new balance morev4
 
25 września 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Specjalna oferta Sklepu Biegacza na expo podczas Maratonu Warszawskiego!


Pierwszy raz finisz największej biegowej imprezy w kraju odbędzie się na Stadionie Narodowym. Takie wydarzenie wymaga szczególnej oprawy. Sklep Biegacza razem z producentami przygotował wyjątkowe stoiska i wyjątkowe promocje!

Przed Stadionem Narodowym ustawiony będzie olbrzymi namiot Adidasa, w którym wszyscy uczestnicy maratonu będą mogli nabyć sprzęt tej firmy z 15% zniżką! Sklep Biegacza jako jedyny będzie miał w swojej ofercie oryginalne koszulki z 34. Maratonu Warszawskiego, na które zapisy już trwają na naszej stronie internetowej www.sklepbiegacza.pl.

Wewnątrz stadionu będzie się znajdowało stoisko Asics, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić ID swojej stopy (Foot ID) i dobrać odpowiednie buty do pokonania niejednego maratonu. Asics również oferuje niemałe atrakcje zwiedzającym: do wygrania będzie wyjazd na maraton w Tokio! Oprócz tego jeśli kupisz trzy rzeczy, najtańsza będzie przeceniona o 50%!

Prawdziwe oblężenie czeka jak zawsze kolorowe stoisko Pumy. Wszystkie buty podczas expo będą przecenione co najmniej o 40%! Przykład? Faas 800 za 269zł zamiast 499!

W ofercie Sklepu Biegacza znajdziecie również sprzęt firmy Nike, odżywki i akcesoria!

Wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach!