NB 1080v12
 
25 maja 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Wystartuj po rabat


Kolejny raz Sklep Biegacza przygotował fantastyczną promocję dla swoich klientów! W dniach 25 maja do 7 czerwca w sklepach stacjonarnych* można otrzymać aż trzy rodzaje rabatów!
Zasady promocji są proste:
Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz!
Kupując jeden produkt** z działu odzież, obuwie lub wybrane akcesoria – otrzymasz w nagrodę 5% RABATU
Kupując dwa produkty z ww. działów – otrzymasz 10% RABATU
Kupując trzy i więcej produktów z ww. działów – otrzymasz aż 15% RABATU!
Rabat obejmuje wszystkie zakupione produkty.
Wśród produktów, które będzie można zakupić w promocji znajdują się kolekcje biegowe najlepszych sportowych marek, takich jak: Asics, Nike, Adidas, Puma, New Balance, Saucony, Salomon, Reebok, Moose, CEP, X-Bionic czy Compressport.
Warto odwiedzić w tych dniach sieć Sklep Biegacza zarówno ze względu na fantastyczną promocję, jak i ze względu na fakt, że cała sieć sklepów znana jest ze swoich wysokich standardów. Sklepy Biegacza to największa sieć sklepów biegowych w Polsce. Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz szerokiej ofercie renomowanych produktów, spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Personel sklepu tworzą doświadczeni biegacze, fizjoterapeuci, trenerzy i miłośnicy biegania, którzy dzielą się swoją pasją i doświadczeniem. Niezależnie od kondycji i umiejętności, każdy biegacz może tu liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą techniki biegu, odżywiania i doboru najwłaściwszego obuwia i odzieży. Pod czujnym okiem fachowców można skompletować sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości, a także dowiedzieć się, w jaki sposób zadbać o swój organizm, aby bieganie było efektywne i przyjemne.
*Promocja obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych – nie dotyczy sklepu internetowego.
**Promocja dotyczy tylko produktów nieprzecenionych.
Więcej informacji na stronie www.sklepbiegacza.pl.
Szczegóły promocji oraz regulamin:
Redakcja Bieganie.pl