Chudy Wawrzyniec 08.08.2015

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
sKINOL
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 23 sie 2012, 13:55
Życiówka na 10k: 37:56
Życiówka w maratonie: 3:00:59

Nieprzeczytany post

A jak Quba te butki bo już wcześniej je ogladałem.Widziałem tylko Ciebie i Krzyśka w nich.On nie biegał i trudno o obiektywną ocenę u niego.Jak Twoje wrażenia?Ja biegam głownie w TNF ultra i jestem w dym zadowolony choć mogłyby byc lżejsze.Trudno na "runnable" odcinkach się w nich dobrze rozpędzić.
New Balance but biegowy
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

rozumiem, że mówisz o ultra trail nie o ultra mt, tak?

terraclawy kupiłem w piątek - przy przymiarce były tak wygodne, że postanowiłem od razu porządnie je sprawdzić. podczas biegu wszystko super, miękkie i wygodne, trochę więcej pianki niż w ultra trail, odrobinę bardziej elastyczne, miękki zapiętek, dużo miejsca w środku (robione na tym samym kopycie co trailroc, czyli tzw. naturalne). żadnych otarć, żadnych pęcherzy, ze względu na dużą objętość i brak usztywnień nie trzymają bardzo mocno stopy, ale jeżeli teren nie jest bardzo trudny nie robi to różnicy. następnego dnia poprawiłem w nich w tatrach chochołowska-wołowiec-jarząbczy-trzydniowiański-chochołowska i też było spoko.

naprawdę fajne buty jeśli ktoś lubi miękko i elastycznie, a ja lubię :) brak usztywnieńitd. sprawia, że przy sporej amortyzacji są lekkie - w rozmiarze 43 ważą jakieś 270 g.

ze względu na grubszą podeszwę niż ultra trail lepiej chronią przed ostrymi kamieniami i na zbiegach można mocniej napierać.

serio w ultra trail nie możesz się rozpędzić? wg mnie to są super buty właśnie na szybkie bieganie...
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
sKINOL
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 23 sie 2012, 13:55
Życiówka na 10k: 37:56
Życiówka w maratonie: 3:00:59

Nieprzeczytany post

Moze to dlatego,żejakozatwardziały asfaltowiec biegam głównie w Boostach.TNF są tylko na kilka wyjazdów w roku.Traili już chyba nawet nie produkują.Myślałem nad nowym modelem TNF(nazwy nie pomnę) albo I8 właśnie. Lubię dość mocne trzymanie właśnie i komfort w głowie przymocniejszych odcinkach i zbiegach.I nie mówię tu o prędkościach 5'00" a troszkę szybszych.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

ok, czaje. ultra trail robią dalej, przecież to nowy but! wersja II ma poprawioną cholewkę. a jeśli chcesz mocniejszego trzymania i większej amortyzacji, to sprawdź TNF Cardiac, ja właśnie testuję.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
ODPOWIEDZ