New Balance 1080v12
 
30 grudnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

SBRT Pojedynek


Wraz z początkiem nowego roku uruchamiamy nasz nowy projekt: Sklep Biegacza Running Team. Jego funkcjonowanie otworzy pojedynek sztafetowy drużyn Północy i Południa. 
Wielu z nas Nowy Rok kojarzy się nie tylko z nowym otwarciem, ale także wyzwaniem, okazją do podjęcia postanowień prowadzących do oczekiwanej zmiany. Wiele z nich odwołuje się do zdrowia, kondycji fizycznej i formy sportowej. Wychodząc na przeciw wszystkim, którzy chcą poprawić swoją formę wraz z nadejściem nowego roku, powołujemy do życia Sklep Biegacza Running Team! Drużynę biegową złożoną z osób, którzy chcą wspólnie cieszyć się bieganiem w doborowym towarzystwie. SBRT jest otwarty na wszystkich biegaczy, niezależnie od ich aspiracji czasowych i aktualnej formy. Drużyna SBRT ma być przede wszystkim inspiracją do biegania dla ludzi, dla których bieganie to nie tylko pokonywanie kolejnych kilometrów, ale także relacje z innymi biegaczami.
Z okazji powstania SBRT mamy dla Was małą niespodziankę. Już 6. stycznia w CH Arkadia w ramach imprezy 10K PARKING RELAY zmierzą się nasze dwie, pięcioosobowe drużyny. Zespoły Północy i Południa, złożone z doradców sklepu i uczestników treningów „Biegaj Pod Okiem Trenera”, wezmą udział w wyścigu sztafetowym 5 x 2 km. Która z nich okaże się lepsza, która wzniesie laur zwycięstwa? O tym przekonacie się śledząc nasz profil SBRT na Facebooku. 
W oczekiwaniu na starcie Północy z Południem możecie wytypować drużynę, która zwycięży w tym pojedynku oraz jaki rezultat osiągnie. Osobę, która wytypuje wygranych i czas, jaki osiągną na mecie nagrodzimy dowolną parą butów biegowych. By wziąć udział w zabawie odwiedź fanpage drużyny SBRT i  dodaj swój typ w komentarzu pod postem konkursowym. Zapraszamy do zabawy.