komentarze

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Wypada także i założyć takowy wątek ;) przyjmę każdą krytykę, uwagi itp. ;) jestem otwarty na wszystko, a w szczególności na porady bo jest co poprawiać.

Pozdrawiam!

BLOG
Ostatnio zmieniony 17 maja 2021, 23:22 przez danio25, łącznie zmieniany 1 raz.
New Balance but biegowy
RobsonP
Wyga
Wyga
Posty: 133
Rejestracja: 24 lip 2012, 12:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Nieprzeczytany post

Witam.
Nie poddawaj się. Czasy może nie za rewelacyjne, ale to przyjdzie z czasem. Musisz być jednak systematyczny, wytrwały, sumienny, itp. Nie można w jednym tygodniu robić 1 treningu, a w kolejny, np. 4. To raczej donikąd nie doprowadzi. 11 listopada jest wiele biegów niepodległościowych. Sam zamierzam sprawdzić sięna milę w Goleniowie, a potem zacząć kolejny sezon. Zima to czas na długie wybiegania; powolne, spokojne, o dużym kilometrażu. Znajdź jakąś górkę, od czasu rób tam podbiegi. W zależności od stromizmy i długości dopasuj szybkość i ilość powtórzeń. Takie podbiegi naturalnie wyrabiają siłę biegową. W domu też rób jakies ćwiczenia siłowe dla biegaczy, raz w tygodniu powinno wystarczeć. Jak będziesz systematyczny i wytrwały sam zobaczysz po ok. 2 miesiącach jakieś postępy, które dodatkowo Cię uskrzydlą. To powodzenia.
RobsonP
danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Dokładnie zgadzam się z tobą, sumienność, systematyczność itp.
Sam nie myślałem jakoś o podbiegach na górkach ale dzięki na pewno będę próbować, ćwiczenia siłowe także, chcę biegać x5 w tygodniu to w dni nie biegowe w sam raz.
Na pewno będę obserwować sytuacje w regionie czy nie ma jakiegoś biegu, w końcu musi być ten pierwszy raz ;) też dziś się dowiedziałem, że w mojej miejscowości był wczoraj bieg na 6km, jak bym to wiedział szybciej to bym pewnie pobiegł ale trudno. Dzięki wielkie za pomoc, każda skazówka jest cenna.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MackoMedyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 365
Rejestracja: 12 wrz 2012, 22:21
Życiówka na 10k: 58,16
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Biegasz jakimś planem?
Mi to pomaga, bo wiem, ile mam przebiec w danym dniu, nie robię wymówek itd. I ta satysfakcja- wykreślić z kalendarza, że trening odbyty :usmiech: Poza tym plany są ułożone przez ludzi ogarniętych z tematem, zakładają z góry progres itd. Mnie to dodatkowo motywuje- polecam.

Powodzenia i trzymam kciuki.
"Jak ktoś ma pecha, to i w d.pie palec złamie." Robert Górski.
Mój blog treningowy: viewtopic.php?f=27&t=30073
Komentarze do niego: viewtopic.php?f=28&t=30084
Awatar użytkownika
toudi
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 204
Rejestracja: 26 wrz 2012, 19:44
Życiówka na 10k: 40:26
Lokalizacja: Pasłęk

Nieprzeczytany post

Warunki fizyczne to akurat masz jak kenijski biegacz więc one w poprawianiu wyników na pewno nie zaszkodzą.
A jako że sam jestem świeżakiem na forum to i do Ciebie będę częściej zaglądał i obserwował Twe postępy.

WYTRWAŁOŚCI!!
BLOG || Komenty || Endo
Cooper - 3000m
1KM - 3:15
5KM - 19:18
10KM - 39:58
danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Heh.. co prawda to prawda jednak dorównać im w osiągnięciach to prawie nie możliwe ;) heh.. znalazłem tutaj na stronce ćwiczenia ogólno-rozwojowe Mobilna Siłownia Sebastiana Coe, w połączeniu z innymi ćwiczeniami mogą być w sam raz dla mnie.
MackoMedyk pisze:Biegasz jakimś planem?
Tak, tak, od ponad tygodnia już biegam z planem dla średnio-zaawansowanych na 10km x5 w tygodniu także z tej strony, to był taki najbardziej optymalny plan na 5 dni biegowych w tygodniu. No zobaczymy, też właśnie liczę na progres hehe.. ;d chociaż jestem pesymistą z reguły to tu jednak liczę progres, bo też bym go nie zaczynał hehe..

