NB 1080v12
 
27 września 2018 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Sklep Biegacza na Maraton Warszawski


W centrum Warszawy pod Pałacem Kultury i Nauki trwa wielkie odliczanie do jubileuszowej edycji  40. PZU Maratonu Warszawskiego, który jak i w swoim debiucie w  1979 r. wystartuje 30 września. Przez 40 lat zarówno w organizacji jak i podejściu do treningów zmieniło się wiele, ale pozostało najważniejsze, chęć uczestników do walki z własnymi słabościami. Teraz każdy może sobie sprawić niezwykłą pamiątkę z tego wydarzenia.

Z okazji jubileuszu przygotowana została limitowana kolekcja odzieży sportowej marki adidas. Funkcjonalne produkty z symboliką z tego ważnego, biegowego święta sprawdzą się podczas codziennych treningów. W ofercie znajdują się koszulki, bluzy, kurtki, a także czapka z daszkiem i worek sportowy.

Dedykowana koszulka wykonana została z materiału wykorzystującego flagową technologię marki Climacool, zapewniającego komfort poprzez odprowadzanie ciepła i potu z powierzchni skóry. Symboliczna, złota 40-tka na plecach z rokiem pierwszej edycji została wzbogacona o fragmenty piosenki „Sen o Warszawie” Czesława Niemena.

Dla poszukujących czegoś z dłuższym rękawem przygotowana została koszulka typu longsleeve ze złotą symboliką i logo maratonu. Standardowy krój sprawia wrażenie niemal dopasowanego fasonu, ale nie krępuje ruchów.

Maratońska bluza sprawdzi się w chłodniejsze dni. Konstrukcja z miękkiego polaru z technologią Climalite zapewnia komfort poprzez odprowadzanie potu z powierzchni skóry do zewnętrznej warstwy celem szybszego odparowania. Dodatkowo kaptur zapewnia ochronę przed wiatrem. Bluza posiada również wycięcia na kciuki w mankietach .

Dla tych co myślą już o ekwipunku, który poradzi sobie z kaprysami jesiennej pogody, marka adidas przygotowała dedykowaną, wodoszczelną wiatrówkę z odblaskowymi elementami. Te zwiększą bezpieczeństwo poruszania się na ścieżkach po zmroku.  Specjalne, profilowane łokcie gwarantują nieograniczoną swobodę ruchu, a specjalna, zabezpieczona kieszeń pozwoli na schowanie niezbędnych drobiazgów.

Kolekcję uzupełnia czapka z daszkiem z regulowanym z tyłu paskiem pozwalającym na indywidualne dopasowanie oraz worek sportowy wykonany z wytrzymałego materiału technicznego o płóciennym splocie.

Jubileuszowa oferta 40. PZU Maraton Warszawski dostępna jest w sklepie internetowym  WWW.SKLEPBIEGACZA.PL oraz stacjonarnie w Sklepie Biegacza Warszawa Powiśle (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A) . Znaleźć ją będzie można również w strefie adidas w Pałacu Kultury i Nauki podczas EXPO & FITNESS:

– piątek, 28 września, w godz. 12:00–20:00,
– sobota, 29 września, w godz. 10:00–20:00.

wdkww

Redakcja Bieganie.pl