Słaba organizacja OWM

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
mafik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 305
Rejestracja: 19 sty 2013, 20:04
Życiówka na 10k: 43:52
Życiówka w maratonie: 3:59:06
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Też mogę potwierdzić, że jak dla mnie organizacja maratonu była bez zarzutu (z perspektywy biegu na czas ok. 3:20).
Było oczywiście biedniej niż poprzednio, ale trzeba powiedzieć że w pierwszych edycjach Orlen wyjątkowo mocno inwestował w zdobycie przychylności.
Na mecie dużo miejsca, mało "obostrzeń" stawianych przez ochronę, a poza tym było wszystko co trzeba i to w dowolnej ilości.
EXPO faktycznie cały czas było "pustawe". Również zespołów muzycznych było chyba mniej niż w poprzednich edycjach - mam nadzieję, że to nie sygnał kierunku w którym będzie szła to impreza pod rządami nowego zarządu spółki ...

Jednak dla mnie najważniejsza była trasa i to jak organizatorzy "dostrajają" ją co roku pod kątem biegaczy. Już w zeszłym roku była naprawdę niezła (z podbiegiem Spacerową), ale w tym roku moim zdaniem to jedna z najlepszych (jeżeli nie najlepsza) tras maratonu w Warszawa (z tych które miałem okazję przebiec lub poznać).
Oczywiście wiatr robił swoje, ale na to nikt nic nie poradzi.
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
pasikonik
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 14
Rejestracja: 14 mar 2012, 15:05
Życiówka na 10k: 00:45:22
Życiówka w maratonie: 03:25:40
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Biegłem po raz czwarty Orlen Maraton. Za każdym razem było super. Nie rozumiem malkontentów. Niskie wpisowe na bieg, bardzo dobrze zorganizowane zaplecze, świetnie poprowadzona trasa, dobrze oznaczone punkty żywieniowe i kilometraż. Fajna atmosfera biegu dzięki zespołom muzycznym - czego chcieć więcej?

Nie każdy z nas jest Henrykiem Szostem, a niektórzy chcą być traktowani przez organizatora jakby należeli do elity biegowej kraju. I mają pretensje niczym księżniczka na ziarnku grochu. Więcej luzu!
Awatar użytkownika
Boguslaw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 231
Rejestracja: 11 lip 2012, 13:52
Życiówka na 10k: 39:02
Życiówka w maratonie: 03:49:09
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jeżeli macie chwilę, to zapraszam -> http://drogadotokio.pl/2016/05/02/orlen ... 04-2016-r/

Tak z mojej perspektywy wyglądała kolejna próba złamania 3:30 h.
Tym razem było naprawdę blisko.
Obrazek
ODPOWIEDZ