Nike Zoom Wildhorse

przemysław_sobczyk
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2014, 14:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

pierwsze 2 pary miałem brazowe wytrzymały po ok1600 jak na mnie to dużo ,ostatnie niebieskie 500 i sie potargały . Slyszałem że to trochę inna cholewka i nie wytrzymuje zbyt długo , dlatego odradzam niebieskie , Biegając po Tatrach wynik +1000 dla butów to jest bardzo dobry wynik.
New Balance but biegowy
johny
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 19 maja 2014, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ

Nieprzeczytany post

Jak by komuś zachciało się biegać po górach w Salomon Speedcross 3 ,to tak wyglądają po ok 450 km. Reklamowałem przetarcia na zgięciu palców czyli ewidentną ułomność tych butów. Sprzedawca swoją odpowiedzią rozbawił mnie do łez :hahaha:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Niezły szit. To były buty do patrzenia.
Awatar użytkownika
jedz_budyn
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1881
Rejestracja: 28 sie 2013, 12:09
Życiówka na 10k: 46:45
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bieruń

Nieprzeczytany post

But jest bardzo fajny, tylko własnie ta ułomność konstrukcji sc3..... Koledze się wytarło po 10 biegach :)

Ja bym się odwołał ładnie argumentując wadę konstrukcyjną a w razie kolejnej odmowy reklamacji udał bym się do lokalnego rzecznika praw konsumenta który zrobi całą resztę za nas - za free - w koncu miasto mu płaci.
przemysław_sobczyk
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2014, 14:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dziś pocisnąłem trening w takiej zlewie że szlakiem po kostki wody płynęło , wildhorse2 trzyma na skałach jak należy . ciekawy jestem czy pokombinowali coś z gumą bo mam wrażenie że przyczepność mega , i pięta lepiej siedzi
jedz_budyn pisze:But jest bardzo fajny, tylko własnie ta ułomność konstrukcji sc3..... Koledze się wytarło po 10 biegach :)

Ja bym się odwołał ładnie argumentując wadę konstrukcyjną a w razie kolejnej odmowy reklamacji udał bym się do lokalnego rzecznika praw konsumenta który zrobi całą resztę za nas - za free - w koncu miasto mu płaci.
mój kolega z Nowego T. też dostał taką odpowiedź ale reklamował new ballance pękły po 150 km tylko że na całej szerokości :) , moje dynafity mają cholewkę mega wytrzymała , ale podeszwa ech...
Ktoś kiedyś pisał że koszt produkcji 1pary to ok 12 euro , reszta jest milczeniem - więc nie ma się co dziwić że nie wytzymują próby w terenie . ciekawe kiedy producenci zrozumieją że biegacz górski tyra w każdych warunkach i każdym terenie i potrzebuje buta bardziej wytrzymałego od standardowych asfaltowek i zaczną używać materiałów takich jak należy , bo dziś żądają ceny jak za mercedesa a sprzedają nam malucha
Awatar użytkownika
harti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 413
Rejestracja: 31 sie 2011, 11:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ostrzeżenie, na allegro pojawiły się podróbki Terra Kiger

schemat jest ten sam: kilka kolorów (również takie nie przewidziane przez producenta), pełna rozmiarówka, wysyłka z Chin do 50 dni, w miarę przystępna cena, tu akurat 220 zł + wysokie koszty przesyłki

żeby było jasne, ta sama osoba sprzedaje lewe Nike Free Run 3 (model 2012), w wielu kolorach i od dawna nie produkowane oficjalnie, różne airmaxy, conversy itp.

