NB 1080v12
 
8 stycznia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

W niedzielę kolejne treningi do ORLEN Warsaw Marathon!


Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia odbędzie się kolejny trening w ramach przygotowań do kwietniowego ORLEN Warsaw Marathon. W 6 miastach Polski (Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdynia, Płock) na biegaczy będą oczekiwać trenerzy, którzy poprowadzą zajęcia. Uczestnicy sesji w Katowicach, Gdyni i Poznaniu będą trenować wspólnie z gośćmi specjalnymi – ambasadorami marki ASICS. W Warszawie biegacze będą mieli okazję testować wybrany przez siebie model butów ASICS odbywając w nich niedzielny trening. 

Pozna 2

Organizatorzy oficjalnego cyklu treningów przygotowujących do startu w ORLEN Warsaw Marathon – firma ASICS oraz sieć SklepBiegacza.pl starają się dostosować godziny rozpoczęcia zajęć oraz lokalizacje, w których się odbywają do oczekiwań uczestników. Dlatego począwszy od najbliższego spotkania w niedzielę, 12 stycznia zaczynają obowiązywać dwie istotne zmiany:
Zmiana miejsca treningów w Warszawie – nowe miejsce zbiórki to Pole Mokotowskie, przy pubie Zielona Gęś, na rogu Al. Niepodległości i ul. Stefana Batorego. Godzina rozpoczęcia zajęć pozostaje bez zmian – 10:00.

Katowice.jpg

Warto jednak pojawić się pół godziny wcześniej ze swoim dowodem osobistym przy namiocie ASICS. Będzie okazja wyboru testowego modelu butów biegowych, w których będzie można odbyć trening. Liczba rozmiarów oraz dostępnych modeli jest ograniczona.
Zmiana godziny rozpoczęcia treningów w Katowicach – na prośbę uczestników, zmianie ulega godzina rozpoczęcia zajęć w Katowicach z godz. 10 na godz. 9: 00. Planowo trening potrwa ok. 2 godzin.
jacek_______towski_56_normal.jpg

W najbliższą niedzielę biegaczy z Katowic czekają także odwiedziny gościa specjalnego. Lekkoatletka i ambasadorka ASICS, Agnieszka Gortel jest specjalistką od długich dystansów (rekord życiowy w maratonie: 02:30:28). Na swoim koncie ma czterokrotny tytuł Mistrza Polski w półmaratonie. W 2013 r. została mistrzynią kraju w biegu maratońskim.
Biegacze trenujący w Poznaniu spotkają się z Olgą i Pawłem Ochalami, a do Gdyni zawita Arkadiusz Gardzielewski, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz wielokrotny reprezentant Polski. Podczas pierwszej edycji ORLEN Warsaw Marathon finiszował na 8 miejscu na dystansie maratonu. Ponieważ był najszybszy z Polaków, sięgnął po tytuł Mistrza Polski w Maratonie.
Do zobaczenia na treningach!
Redakcja Bieganie.pl