New Balance 1080v12
 
19 października 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Supernova dla mężczyzn


10, 50, a może 100km? Ile przebiegasz tygodniowo? Niezależnie od tego jak dużo trenujesz najważniejsze jest to, żeby czerpać przyjemność z każdego pokonanego kilometra. W podbijaniu dróg pomoże Ci najnowsza kolekcja dla mężczyzn adidas Supernova. Przygotowane dla Ciebie buty i odzież zdadzą egzamin podczas jesiennych i zimowych treningów w trudnych warunkach.

Jesień i zima to pora roku wprost wymarzona dla biegaczy, którym przeszkadzają letnie upały. Jednak, aby długie wybiegania były naprawdę przyjemne, musisz mieć zaufanie do sprzętu z którego korzystasz.

supernova1

Supernova Sequence 5 to stabilizujące buty treningowe. Są idealne dla biegaczy z nadmierną pronacją, których stopy podczas biegu przechylają się za bardzo do wewnątrz. Technologia FORMOTION™ gwarantuje Ci wygodny bieg. Płytki FORMOTION™ umieszczone pod piętami działają jak podwozie samolotu, amortyzując każde uderzenie Twoich stóp o podłoże. Buty Supernova Sequence 5 są kompatybilne z są kompatybilne z elektronicznym trenerem biegowym adidas miCoach Pacer, który za pomocą głosowych poleceń w czasie rzeczywistym zmotywuje Cię do wyciśnięcia z siebie jeszcze więcej podczas treningu.

spodenki1

Strój zacznij kompletować od uniwersalnych legginsów, które będą chronić Twoje nogi przed deszczem i śniegiem. Do wyboru masz aż trzy opcje: krótkie legginsy – Supernova Short Tight, legginsy ¾ – Supernova ¾ Tight oraz  długie legginsy – Supernova Long Tight. Wszystkie wyposażono w system FORMOTION™, który umożliwi Ci maksymalną swobodę i precyzję ruchów podczas wzmożonej aktywności. ClimaCool® zapewni Ci optymalną wentylację, aktywnie odprowadzi ciepło i pot z powierzchni skóry. Jeśli nie lubisz dopasowanych elementów stroju, zdecyduj się na luźniejsze spodenki biegowe Supernova 7” Short.

bluzy1

Nie zapominaj o odpowiedniej koszulce. Na wczesną jesień i wyższe temperatury proponujemy wersję z krótkim rękawem – Supernova Short Sleeve. W niższych temperaturach biegaj w dłuższym longsleevie – Supernova Long Sleeve.

kurtka1


Supernova Gore Jacket
to stylowa i wygodna kurtka biegowa. WINDSTOPPER® reguluje wilgotność ciała i pomaga utrzymać równowagę pomiędzy procesem wytwarzania i utraty ciepła.

 Jesteś gotowy? Pokonaj swoje słabości z Supernova Sequence.