Ból dołu podkolanowego oraz uda , ucisk

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
pulkeks
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2016, 17:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam mam problem z lewa noga mianowicie im dłużej stoję / chodzę / wchodzę po schodach (praca mnie zmusza) tym mocniejszy intensywniejszy jest ból w dole podkolanowym i udzie. Miałem robione całe pasmo badan paru ortopedów prywatnych z naciskiem na torbiel bakera, drożność żył, oraz na strukturę uszkodzenia mięśni... nikt nic nie powiedział sensownego, jedyne co wyszło od połowy roku to tylozmyk ,oraz 3mm przesuniecie na kręgosłupie l4
niedawno dołożyłem do mojego życia bieganie (myślałem ze zastałem się) i co jakiś czas podczas biegów na łydce blisko kostki pojawiły mi się kulki coś w podobie do tłuszczaków, torbieli , reumatoidalnych kulek... lekarze i ortopeda nie wiedza co to mówią że torbiele (tak przypuszczają) ale jak nie przeszkadzają to by zostawili (przeszkadzają) ponieważ po dystansie np 4 km te kulki puchną/rosną i uciskają mi łydkę , mam wrażenie że takie same kulki robią mi się w dole podkolanowym jak się nachodzę w pracy i nawchodzę po schodach na wskutek czego one rosną i uciskają mi nerwy/stawy przez to własnie bolą mnie uda i dół podkolanowy. Proszę o pomoc ponieważ to już za długo trwa i nie radzę sobie już z tym bólem jak ktoś wie co to może być albo jak sobie z tym poradzić proszę o komentarz pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
synergia_mj
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 185
Rejestracja: 26 sty 2014, 11:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chorzów

Nieprzeczytany post

Witaj!

NApisz skąd jesteś , spróbuję polecić dobrego fachowca!
pulkeks
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2016, 17:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witaj przykro mi ze dopiero odpisuje ale miałem problem z telekomunikacja
jestem z okolic turonia ale w turoniu ortopeda (niby dobry) powiedział ze to raczej neurologiczna sprawa po rozmowie z fizjoterapeutka powiedziała ze dziwne ze to jest ból miejscowy i tylko tego miejsca się miewa zabiegi rozluźniające mięśnie uda + mięśnie przykręgosłupowe średnio pomogły i tak i tak musiałem zażyć tabletki zęby zapomnieć o bólu
ODPOWIEDZ