NB 1080v12
 
19 stycznia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

RUNyourWAY – konkurs fotograficzny


Jeśli pasję biegania łączysz ze stylistycznym zmysłem, to z pewnością zainteresuje Cię nowa zabawa Sklepu Biegacza. Konkurs fotograficzny RUNyourWAY przygotowaliśmy z myślą o wszystkich biegaczach, którzy na treningi zabierają także poczucie estetyki, a także lubią bawić się bieganiem oraz modą. 
Waszym zadaniem jest przygotować stylizację, w której wyszlibyście zarówno na trening pochłaniać kilometry, ale także na spotkanie ze znajomymi na mieście. Wśród nadesłanych zgłoszeń jury, w którego skład wchodzą: nasz rozbiegany ambasador Hubert Kred, projektantka i stylistka Milena Bieńkowska oraz Wy Biegacze, wybierze trzy propozycje, które nagrodzimy voucherami o wartości 500 zł na zakupy w sieci Sklep Biegacza.
Nagrody zostaną przyznane w kategoriach: „Stylizacja Męska” oraz „Stylizacja Damska”, ocenianej przez jury oraz kategorii „Wybór Biegaczy”, w której to Wy wybierzecie najciekawszą koncepcję w drodze głosowania. Na zgłoszenia stylizacji w formie zdjęć zamieszczanych w komentarzach pod postem konkursowym, czekamy do 31 stycznia 2016 r. 

Rozwiązanie konkursu 3.02.2016 r. 
Szczegóły konkursu oraz regulamin na www.sklepbiegacza.pl
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl