NB 1080v12
 
8 czerwca 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Wielka wyprzedaż w SklepieBiegacza.pl!


W dniach 8-21 czerwca w sieci specjalistycznych sklepów dla biegaczy SklepBiegacza.pl Wielka Wyprzedaż! Obuwie, odzież oraz wybrane akcesoria będą dostępne w cenach niższych nawet o 50%. Rabaty obowiązują zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym.
Już teraz pomyśl o letnich treningach i zrób zakupy korzystając z pomocy fachowców w jednym z naszych salonów w Katowicach, Gliwicach, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Lublinie i Poznaniu.

Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz szerokiej ofercie renomowanych produktów, SklepBiegacza.pl spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Personel sklepu tworzą doświadczeni biegacze, fizjoterapeuci, trenerzy i miłośnicy biegania, którzy dzielą się swoją pasją i doświadczeniem. Niezależnie od kondycji i umiejętności, każdy biegacz może tu liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą techniki biegu, odżywiania i doboru najwłaściwszego obuwia i odzieży. Pod czujnym okiem fachowców można skompletować sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości, a także dowiedzieć się, w jaki sposób zadbać o swój organizm, aby bieganie było efektywne i przyjemne.
Produkty objęte promocją można znaleźć pod linkiem: http://www.sklepbiegacza.pl/promocje
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl