GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Na naszą skrzynkę Akademii Biegania przyszedł mail, który sprawił mi wielką radość i potwierdził, że nasz Irek jest wyjątkowym człowiekiem, z którego przykład powinni brać wszyscy. Śmiało mogę powiedzieć, że to mój PRZYJACIEL nasz PRZYJACIEL nasz Wice Prezes AB.
„Szanowny Panie Ireneuszu,
Pragnę podziękować Panu za pomoc udzieloną mojej córce Kasi podczas Maratonu Warszawskiego.
Kasia na 40 km miała kryzys spowodowany hipoglikemią (miała zaburzenia świadomości i osłabienie mięśni). Gdyby nie Pan, z pewnością nie ukończyłaby biegu. Zdecydował się Pan poświęcić swój dobry wynik, żeby jej pomóc.
Zachował się Pan jak dżentelmen i prawdziwy sportowiec.
Z wyrazami szacunku
Tomasz Dangel, ojciec Kasi”


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Dzisiaj– magiczne słowo, które rozwiązuje wszystkie problemy. A co jest dzisiaj?. Otóż możliwość pobiegania sobie tym razem nietypowo, bo w Teście Coopera :taktak: . Czyli biegniemy 12 minut i sprawdzamy w odpowiednich tabelach, na jakim poziomie wytrenowania jesteśmy. W imieniu organizatorów Gminy Grudziądz zapraszam do Małego Rudnika na godzinę 09.00. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jednym biegaczom do szczęścia potrzeba 12 kilometrów, a innym wystarcza przebiec 12 minut :taktak: :uuusmiech: . Dzisiaj mieliśmy możliwość wzięcia udziału w Teście Coopera, czyli imprezie zorganizowanej przez Urząd Gminy Grudziądz na stadionie w Małym Rudniku. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszych biegaczy z Akademii Biegania wśród uczestników sprawdzających swoją kondycję fizyczną w próbie wytrzymałości :bum: . Najlepszym okazał się w OPEN nasz biegacz Mateusz Guzman a tuż za nim ja dziadek Andrzej :hejhej: , ale i tak jestem zadowolony z wyniki biorąc pod uwagę przebiegnięty kilka dni temu maraton i lekkie ciągnięcie Achillesa. Według tabel przekroczone wszelkie normy i tylko niewiele brakuje mi do bycia super sportowcem :hej: . Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia oraz do zobaczenia jutro na niedzielnym bieganklu.Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Moc naszej życiowej biegowej lokomotywy zależy od naszego podejścia do treningu a tego nie może zabraknąć :uuusmiech: . Tak, więc zaliczyliśmy sobie po raz enty nasze niedzielne wybieganko :hej: . Dzisiaj już kilometraż nie tak obszerny, bo i maratony za nami. Wystarczyło nam 12 kilometrów na czarnym szlaku z przerwą przy krzyżu i soczku z wodą u Piotra z domieszka podbiegów. Zabrakło nam dzisiaj paru weteranów niedzielnych wybiegań :echech: , ale nie plotek o nich :hahaha: :hejhej: . Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Facebook i Forum Bieganie jest jak kompot :hejhej: a ja jak śliwka wpadłem jak śliwka w kompot :hahaha: , więc nie dziwcie się, że i w tym tygodniu nie zabraknie moich wpisów zachęcających was do mojej ulubionej aktywności, jakim jest bieganie :taktak: :uuusmiech: . Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia jak również kolejnych wybieganych kilometrów czy to w samotności czy z przyjaciółmi. Andrzej. :hej:

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wstępne ustalenia Akademii Biegania na sezon startowy w 2016 r gdzie chcemy pojechać większą ekipą to:
43.Maraton Dębno 2016 -Zapisy na Dębno ruszą 1 stycznia a liczba miejsc to 2 tys., więc pilnujmy tego

http://www.maratondebno.pl

34 Maraton Wrocław- jeszcze nic nie ruszyło

http://wroclawmaraton.pl

Będziemy monitorować tak, aby załapać się na niższe opłaty itp. a z tego, co wiem Asia już chodzi przy temacie noclegów itp., więc wyjazd na pewno udany, wesoły pełnych wspomnień a wszystko to po to, aby pomóc wam zdobyć KORONE MARATONÓW.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Porada dnia od Prezesa :hej: Śniadanie jedz jak król, obiad jak książę, a kolację jak żebrak :taktak: . Smacznego wszystkim i Miłego Dnia :uuusmiech:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Codzienne porachunki z życiem są najważniejsze… dają najwięcej energii do wzbijania się ponad chmury :taktak: :hej: . Czas, więc na poranny trening, co pozwoli mi naładować akumulatory na wzbicie się i na miły wtorek :uuusmiech: . Oczywiście również wam życzę miłego dnia i możliwość wygospodarowania chwilki na bieganko. Pozdrawiam Andrzej :uuusmiech: .

