suplementy

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Gilotyna RUN pisze:
Bogil pisze:Błądzicie!

Jeżeli suplementy to dla was chemia to ciekawy jestem jak nazywacie swoje jedzenie ;)
Bingo brawo !
Ja biorę sporo tego multiwitaminę,magnez,potas,cynk,żelazo i dzięki temu nie wiem co to są skurcze w maratonie.
Dodatkowo białko,zma,bcca,glutaminę i cofeinę w tabletkach brałem jeszcze stimul8 odzywka pobudzająca na biegi do pół maratonu polecam.
Jeśli się zastanawiacie czy warto to na pewno warto ale jeśli Wasza dieta jest bogata to białko nie jest wam potrzebne,pierw bogata dieta odpowiednie BTW a póżniej można mysleć o odżywkach.
A stimul8 nie pompuje dodatkowo miesni?
Izolat bialka i zoltka jaj dobrze jest zblendowac z miodem, sokiem z owocow i jednym owocem i ze szczypta soli i wypic taki napoj po dlugim badz intensywnym treningu/zawodach.
Jak ma sie 3-4-5-6 treningi biegowe i jeden na dzien, to bym pominal sumplementowanie sie czymkolwiek.

Wysłane z mojego SM-G360F .
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
New Balance but biegowy
Gilotyna RUN
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2016, 10:31
Życiówka na 10k: 34;05
Życiówka w maratonie: 2;38

Nieprzeczytany post

stimul8 nie pompuje mięśni działa pobudzająco przy stosowaniu stałym wraz z dietą spala tkankę tłuszczową.Stimul8 jest odżywką pobudzającą i spalającą tkankę tłuszczową, na rynku jest bardzo dużo odżywek pobudzających niestety w większośći także dają efekt napompowania mięśni co niestety w bieganiu bardzo szybko kończy mocny bieg.
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Gilotyna RUN pisze:stimul8 nie pompuje mięśni działa pobudzająco przy stosowaniu stałym wraz z dietą spala tkankę tłuszczową.Stimul8 jest odżywką pobudzającą i spalającą tkankę tłuszczową, na rynku jest bardzo dużo odżywek pobudzających niestety w większośći także dają efekt napompowania mięśni co niestety w bieganiu bardzo szybko kończy mocny bieg.
Np z cytrulina, agmatyna czy arginina które przeszkadzają w dłuższych dystansach.

Wysłane z mojego SM-T113 .
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
hyzop
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 233
Rejestracja: 07 mar 2010, 12:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

[quote="Yahoo"][quote="Gilotyna RUN"][quote="Bogil
Jak ma sie 3-4-5-6 treningi biegowe i jeden na dzien, to bym pominal sumplementowanie sie czymkolwiek.

Wysłane z mojego SM-G360F .[/

Jak się ma wiek z 2 , no może nawet dla sprej grupy z 3 z przodu, to tak ale dla tych pozostałych to się suplementy przydają :spoczko:
Michał90
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2016, 23:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bogil pisze:Błądzicie!

Jeżeli suplementy to dla was chemia to ciekawy jestem jak nazywacie swoje jedzenie ;)
Otóż To!

A jak ludzie zachorują to leczycie się herbatką z miodem i nalewką z aronii czy gripeksami, rutinoscorbinem rutinacea , wit C lewoskrętna, ibuprom zatoki? Aha przecież te wszystkie gówniane tabsy to nie chemia - to wszystko rośnie na drzewach i jest naturalne:)
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Gilotyna RUN pisze:
Bogil pisze:Błądzicie!

