NB 1080v12
 
1 października 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

X-BIONIC w Run Expert z 30% rabatem


Zbliża się sezon jesienno-zimowych treningów często w niezbyt przyjaznych warunkach atmosferycznych. Podążając za potrzebami biegaczy przedstawiamy najbardziej zaawansowaną technologicznie odzież termoaktywną na rynku – X-BIONIC.

XO20608_X_Bionic_Ladies_Effektor_Short_Sleeve_Running_Power_Shirt_XJL_front.jpgXO20596_X_Bionic_Mens_Effektor_Short_Sleeve_Running_Power_Shirt_X1R_front.jpg
Wiodącą całoroczną linią jest X-Bionic EFFEKTOR, która oferuje znakomity i nowoczesny design dopasowanej odzieży i akcesoriów połączony ze zdolnością do współpracy z fizjologią organizmu człowieka i daje nowe możliwości zdobycia nowych osiągów i lepszej wydajności.

W laboratoriach X-Bionic w Szwajcarii, gdzie jest ona projektowana udowodniono, że dzięki używaniu odzieży z linii EFFEKTOR: 
  • o 10 % zwiększa się wytrzymałość organizmu podczas wysiłku
  • o 20% szybciej regenerują się mięśnie 
  • mięśnie produkują o 7% kwasu mlekowego mniej
  • ilość nagromadzonego ciepła jest o 50% niższa 
  • tętno średnio spada o 2,4 uderzenia na minutę

x_bionic_effektor_0.png

Sami testując odzież X-Bionic EFFEKTOR w warunkach późno-jesiennych zauważyliśmy, że znakomicie reguluje ona temperaturę ciała nie dopuszczając do jego przegrzania. Do tego nowocześnie wygląda i jest przy tym bardzo trwała. 
Używając produkty X-Bionic w bieganiu i na rowerze w temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza podczas kilkugodzinnego wysiłku dało się odczuć wyjątkowy komfort i dopasowanie. Kompresyjna konstrukcja dodatkowo wspomaga pracę mięśni.  

37ccr_technology_overview_2.png

Odzież ta jest często wyposażeniem uczestników wieloetapowych rajdów przygodowych, gdzie zachowanie odpowiedniej termiki organizmu podczas długotrwałego wysiłku w zmiennych warunkach atmosferycznych jest niezbędne.
Dlatego teraz dajemy czytelnikom Bieganie.pl niespotykaną okazję na zakup X-Bionic z aż:

30%

rabatem. Oferta jest ważna tylko do 10.10.2014 roku i do wyczerpania aktualnych zapasów.

Aby rabat został naliczony trzeba podczas składania zamówienia w sklepie Run Expert w koszyku zakupów wpisać kod rabatowy Bionic30
Oferta marki X-Bionic dostępna na stronie: http://www.runexpert.pl/firm-pol-1334037799-X-BIONIC.html
Redakcja Bieganie.pl