NB 1080v12
 
25 kwietnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Trening

HRmax.pl – nowy sklep – odważne nowe zasady


Czy kolejny sklep internetowy z obuwiem sportowym może zaoferować coś nowego Klientom? Czy jest coś co zachęci Klientów do dokonywania zakupów obuwia w sieci?

HRmax.pl – nowy sklep z obuwiem sportowym – wprowadza odważnie nowe zasady sprzedaży obuwia w internecie.

Sprawdź co kupujesz
HRmax.pl posiada własne studio fotograficzne i dział techniczny dzięki czemu wszystkie oferowane modele obuwia są dokładnie opisane, opatrzone parametrami technicznymi , które można porównywać, zilustrowane zdjęciami rzeczywistych produktów z magazynu Sklepu. Klient może obejrzeć dokładnie produkt przed zakupem. Szczególną Pomoc w wyborze stanowi animacja 3D dla każdego modelu umożliwiają obejrzenie na pełnym ekranie i wysokiej rozdzielczości każdego modelu.

Kupuj bezpiecznie, rozmiar wymienimy gratis
Sklep działa na solidnej i szybkiej platformie co nie jest szczególnym wyróżnikiem na tle konkurencji obecnie ale warunki oferowane Klientom pozwalają traktować zakup w HRmax.pl jako szczególnie komfortowy i bezpieczny. Dostawa gratis każdego zamówienia niezależnie od wartości oraz wymiana gratis rozmiaru jest na pewno nowością na rynku i wielkim ułatwieniem dla Klientów obawiających się prawidłowego doboru obuwia.

Niezadowolony? Na zwrot masz 30 dni!
30 dni na zwrot nieużywanego towaru! HRmax.pl ufa swoim Klientom – mogą oni rzetelnie wybrać produkt. Jeżeli rzeczywiście nie spełnia oczekiwań można go zwrócić i można to zrobić nie spiesząc się. Nie wiesz jak nadać paczkę? Nie przejmuj się – kurier wysłany przez HRmax.pl przywiezie zwracany towar. Będzie szybko i bezpiecznie.

Niemożliwe? Sprawdź www.hrmax.pl

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl