłakał.

A więc Asics swoje zrobił. Wypuścił but, który oczywiście nie jest wart swojej ceny i zaryzykuję twierdzenie, że każdy but w cenie ok. 500 zł i więcej nie jest jej wart ale ludki i tak przyjdą po Asics'y bo ciągle się o nich mówi. I o to w tym wszystkim chodzi.

Wracam do roboty :hahaha:
Wpiszę tu swoje wyniki gdy:
5k będzie poniżej 1? minut
10k będzie poniżej 4? minut
21k będzie poniżej 1h i ?? minut
42k będzie poniżej 3h i ?? minut
Na razie takich wyników nie ma więc siedzę cicho.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

a tam, wcale ego asicsa już tak dużo nie ma.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

I są sklepy gdzie asicsa nie zobaczysz ;)
ODPOWIEDZ