Ps. Pamiętajcie, że jutro trening Akademii Biegania o 18.00 już na średnicówce, czyli parkingu leśnym na wysokości Practikera.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Grudziądzcy Biegacze mamy dla was kolejną biegową propozycję. Tym razem będzie to „ HALLOWEEN RUN TRAINING„. Akademia Biegania wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Rekreacji i Wypoczynku zaprasza w Halloweenową sobotę 31 października 2015 r na wspólny biegowy trening wszystkich aktywnych. Dla pierwszych 200 uczestników, którzy przyjdą przebrani mamy przygotowane BAFKI w sam raz na jesienno-zimową porę. Po biegu dla wszystkich uczestników ciepła herbatka, ciasteczka. Start biegu o godzinie 09.00 z Mariny chyba, że będzie więcej głosów na późniejszą godzinę. Wkrótce więcej szczegółów, więc zacznijcie myśleć nad przebraniem. Prezes AB Andrzej Dolewski

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Zgodnie z moją zasadą, że jeśli chcemy zaczarować świat, to nie zaczynamy dnia od wstawania lewą czy prawą nogą z łóżka, ale od wypowiedzenia kilku ciepłych słów tak, więc MIŁEGO BIEGOWEGO DNIA wam życzę :taktak: :uuusmiech: . Zastosujcie również tą zasadę wobec najbliższych, przyjaciół, znajomych a jeśli tego jeszcze nie zrobiliście zróbcie to natychmiast :taktak: . Widzimy się o 18.00 na wspólnym treningu w ramach naszej wspólnej Akademii Biegania :uuusmiech: . Pamiętajcie tylko, że nie na Rudniku, ale na parkingu leśnym w okolicy Practicera. Zapraszam wszystkich chętnych biegaczy nie tylko z AB, ale i takich, którzy obawiają się samotnego biegania wieczorową porą, bo w grupie siła. Andrzej :hej: .
Ps. Jak zauważyliście ostatnio zdarza mi się dodawać do wpisu demotywatory z moich zdjęć zachęcając was do biegania no i odzywają się głosy, że to głupie, niepoważne itp. a ja wam mówię, że nie przejmuje się osobami, które plotkują za moimi plecami. Tam jest ich miejsce. Zawsze 3 kroki za mną, zawsze mówiące o mnie i zawsze sprawiające, że dzięki temu to ja jestem popularny. Pozdrawiam i nadal będę sobą-Andrzej :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Mamy już tylko niespełna miesiąc z małym zapasem do kolejnej odsłony patriotycznego biegu ulicami Grudziądza z okazji Święta Niepodległości 11 Listopada. Na liście startowej ponad 160 osób, więc wolnych miejsc nie za, wiele co oznacza, że biegacz ceni sobie tak ważne święto dla każdego Polaka i wie jak je uczcić. W tym roku dzieci ze szkoły w Grucie, które co roku z nami biegają przygotowały dla uczestników kotyliony, które będą zarazem numerem startowym. Tym razem grudziądzki grafik Tomasz Kowalski zaprojektował dla nas okolicznościowy medal, który zawiśnie na szyi uczestników Grudziądzkiego Rajdu niepodległości. Pozdrawiam Andrzej Dolewski Prezes Akademii Biegania Grudziądz.

Link do zapisów : http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new


Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jeśli nie masz na coś ochoty wiedz, że w większości będzie z tego dobra zabawa. Tak, więc padła propozycja wzorem lat ubiegłych na wspólny SYLWESTER i ewentualnie ANDRZEJKI. Jeżeli są chętni a wierzę, że będą to dajcie znak do Żanety lub Irka abyśmy wiedzieli czy czas już organizować się i załatwiać lokale ( wstępnie z propozycją wyszła Skala i Rudnicki Korsarz). Pozdrawiam Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z każdym upływającym dniem zaliczonym na bieganiu jesteśmy coraz młodsi :uuusmiech: :taktak: :hej: . Dziękuje kochani za dzisiejsze wspólne bieganie w ramach naszej Akademii Biegania :hej: :uuusmiech: . To był pierwszy środowy trening w okresie jesień-wiosna zaliczony na średnicówce, czyli ze startem od parkingu leśnego przez osiedle Lotnisko-Park Miejski. Kolejne spotkania środowe już do wiosny przyszłego roku w tym miejscu. Będziemy urozmaicać je wzorem lat ubiegłych poprzez podbiegi, schody, zabawy :bum: :hahaha: :hej: . Pozdrawiam i życzę miłej nocy. Dobranoc- Andrzej. :hej:
Ps. Jako że było nas dzisiaj sporo bo ponad 40 osób to przepraszamy rowerzystów że momentami korzystaliśmy z ich ścieżki ale tak jakoś wyszło i musimy się jakoś wspólnie pomieścić.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Każdy ma swój Everest :taktak: . Tym razem spora ekipa grudziądzkich biegaczy swój szczyt będzie zdobywać w Bieszczadach na ultramaratonie Bieszczadzkim ( 52 km) i imprezie towarzyszącej ( 14 km) . Wyruszamy w ten piękny rejon o pięknej porze roku i pewnie nie będzie chciało nam się wracać :echech: a jako że to odległe rejony to wpisy pojawią się pewnie po moim powrocie we wtorek, więc cierpliwie czekajcie no chyba że dotarła już tam cywilizacja w postaci netu to postaram się pisać na bieżąco. Ja z Irkiem Willym jedziemy już dzisiaj a reszta dołącza do nas w piątek. Sam mam zamiar tam sobie potrenować i po fotografować zarówno widoczki jak i biegaczy i już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam Andrzej. :hej: Nie zapomnijcie o sobotnim i niedzielnym bieganku – sprawdzę.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Beet It - odżywki z... buraka

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... #BoxRekrCz


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