Jeżeli suplementy to dla was chemia to ciekawy jestem jak nazywacie swoje jedzenie ;)
Bingo brawo !
Ja biorę sporo tego multiwitaminę,magnez,potas,cynk,żelazo i dzięki temu nie wiem co to są skurcze w maratonie.
Dodatkowo białko,zma,bcca,glutaminę i cofeinę w tabletkach brałem jeszcze stimul8 odzywka pobudzająca na biegi do pół maratonu polecam.
Jeśli się zastanawiacie czy warto to na pewno warto ale jeśli Wasza dieta jest bogata to białko nie jest wam potrzebne,pierw bogata dieta odpowiednie BTW a póżniej można mysleć o odżywkach.
Mozesz napisac na jakim poziomie biegasz? Zastanawiam sie czy juz zaczac, czy poczekac az bede na twoim poziomie... :spoko:
squarePants
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 452
Rejestracja: 13 mar 2013, 15:19
Życiówka na 10k: 36:51
Życiówka w maratonie: 2:51
Lokalizacja: Biłgoraj

Nieprzeczytany post

Michał90 pisze:wit C lewoskrętna
To jest też prawoskrętna?
IM 9:40
1/2IM 4:31
1/4IM 2:05
Ol 02:07:26
Ultra 6h 70km
M 2:48
HM 1:18
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tak. Tak samo jak sa weglowodory cis i trans, albo związki hiralne. Niby to samo a nie do konca

Wysłane z mojego SM-A510F .
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Michał90 pisze:
Bogil pisze:Błądzicie!

Jeżeli suplementy to dla was chemia to ciekawy jestem jak nazywacie swoje jedzenie ;)
Otóż To!

A jak ludzie zachorują to leczycie się herbatką z miodem i nalewką z aronii czy gripeksami, rutinoscorbinem rutinacea , wit C lewoskrętna, ibuprom zatoki? Aha przecież te wszystkie gówniane tabsy to nie chemia - to wszystko rośnie na drzewach i jest naturalne:)
Już lepiej pić soki warzywne i owocowe bio/eco.
Jako substytut zdrowej żywności. Nie które może i drogie są np sok z kartofli, sok z jagód leśnych bądź sok z zurawiny, ale przynajmniej zdrowe są i mają pełny aminogram witamin, mineralow.

Wysłane z mojego SM-T113 .
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sok z kartofli?

Wysłane z mojego SM-A510F .
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Gilotyna RUN pisze:stimul8 nie pompuje mięśni działa pobudzająco przy stosowaniu stałym wraz z dietą spala tkankę tłuszczową.Stimul8 jest odżywką pobudzającą i spalającą tkankę tłuszczową, na rynku jest bardzo dużo odżywek pobudzających niestety w większośći także dają efekt napompowania mięśni co niestety w bieganiu bardzo szybko kończy mocny bieg.
Jak się sprawdza w bieganiu? W sieci widać opinie tylko tych co żelazo przenoszą :)


Wysłane z iPhone .
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Yahoo pisze: Nie które może i drogie są np sok z kartofli,
Sok z kartofli to chyba akurat drogi nie jest, co za problem samemu zrobić ...
O soku z kartofli rzeczywiście słyszałam, że ma pozytywne działanie (tylko nie pamiętam, na co :bum: ).
Dla wątpiących - szkodliwy jest surowy ziemniak, tzn. surowa skrobia, ale nie sok ;).
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Sok z kartofli 500ml kosztuje około 5,25 euro.
Smaczny jest to fakt.

Zrobić wszystko można, jak miejsca się nie ma i maszyny, lepiej kupić, nie? Zdrowia się nie da się wykupić.

Wysłane z mojego SM-G360F .
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Michalina72 pisze:Ja odkryłam ostatnio super sok z buraków. Najlepszym sposobem na dostarczenie organizmowi wielu składników odżywczych jest picie soków warzywnych. Sok z buraków zmniejsza ciśnienie krwi. Soki warzywne posiadają o wiele mniejszą zawartość cukru, a także mniej kalorii niż soki owocowe.
Mi sok z buraka juz zbrzydl.

Wysłane z mojego SM-G360F .
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
piotrdziecioll
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2016, 03:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Warto soki z buraka ulepszać np jabłkiem wtedy nie ma aż tak okropnego smaku.
ODPOWIEDZ