NB 908

Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Buty "trailowe" NB908 wcześniej nie używane, po niespełna 80 km w górach.

Obrazek

System Ndurance...
Obrazek
...i jego endurance
Obrazek

Obrazek

Ta sama podeszwa została zastosowana w NB 909.
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
lapka88
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1193
Rejestracja: 08 lip 2011, 15:42
Życiówka na 10k: 00:47:14
Życiówka w maratonie: 04:10:12
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

Co za szit. Chyba nigdy nie kupię butów z NB.
A weź to reklamuj to Ci powiedzą, że źle używałeś i uszkodzenie mechaniczne...
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pewnie tak. Ja ich niestety nie zareklamuję, bo leżały u mnie 3 lata w szafie. Gdybym wiedział, to bym je sprzedał i dołożył do czegoś lepszego.
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
Awatar użytkownika
zoltar7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5288
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:13
Życiówka na 10k: żenująca
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja mam NB 909 z przebiegiem niespełna 450 km, używane wyłącznie na leśnych duktach i jednej mazowieckiej wydmie, i nie ma na nich śladu zużycia. Nic się w nich nie przetarło i nic nie odkleiło. Co więcej są to moje ulubione buty trailowe. Uwielbiam te buty... a ważę zacne 87-88 kg więc buty nie mają "letko". :bum:

Co z tego wynika (to znaczy z tego że moje się nie rozklejają)? Sam nie wiem, mam trzy hipotezy :bum: :

Albo są to buty które się nie nadają na górskie (jak sądzę kamieniste podłoże) :ojnie: za to bardzo dobrze się sprawdzają na błocie :taktak: .

Albo moje buty wyglądają tak samo, ale zostały wykonane w innej chińskiej fabryce i są lepszej jakości (w to akurat wątpię) :hahaha:

Albo inaczej biegamy i u mnie po prostu pięta jest mniej obciążona.

Zrobiłbym zdjęcie ale mi się nie chce. Generalnie moje 909 wyglądają idealnie jakby miały 100 a nie 450 km (i myślę, że jeszcze co najmniej drugie tyle mi posłużą).
I nie wiem czy ja to już pisałem ale :oczko: to są buty dla mnie... ja je po prostu uwielbiam :spoczko:
Temu się darzy, kto dobrze waży.
Szczęśliwi kalorii nie liczą.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Konkretnie to biegałem w nich po Tatrach. Na pewno były dużo bardziej obciążone, szczególnie przy zbieganiu. Czego wcześniej nie zauważyłem, poodklejały się nawet panele bieżnika po obwodzie z przodu buta! Próbowałem użyć Poxipol, bo nie zdążyłem na weekend kupić nowych butów, ale po kilku km i tak się wszystko poodklejało.

Zgodzę się z tym, że pewnie to nie są buty na skałę, choć budowa bieżnika mogłaby sugerować co innego. Kolega miał kiedyś 908, nawet w tym samym kolorze. Biegał w okolicach Warszawy i bardzo je chwalił.
Wniosek wysnułem taki, że buty w góry powinny mieć naklejony bieżnik w jednym kawałku.
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
Awatar użytkownika
Katarina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 464
Rejestracja: 13 mar 2006, 12:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

bieganie po Tatrach a w okolicach Warszawy robi subtelną różnicę :hejhej:

zabrawszy NB800 w Tatry dnia pewnego wróciłam bez wypustek bieżnika pod śródstopiem - wyciełam na kamieniach. nie plumkam, bo to mało optymalne warunki dla lekkich butów. wciąż jednak je lubię i na lżejszy teren wciąż ok :)

nawet inov8 roclite ostatnio ciężką walkę stoczył z kamolami. przeżył, ale po 70km wygląda jakby miał z 1000km więcej

a podeszwa w jednym kawałku w jednym i drugim przypadku, choć zgadzam się, że ryzyko rozprucia mniejsze
cats do not go for a walk to get somewhere, but to explore
Awatar użytkownika
WojtekM
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1991
Rejestracja: 18 lip 2012, 19:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Radzionków

Nieprzeczytany post

ja po skałach biegałem w Asics Gel Fuji Attack i zniosły to bardzo dobrze. wprawdzie tylko jakieś 50km, ale żadnych niepokojących śladów nie ma.
Go Hard Or Go Home
ODPOWIEDZ