NB 1080v12
 
23 września 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Zabłyśnij na Runners Party


16. PKO Poznań Maraton to niewątpliwie olbrzymie święto dla pasjonatów biegania. A że najlepiej świętuje się na imprezie tanecznej, zapraszamy Was po biegu na Runners Party! Pierwsza tego typu impreza na naszym maratonie, odbędzie się w Iglicy na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Po biegu maratońskim mięśnie są tak spięte, że trzeba je rozluźnić. Ból przeszywa całe ciało, więc trzeba o nim zapomnieć. Euforia jest tak ogromna, że trzeba się nią podzielić natychmiast z innymi. A radość tak wielka, że trudno ją ukryć. Dlatego przygotowaliśmy dla Was imprezę, na której będziecie mogli dać upust swoim emocjom i rozluźnić mięśnie z udziałem rodziny i znajomych. A wszystko to w świetle kolorowych reflektorów i w rytmie dobrej muzyki wybranej specjalnie dla Was przez znanych poznańskich DJ-ów Remiego i Kalwiego.

Zdajemy sobie sprawę, że taniec po wysiłku maratońskim jest ostatnią czynnością, jaką sobie wyobrażacie, ale nie o typowe dyskotekowe „wygibasy” nam w tym dniu chodzi. Zasłużyliście na relaks i celebrację, więc Runners Party niech będzie miejscem w którym rozluźnicie mięśnie, choćby kołysząc się na boki, dacie upust swoim emocjom, dzieląc się wrażeniami z innymi maratończykami i opowiadając swoje „historie maratońskie” rodzinie i znajomym oraz wypijcie regeneracyjne piwo w blasku roztańczonych reflektorów.

Kolekcja Lite Show do wygrania podczas Runners Party 31

Podczas imprezy odbędzie się kilka konkursów, w których do wygrania jest aż 50 wystrzałowych kurtek ASICS z najnowszej kolekcji Lite Show. Kilkakrotnie wystąpią tancerze w pokazie break dance, a na dzieci czekają atrakcje, takie jak: malowanie buzi, zabawa w basenie z kulkami, zjeżdżalnia oraz bańki mydlane.

Inspiracją do Runners Party jest kolekcja naszego Partnera, firmy ASICS, który na maratonie poznańskim zaprezentuje swoją kolekcję Lite Show charakteryzującą się odblaskowymi elementami. Z tego powodu Iglica, w której odbędzie się Runners Party, rozbłyśnie w środku odblaskami jakimi „ozdobią się” uczestnicy imprezy.

Duża część odzieży biegaczy ma w sobie elementy odblaskowe, więc wielu z Was powinno „zacząć świecić” od razu po wejściu. Jeśli nie macie tzw. odblasków, będziemy Wam rozdawać fluorescencyjne gadżety w postaci opasek na dłoń czy breloczków.

Pamiętajcie, że za świetne przebranie w biegu maratońskim firma ASICS wynagrodzi 24 szczęściarzy odblaskowymi butami GEL KAYANO 22, więc Runners Party będzie dla nich idealną okazją do tego, by przetestować nowo zdobyte obuwie.

Kayano2

Runners Party będzie trwało w godzinach 9.30 – 17.30. Zachęcamy do przybycia na nie szczególnie te osoby, które odprowadzą Was na Start i będą chciałby poczekać na Międzynarodowych Targach Poznańskich na Wasz powrót. Uczestnicząc w Runners Party, odwiedzając Poznań Sport Fair i korzystając ze strefy relaxu przygotowanej przez firmę Hilding, kibice spędzą ten czas w bardzo miłej atmosferze.
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl