new balance 880
 
29 lutego 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Zainauguruj sezon biegowy z adidas i GO Sport


Szykuje się nie lada gratka dla pogromców maratonów, specjalistów od joggingu i wszystkich tych, którzy wiosną mają zamiar biegać. Specjalnie na nich w każdy weekend marca w wybranych sklepach GO Sport będą czekać eksperci adidas. To doskonała szansa, by profesjonalnie przygotować się do rozpoczynającego się wkrótce sezonu biegowego.

Sezon biegowy startuje, a Ty nie wiesz, od czego zacząć? Masz kłopot z odpowiednim skompletowaniem stroju? A może chcesz się dowiedzieć, jakie są zalety elektronicznego trenera adidas miCoach Pacer i dlaczego warto wybrać buty z systemem ForMotion™?

Oto okazja, by rozwiać wszelkie wątpliwości i w pełni zaufać radom fachowców. Wybierz się do sklepu GO Sport, bo tam na każde pytanie dotyczące biegania odpowiedzą eksperci adidas. Pomogą także w profesjonalny sposób skompletować odpowiedni strój i buty, dzięki którym poprawisz swoje wyniki i będziesz mógł czerpać dodatkową radość z biegania. 

Ekspertów adidas spotkasz w wybranych sklepach Go Sport na terenie całej Polski w: Katowicach (C.H. 3 Stawy), Krakowie (C.H. M1 Kraków), Łodzi (C.H. Manufaktura), Poznań Komorniki (C.H. Auchan), Warszawie (C.H. Blue City, C.H. Galeria Mokotów, C.H. Promenada, C.H. Ursynów, C.H. Wola Park), Wrocławiu (C.H. Korona) – w każdy weekend marca (piątki 16:00 – 20:00, soboty i niedziele 13:00 – 20:00).

 adidas go sport

Więcej informacji na www.micoach.pl, www.facebook.com/adidasRunningPolska oraz na miejscu w sklepach www.GO-sport.pl