12 stycznia 2014 Redakcja Bieganie.pl Trening

Praca dla biegacza w Warszawie


Do pomocy w prowadzeniu treningów w Warszawie, poszukujemy młodą osobę (studenta lub niedawnego absolwenta uczelni). Zainteresowanie tematyką treningu biegowego jest kluczowe. Doświadczenie może być atutem, ale przede wszystkim szukamy osoby myślącej, więc student czy absolwent AWF nie koniecznie będzie lepszy niż student matematyki.

Wymagania:
– zainteresowanie tematyką treningu biegowego
– dobra sprawność fizyczna, umiejętność komfortowego trzymania tempa 5 min/km nawet na długim treningu
– znajomość języka angielskiego
– komunikatywność, kultura osobista, umiejętność klarownego wypowiadania się
– dyspozycyjność cztery razy w tygodniu: wtorki i czwartki wieczorem, sobota i  niedziela rano.
– łatwość w przyswajaniu wiedzy
– umiejętność pracy z komputerem, aparatem fotograficznym czy kamerą

Preferowani będą kandydaci z Warszawy, z okolic Bielan i Żoliborza (zajęcia na razie w większości odbywać będą się w tym rejonie)

Oferujemy ciekawą, perspektywiczną pracę, szkolenie, wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie swojego CV i Listu Motywacyjnego na adres: praca@bieganie.pl . Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia 2014 r.

Od Adama Kleina z Bieganie.pl:

"Chciałbym powiedzieć kilka słów do osób, które zdecydują się nadesłać swoje kandydatury. Pamiętam, że w czasach, kiedy sam szukałem pracy, zupełnie nie rozumiałem po co pracodawca chce odemnie jakiś list motywacyjny. Przecież w CV wszystko jest a skoro wysyłam swoje CV to znaczy, że chcę pracować w tej firmie. Te listy motywacyjne pisałem trochę na odwal się. Tymczasem teraz, z punktu widzenia osoby, która ma kogoś zatrudnić, list motywacyjny jest ważną informacją o was. CV to jest tylko taka techniczna specyfikacja. Tymczasem ja bym chciał zrozumieć, dlaczego chcielibyście zajmować się trenowaniem. Czy interesujecie się tematem, skąd czerpiecie wiedzę. W takim liście bardzo ważna jest dla mnie umiejętność posługiwania się poprawnym językiem, zrozumienie, że jesteście osobami myślącymi, analizującymi. Nie jest bardzo ważne, że macie życiówkę 30 minut na 10 km, choć jeśli macie jakieś biegowe osiągnięcia to napiszcie to. Ktoś kto biega 30 minut na 10 km ma po prostu talent ale wcale nie musi być szczególnie świadomy tego co robi na treningu. Zależy mi na osobach jak najbardziej świadomych. I do tego służy list motywacyjny. Pisząc go pamiętajcie jednocześnie, że to musi dać się przeczytać. Czasami wystarczy kilka zdań a czasami i 10 kolejnych stron nic nie wnosi."

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Redakcja Bieganie.pl