męskie:
http://allegro.pl/nike-zoom-terra-kiger ... 20800.html
damskie:
http://allegro.pl/show_item.php?item=4505336378
Laszlo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 23 gru 2003, 09:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Skorzystałem z promocji i kupiłem na testy Wildhorse. Niestety bardzo delikatne to buty i nie wyobrażam sobie biegania w nich po skalistym czy kamienistym terenie przez długi czas. Już po pierwszym biegu w mieszanym terenie (także ileś tam asfaltu) bieżnik został zauważalnie zdarty... a to było tylko 30km. Na drobnych kamieniach (wielkości śliwki) stopa nie była wystarczająco chroniona. Plusem tych butów jest wygodna cholewka i szeroki przód ale wychodząca z buta wkładka to już przesada :) - przesuwa się niemiłosiernie i wychodzi przez piętę. Jak dla mnie to wygodna konstrukcja na podmiejski trail. Na długie górskie bieganie nie zabiorę tych butów. Trwałość bieżnika - jedna z gorszych. Nie wiem dlaczego ale stały punkt na zimowe asfaltowe bieganie w mojej szafie jakim są Nike Pegasus GTX ma zdecydowanie mocniejsze podbicie. Oczywiście w każdych butach da się biegać ale w rekomendacjach na górski teren Wildhorse według mojej subiektywnej oceny pozostaje daleko w tyle za Saucony Xodus 3.0/4.0 i Dynafite Feline Superlight. Jako podmiejski but trialowy konstrukcja Wildhorse sprawdzi się - pod warunkiem, że wymienimy lub przykleimy wkładki :)
Laszlo
[url]http://www.laszlo.pl[/url]
Pawel_W
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 02 sty 2014, 11:17
Życiówka na 10k: 42:21
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wieliczka / Kokotów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Laszlo pisze:Już po pierwszym biegu w mieszanym terenie (także ileś tam asfaltu) bieżnik został zauważalnie zdarty...
z niedowierzania aż poszedłem sprawdzić swoje - 500km, również w terenie mieszanym, i na bieżniku dalej widać ślady po "x-ach", które były wycięte na gumowych kolcach :usmiech:

ja jedyne zastrzeżenia jakie do nich mam to ta nieszczęsna siatka, która roztargała mi się podczas biegania po bardzo nieprzebieżnym lesie :bum: - wkładka w ciągu roku użytkowania podwinęła mi się ze 3 razy

kupuję je jeszcze raz bo na allegro są teraz po 200zł i za takie pieniądze nie będzie mi ich szkoda sponiewierać :hej:
Krzysq
Wyga
Wyga
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2010, 00:19

Nieprzeczytany post

Za 200 zl to raczej nie oryginalne buty.
Awatar użytkownika
harti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 413
Rejestracja: 31 sie 2011, 11:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dlaczego nieoryginalne?
pierwsza wersja kolorystyczna pierwszych WildHorse (niebieska z elementami pomarańczowymi) ma już ponad rok i jest wyprzedawana, całkiem niedawno były one w intersporcie po 220.. na allegro jest ich sporo po 199 zł..
tyle że, jak pisał Przemek Sobczyk, ten właśnie niebieski model najszybciej się rozwala..już po kilkuset km. więc raczej nie warto.
Krzysq
Wyga
Wyga
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2010, 00:19

Nieprzeczytany post

Kupilem niebieskie, 100km juz na liczniku. Zero zuzycia na chwile obecna.
purple
Wyga
Wyga
Posty: 86
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Troche odgrzebuje temat, ale przymierzalem sie do kupna tych butow i...

Znalazlem je na allegro z cena 160zl. Niby w temacie pojawiaja sie opinie ze byly wyprzedaze w okolicach 200zl za pare.
Tyle tylko ze na tych aukcjach jest dostepna pelna rozmiarowka po kilka egzemplarzy.
I dopisek "buty wysylane bez opakowania"
No i dziwne sklepy z pocztan na gmailu, bez adresu itp... Dla mnie mocno podejrzane, z drugiej strony sprzedawce oferuje bezplatny zwrot.

Ktos moze doradzic w temacie?

Linki do aukcji:
http://allegro.pl/nike-zoom-wildhorse-5 ... 17443.html
http://allegro.pl/nike-zoom-wildhorse-d ... 17662.html
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2015, 08:34 przez purple, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Popraw linki.
purple
Wyga
Wyga
Posty: 86
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Poprawione. Przy edycji zjada - dziekuje za zwrocenie uwagi.
elter
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 17 sty 2014, 08:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Też to widziałem. Cena jak za takie buty to powala. Gdyby nie to, że w listopadzie już kupiłem Wildhorsy to bym wciągał. Sporo jest takich aukcji na allegro, że bez opakowania albo w opakowaniu zastępczym. Nie mam pojęcia o co chodzi. Myślisz, że podróbki? Na aliexpress nic nie ma więc może nie.

Do szafy nie będę kupował żeby sprawdzić bo musiałbym drugą szafę na buty postawić:P
ODPOWIEDZ