Pozdrawiam i dzięki wam ;)
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

Ja mam tylko małą uwagę techniczną. Umieść w stopce linki do swojego bloga i komentarzy. Będzie Cię łatwiej namierzyć :)
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Okej, dzięki za uwagę, już zrobione ;)
Awatar użytkownika
toudi
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 204
Rejestracja: 26 wrz 2012, 19:44
Życiówka na 10k: 40:26
Lokalizacja: Pasłęk

Nieprzeczytany post

danio25 pisze:Jeden kolega pisał mi o biegu niepodległościowym jednak wczoraj coś innego wyniuchałem, a dokładniej 2 grudnia VIII Bieg Barbórkowy na 10km w Rybniku. Jest to za półtorej miesiąca, w tym cały listopad mam praktyki tak więc i czas będzie na bieganie ;) będę biegać nadal według planu na 10km co teraz biegam, lecz dorzucę więcej przebieżek by pracować nad szybkością. Kurde chciał bym się zmieścić w godzine ale nic nie prorokuje, teraz na to za szybko ;d
Ja właśnie się zastanawiam na biegiem niepodległościowym. Choć ten bieg odbywa się w Trójmieście (a to jakieś 80km od mojego miejsca zamieszkania) to jednak chciałbym jeszcze w roku w jakiś zawodach wystartować, a nic tak do treningów nie mobilizuje jak uczestnictwo z zawodach. No i ja mam troszkę bardziej wygórowany cel bo chciałbym się zmieścić w czasie 49'-52'. :hahaha: Pomarzyć sobie mogę, a co!
BLOG || Komenty || Endo
Cooper - 3000m
1KM - 3:15
5KM - 19:18
10KM - 39:58
danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

No ba ;D ty ładne czasy kręcisz to dla Ciebie to nie problem, mi jeszcze sporo brakuje do takiego poziomu ;) jeśli nie będzie organizowany inny bieg w okolicy to bym spróbował z trójmiastem, jest okazja, pewnie niezła atmosfera będzie tak więc dlaczego nie? ;)

Ja mam takie marzenie by się zmieścić w 55min ale to jednak zbyt odległe marzenie lecz realne jak na ten czas ;d godzinka jak i każdy inny czas będzie okej jak na debiut ;D
Awatar użytkownika
MackoMedyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 365
Rejestracja: 12 wrz 2012, 22:21
Życiówka na 10k: 58,16
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Goń, goń - tylko cierpliwość i konsekwencja! :taktak:
"Jak ktoś ma pecha, to i w d.pie palec złamie." Robert Górski.
Mój blog treningowy: viewtopic.php?f=27&t=30073
Komentarze do niego: viewtopic.php?f=28&t=30084
Awatar użytkownika
toudi
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 204
Rejestracja: 26 wrz 2012, 19:44
Życiówka na 10k: 40:26
Lokalizacja: Pasłęk

Nieprzeczytany post

Choroba już drugi raz tak się pomyliłem z komentarzem :echech: wcześniej jednak zdąrzyłem swój błąd poprawić a tym razem po prostu nie zauważyłem.

Obiecuję poprawę! :bum:
BLOG || Komenty || Endo
Cooper - 3000m
1KM - 3:15
5KM - 19:18
10KM - 39:58
danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Hehe.. spoko loko, mój blog w ten sposób jest bogatszy o twój wpis, czym zyskał na wartości :D
Awatar użytkownika
MackoMedyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 365
Rejestracja: 12 wrz 2012, 22:21
Życiówka na 10k: 58,16
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Elegancki laczek- biały bo kościołowy- na jutro :hej:
"Jak ktoś ma pecha, to i w d.pie palec złamie." Robert Górski.
Mój blog treningowy: viewtopic.php?f=27&t=30073
Komentarze do niego: viewtopic.php?f=28&t=30084
danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Elegancki, elegancki tylko jak by nie przemakał :D
ODPOWIEDZ