new balance 880
 
17 czerwca 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Wielka Letnia Wyprzedaż do 50% w Sklepie Biegacza


Ruszyła Wielka Letnia WYPRZEDAŻ w Sklepie Biegacza. Zapraszamy do sklepów stacjonarnych oraz sklepu internetowego www.sklepbiegacza.pl. W sieci specjalistycznych sklepów dla biegaczy obuwie, odzież oraz wybrane akcesoria będą dostępne w cenach niższych nawet o 50%!  Najlepsze technologie topowych marek teraz w super cenach, sprawdź!
Już teraz pomyśl o letnich treningach i zrób zakupy korzystając z pomocy fachowców w jednym z naszych salonów w Katowicach, Gliwicach, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Bielsku-Białej, Lublinie i Poznaniu. Wśród produktów, które będzie można zakupić w promocji znajdują się najnowsze kolekcje biegowe najlepszych sportowych marek, takich jak: Asics, Nike, Adidas, New Balance, Under Armour, Saucony, Salomon, Moose, CEP, X-Bionic czy Compressport. Złap okazję i uzupełnij swoją szafę biegową.
W ofercie odnaleźć można min:
singlety od 99,95 zł
spodenki od 79,95 zł
koszulki od 69,95 zł
getry od 89,95 zł
buty od 149,95 zł
Sklepy Biegacza to największa sieć sklepów biegowych w Polsce, połączona ze sklepem internetowym. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze oraz szerokiej ofercie renomowanych produktów, spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Personel sklepu tworzą doświadczeni biegacze, fizjoterapeuci, trenerzy i miłośnicy biegania, którzy dzielą się swoją pasją i doświadczeniem. Niezależnie od kondycji i umiejętności, każdy biegacz może tu liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą techniki biegu, odżywiania i doboru najwłaściwszego obuwia i odzieży. Pod czujnym okiem fachowców można skompletować sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości, a także dowiedzieć się, w jaki sposób zadbać o swój organizm, aby bieganie było efektywne i przyjemne.
Produkty objęte promocją można znaleźć pod linkiem: http://www.sklepbiegacza.pl/promocje