17 grudnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Zostań Przedstawicielem Technologicznym ASICS [praca]

ASICS Polska Spółka z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

asics_logoM.jpg

Przedstawiciel Technologiczny

miejsce pracy: woj. mazowieckie, woj. dolnośląskie
Zadania:
– szkolenia produktowe dla klientów
– współpraca z sieciami sklepów, dbałość o ekspozycję produktów
– obsługa Foot ID, doradztwo w zakresie doboru obuwia biegowego
– obsługa imprez sportowych
Wymagania:
–  odpowiedzialność
– wysoka kultura osobista
– komunikatywność
– pracowitość i wytrwałość
– czynne uprawianie sportu
– samodzielność
– podstawowa wiedza z zakresu anatomii
Oferujemy:
– Szkolenia z zakresu technologii i polityki firmy
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość rozwoju
– umowę zlecenie

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, jesteś pasjonatem sportu i chcesz pracować dla wiodącej marki na rynku, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 15.01.2015 na adres: pawel.kowalik@asics.com

Prosimy o do łączenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).