NB 1080v12
 
25 czerwca 2013 Redakcja Bieganie.pl Trening

Trening z pulsometrem – trzecie warsztaty już 26 czerwca


26 czerwca w Warszawie odbędą się już trzecie warsztaty z cyklu: "Trening z Pulsometrem". Będziecie mieli okazję zapoznać się z możliwościami, jakie daje pulsometr, często rzadko stosowanymi lub nieuświadomionymi. Chcemy Was nauczyć wymiennego stosowania miar jak tempo i tętno abyście byli w stanie użyć na treningu narzędzi dających Wam najwięcej informacji. 

Na ostatnim spotkaniu zajęcia odbywały się w czterech grupach "tematycznych" plus grupa dodatkowa tzn Ci, którzy przyszli na trening po raz pierwszy, oni przechodzili test progresywny.

Ze względu na długi czas trwania treningu musieliśmy przełożyć część teoretyczną do sfery mailowej, uczestnicy otrzymali dedykowane materiały.

Na najbliższych zajęciach:

Pogoda nie sprzyja mocnym treningom. Będziemy się starali nie windować intensywności do wysokich poziomów a raczej poeksperymentować z niskimi intensywnościami (poza tymi, którzy będą mieli do zrobienia drugą część zadania z zeszłotygodniowego treningu). Najpierw odbędziemy dyskusję na temat tak zwanych progów metabolicznych i sensowności stosowania ich w treningu, nasi uczestnicy będą próbowali porównać na sobie podstawowe intensywności kształtujące wytrzymałość ogólną w różnych szkołach treningowych.

Gdzie i kiedy?

Stadion na Agrykoli, 26 czerwca 18:30

dyskusja
Dyskusja ostatniej grupki po treningu 19 czerwca

Informacje dla tych, którzy zdecydują się na udział po raz pierwszy.

Koszt treningu to 25 zł, ale osoby uczestniczące w treningu po raz pierwszy nic nie płacą. Chętne osoby, które chciałyby wziąć udział prosimy o wypełnienie poniższego formularza (nawet jeśli wypełniły go już poprzednio ale nie pojawiły się na treningu):

 

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl