NB 1080v12
 
29 sierpnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Reebok ZIGTECH Challenge – podejmij wyzwanie!


1 zig

Reebok ZIGTECH Challenge – podejmij wyzwanie!

Do pokonania 1 km wokół Placu Teatralnego w centrum Warszawy. Po drodze jednak kontenery, rusztowania, wraki samochodów i inne przeszkody – słowem: miejska dżungla! Dodaj do tego walkę z czasem i rywalizację ramię w ramię z przeciwnikami, a poczujesz przedsmak pozytywnej energii, jaką da Ci udział w Reebok ZIGTECH Challenge. 17 września musisz być z nami!

Z2To nie będzie kolejny zwykły bieg uliczny. To pierwszy tego typu event w Polsce, wzorowany na podobnych imprezach wzbudzających ogromne zainteresowanie na Zachodzie. Krótka trasa i ustawione na niej miejskie przeszkody sprawią, że o zwycięstwie może decydować nie tylko poziom wytrenowania, ale także determinacja, spryt czy zwinność. Ty też masz szansę pokazać, że w miejskiej dżungli czujesz się jak ryba w wodzie!

Więcej informacji znajdziesz na www.zigtechchallenge.pl, gdzie od 29 sierpnia trwać będzie rejestracja online do startu w imprezie. Śpiesz się – liczba miejsc ograniczona! Aby zostać zwolnionym z opłaty startowej, kup buty Reebok ZIGTECH w sklepach Reebok w CH Złote Tarasy, CH Arkadia lub CH Targówek i wypełnij przy zakupie kartę zgłoszeniową.

Z3Reebok ZIGTECH Challenge to jednak nie tylko sportowe emocje. Zawodnicy puszczani będą na trasę seriami po 50 osób, dzięki czemu cała zabawa trwać będzie kilka godzin. W tym czasie na scenie grał będzie DJ, a na kibiców i zawodnków czekają dodatkowe atrakcje – pokazy freerunningu, wyścig VIP z udziałem polskich gwiazd, testy produktów Reebok oraz relacje "na żywo" z trasy biegu na telebimach. Podsumowując, 17 września Warszawa biega i bawi się w rytmie Reebok ZIGTECH!

Ty też musisz tam być! Wchodź na  www.zigtechchallenge.pl, śledź najświeższe informacje i zarejestruj się do startu. Bieżące newsy znajdziesz też na www.facebook.com/ReebokMen.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl