Komentarz do artykułu WingsForLife WorldRun oczami zwycięzcy edycji polskiej, Tomka Walerowicza

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Tomrun
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 09:38
Życiówka na 10k: 32:39
Życiówka w maratonie: 2:26:24
Lokalizacja: Ciechanów

Nieprzeczytany post

barcel pisze:Tomek gratulacje, świetny bieg. Dla mnie charakterystyczne dla Ciebie zawsze było i jak widać pozostało "zamiatanie ręką" i mocny charakter.
Pozdrawiam
Jeszcze raz dzięki Danielu za gratulację i wiarę w moją osobę :)
Tomek Walerowicz
New Balance but biegowy
sarenka261
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2012, 07:51
Życiówka na 10k: 38:00
Życiówka w maratonie: 2:57:00

Nieprzeczytany post

Serdecznie gratuluje wyniku :uuusmiech: Fajna relacja; Twoje podejscie do zycia i zwiazanych z tym piorytetow bardzo mi sie podoba :oczko:
Ja tez biegalam w Wings for Life tylko ze treningowo i w Holandii bez przygotowania ale to inny temat.Teraz planuje przygotowac sie na przyszly rok i sprobowac przebiec maraton a moze ciut wiecej zobaczymy :oczko:

Zycze dobrego wypoczynku i sukcesow na dalsza czesc sezonu :oczko: :oczko:
Tomrun
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 09:38
Życiówka na 10k: 32:39
Życiówka w maratonie: 2:26:24
Lokalizacja: Ciechanów

Nieprzeczytany post

sarenka261 pisze:Serdecznie gratuluje wyniku :uuusmiech: Fajna relacja; Twoje podejscie do zycia i zwiazanych z tym piorytetow bardzo mi sie podoba :oczko:
Ja tez biegalam w Wings for Life tylko ze treningowo i w Holandii bez przygotowania ale to inny temat.Teraz planuje przygotowac sie na przyszly rok i sprobowac przebiec maraton a moze ciut wiecej zobaczymy :oczko:

Zycze dobrego wypoczynku i sukcesow na dalsza czesc sezonu :oczko: :oczko:
Dzięki:) Życzę Ci powodzenia w spełnianiu biegowych marzeń !!!
Tomek Walerowicz
Duncan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 254
Rejestracja: 04 sie 2010, 09:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tomek,

po pierwsze chce Ci pogratulować świetnego wyniku, biorąc pod uwagę że jesteś amatorem to jest to bardzo imponujące.

Po drugie chce Ci podziękować za motywacje. Na artykuł trafiłem przypadkowo, ot miałem przerwę w pracy. Jak przeczytałem że osiągasz takie wyniki poświęcając TYLKO 1,5h dziennie to było to dla mnie jak strzał w głowę. Czasem się trochę migałem brakiem czasu ale teraz widzę że to kompletna bzdura. Teraz gdy myślę że nie mam czasu to przypominam sobie o Tobie i jest mi wstyd że chcę się wykpić tak banalną wymówką. Wiem że skoro Ty mogłeś to ja też mogę bo mam nawet mniej obowiązków od Ciebie. Od tej pory nie widzę nic dziwnego w długim wybieganiu w środku tygodnia a nie jak do tej pory tylko i wyłącznie w weekend.

Mam nadzieję że będę miał kiedyś okazje postawić Ci duże piwo :)
Tomrun
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 09:38
Życiówka na 10k: 32:39
Życiówka w maratonie: 2:26:24
Lokalizacja: Ciechanów

Nieprzeczytany post

Duncan pisze:Tomek,

po pierwsze chce Ci pogratulować świetnego wyniku, biorąc pod uwagę że jesteś amatorem to jest to bardzo imponujące.

Po drugie chce Ci podziękować za motywacje. Na artykuł trafiłem przypadkowo, ot miałem przerwę w pracy. Jak przeczytałem że osiągasz takie wyniki poświęcając TYLKO 1,5h dziennie to było to dla mnie jak strzał w głowę. Czasem się trochę migałem brakiem czasu ale teraz widzę że to kompletna bzdura. Teraz gdy myślę że nie mam czasu to przypominam sobie o Tobie i jest mi wstyd że chcę się wykpić tak banalną wymówką. Wiem że skoro Ty mogłeś to ja też mogę bo mam nawet mniej obowiązków od Ciebie. Od tej pory nie widzę nic dziwnego w długim wybieganiu w środku tygodnia a nie jak do tej pory tylko i wyłącznie w weekend.

Mam nadzieję że będę miał kiedyś okazje postawić Ci duże piwo :)
Przy tempie jakim biegam rozbiegania przez 1,5h przebiegam dystans około półmaratonu, łącząc je z drugim zakresem spokojnie wychodzi 24km. Na dłuższe bieganie mam czas tylko w niedzielę, więc w tym co pisałeś o Sobie powyżej nie ma nic dziwnego :) . Sprawa wymówek, czy szerzej pisząc priorytetów jakimi się w życiu kierujemy jest kwestią mocno indywidualną, więc każdy powinien Sam dokonać ich hierarchizacji. Dzięki za gratulacje i za piwo :usmiech: .
Tomek Walerowicz
Tomrun
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 09:38
Życiówka na 10k: 32:39
Życiówka w maratonie: 2:26:24
Lokalizacja: Ciechanów

Nieprzeczytany post

Duncan pisze:Tomek,

po pierwsze chce Ci pogratulować świetnego wyniku, biorąc pod uwagę że jesteś amatorem to jest to bardzo imponujące.(...)
Po drugie chce Ci podziękować za motywacje. Na artykuł trafiłem przypadkowo, ot miałem przerwę w pracy. Jak przeczytałem że osiągasz takie wyniki poświęcając TYLKO 1,5h dziennie to było to dla mnie jak strzał w głowę.

Mam nadzieję że będę miał kiedyś okazje postawić Ci duże piwo :)
W poniższym moim komentarzu oczywiście nie chciałem się chwalić tym ile i jak szybko potrafię biegać, ale pokazać, że półtora godziny dziennie pozwala na przebiegnięcie całkiem niezłego kilometrażu( oczywiście niezłego z punktu widzenia amatora), więc szydzenie z tego świadczy tylko o złej woli lub niewiedzy. Nie uważam moich wyników za imponujące. Według mnie są po prostu na dobrym amatorskim poziomie. Tak naprawdę poza biegiem na 100km pozostałe wyniki są na poziomie rekordów Polski kobiet.
Tomek Walerowicz
ODPOWIEDZ