NB 1080v12
 
22 sierpnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Runshop – nowa odsłona


RunShop240 1


Mamy zaszczyt zaprezentować nową szatę graficzną internetowego sklepu dla biegaczy Runshop.pl. Sklep posiada nowy „silnik”, nowy wygląd oraz nowe funkcjonalności. Mamy nadzieję że nowa wersja przypadnie Państwu do gustu oraz ułatwi poruszanie się po sklepie a tym samym będzie pomocna w jak najprostszym i najszybszym wyborze odpowiedniego towaru. Chcemy zapewnić naszym klientom komfort i bezpieczeństwo zakupów.

Nowe funkcjonalności:

    * szybkie i proste wyszukiwanie
    * filtrowanie produktów po rozmiarze, kolorze, itp.
    * ponawianie płatności elektronicznych
    * dostęp do przechowywanych produktów
    * program partnerski
    * porównywanie produktów

Sklep dla biegaczy Runshop.pl posiada w ofercie produkty do biegania renomowanych i profesjonalnych marek Asics, Mizuno, Ronhill, Rogelli. Każdy biegacz znajdzie szeroki wybór obuwia i odzieży do biegania. Posiadamy buty do biegania dla mężczyzn i kobiet, przeznaczone na trening i zawody. Kompletnie ubierzemy biegacza w koszulki do biegania, bluzy i kurtki dla biegaczy oraz akcesoria do biegania. Kupując produkty w sklepie dla biegaczy Runshop.pl masz zawsze pewność otrzymania oryginalnych produktów, darmową wysyłkę oraz zwrot towaru do 30 dni.
 

Życzymy Państwu przyjemnego korzystania i zachęcamy do częstego odwiedzania sklepu Runshop.pl. Stale uzupełniamy ofertę o nowe i atrakcyjne produkty renomowanych marek.

 Zapraszamy na zakupy – www.Runshop.pl

RunShop450
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl