NB 1080v12
 
9 czerwca 2011 Redakcja Bieganie.pl Trening

Puma już w sieci – w sklepie dla biegaczy Hrmax.pl!


Jeśli już biegasz albo chcesz zacząć biegać, sprawdź wyjątkowe buty Puma z kolekcji wiosna/lato 2011.


Ultralekkie Faas 300, komfortowe i przyjazne dla stóp Faas 500, stabilne Itany, miękkie i wygodne Ventisy albo trzymające się leśnej ścieżki jak kot Nightfoxy. Wszystko to, a nawet więcej,  znajdziesz teraz w jednym miejscu – poznaj nasz Hrmax (bo swój już pewnie znasz).

 

 Editor80

 Puma Faas 500 Wybór redakcji

Nagrodzony przez branżę biegową za Debiut Roku, but Puma Faas 500 łączy w sobie elastyczność, lekkość i technologie, dzięki którym twój bieg będzie bardziej dynamiczny. Ten model dla osób ze stopą neutralną polecamy do treningów i szybkich biegów na twardych i miękkich nawierzchniach.

Cena HRmax.pl: 429 ,-

Faas500 h

 
Runners h

 Puma Faas 300  Najlepszy Debiut 2011

Dla wszystkich, którzy chcą biegać lekko i naturalnie mamy model Puma Faas 300!  To zupełnie nowy, ultralekki but, w którym stopa nie spoczywa na grubej warstwie amortyzującej pianki, lecz jest bardzo blisko podłoża. Dzięki temu noga szybciej odbija się od ziemi, co poprawia prędkość i zmniejsza wysiłek wkładany w każdy krok. Polecany dla osób o neutralnym lub supinującym typie stopy. But PUMA Faas 300 to but przeznaczony zarówno do szybkich treningów i startów w zawodach jak i dla osób zupełnie początkujących. Lekki i przyjemny…jak poranny jogging:)

Cena HRmax.pl: 349 ,-

Faas300 h

Puma Nightfox to but „z pazurami” który zapewnia wyjątkową przyczepność, ochronę stóp i wsparcie w trudnym terenie. Kryje w sobie cały system ochronny zabezpieczający piętę, palce i podeszwę.  Polecamy go na leśne albo inne naturalne trasy dla osób o stopie neutralnej, ale też z lekką pronacją, ponieważ dzięki szerszej podeszwie zapewnia dobrą stabilizację.

Cena HRmax.pl: 399 ,-

 Puma Axis Wn’s

Bardzo lekkie i trwałe buty damskie przeznaczone do biegania rekreacyjnego, również doskonale nadające się do innych aktywności. Jeśli chciałabyś zacząć biegać i planujesz na razie robić ponad 10-kilometrowych treningów to może być właściwy but dla ciebie. Przeznaczony jest dla kobiet o stopie neutralnej i supinującej.

Cena HRmax.pl: 199 ,-

But h

Więcej na www.hrmax.pl
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl