new balance maraton
 
15 października 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Spotkanie z Arkadiuszem Gardzielewskim w sklepie runKing w Ostrowie Wielkopolskim


W czwartek, 18 października Arkadiusz Gardzielewski, ambasador marki ASICS, triumfator tegorocznego Półmaratonu Warszawskiego oraz Mistrz Polski na dystansie 21,097 będzie gościem sklepu runKing w Ostrowie Wielkopolskim. Spotkanie odbędzie się w godzinach 16:00 – 18:00 i będzie miało formułę otwartej dyskusji. Arek podzieli się z biegaczami swoimi doświadczeniami i podpowie, jak należy trenować, aby osiągnąć sukces w bieganiu.
gardzielewski1Arkadiusz Gardzielewski to jeden z najbardziej utalentowanych polskich biegaczy długodystansowych. W zeszłym sezonie znakomicie spisywał się na trasach wielu biegów w Polsce i za granicą. Jego dobra dyspozycja zaowocowała zwycięstwem w ASICS Runner’s World Grand Prix 2011. W ramach nagrody otrzymał od firmy ASICS kontrakt sprzętowy i znalazł się w gronie ambasadorów marki.

W bieżącym sezonie Arek również biega bardzo szybko. Świadczą o tym wyniki, jakie dotychczas osiągnął – zwycięstwo w 7. Półmaratonie Warszawskim, rekord życiowy na dystansie maratonu – 2.11’34” /15.04.2012, Wiedeń/ czy też zdobycie tytułu Mistrza Polski na dystansie półmaratonu. Dzięki dobrym startom jest na najlepszej drodze do powtórzenia sukcesu w tegorocznym ASICS Runner’s World Grand Prix ponieważ prowadzi w klasyfikacji najlepszych biegaczy.

Swoimi doświadczeniami oraz wiedzą na temat biegania Arek podzieli się z biegaczami oraz planującymi rozpocząć aktywność fizyczną już w najbliższy czwartek, 18 października w sklepie runKing przy ulicy Kościuszki 26 w Ostrowie Wielkopolskim. Spotkanie, które będzie mało formułę otwartej dyskusji odbędzie się w godzinach 16:00-18:00.

Na wydarzenie zaprasza sklep runKing oraz firma ASICS.