new balance 880
 
28 sierpnia 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Reebok poszerza kolekcję ZigTech o model ZigLite Run


artykuł sponsorowany


Szukasz butów do treningu i jesiennych startów? Reebok ma coś dla Ciebie! Dobrze znana linia ZigTech zyskała w tym sezonie nowy model – ZigLite Run. To uniwersalny but, który doskonale sprawdzi się podczas treningu, a także pozwoli Ci pokazać się z jak najlepszej strony podczas zawodów.

Zaprojektowana specjalnie do biegania, udoskonalona, lekka technologia ZigLite, wyposażona jest w oryginalną podeszwę ZigTech, która została stworzona tak, by zapewnić biegaczowi lżejsze i smuklejsze buty. Nowa konstrukcja podeszwy o podwójnej gęstości jest nie tylko niezwykle lekka i bardzo dynamiczna, ale zapewnia również korzyści, jakie daje oryginalna podeszwa ZigTech – równowagę pomiędzy optymalnym wykorzystaniem energii oddawanej przy wybiciu a amortyzacją.

ziglite_001.jpg

Efekt zmian w technologii doskonale widać kładąc but ZigLite Run na wadze. Waga 250g sprawia, że można traktować ten model jako treningowo-startowy, co było dość trudne przy wcześniejszych modelach ZigTech, ważących ponad 400g. Nieco lżejsze były modele ZigNano, ważące około 325g. ZigLite Run to jednak zupełnie nowa jakość, łącząca wszystkie zalety podeszwy ZigTech z niską wagą buta.
 
Unikalna konstrukcja podeszwy w kształcie zygzaka zapewnia zarówno amortyzację w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, dając uczucie komfortu całej stopie. Dodatkowo, w odpowiedzi na potrzeby biegaczy, podeszwa została zaprojektowana tak, aby zwiększyć stabilność i przyczepność w czasie biegu. Wierzchnia część buta wykonana z lekkiej pojedynczej siateczki zapewnia odpowiednią wentylację i wsparcie, a dzięki liniowej strukturze dodatkowo dostosowuje się do elastyczności stopy, zapewniając komfort. Obuwie wyposażono ponadto w elementy odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo po zmroku.  
ziglite 002   ziglite 005   ziglite 004    ziglite_003.jpg
Co jeszcze wyróżnia buty Reebok ZigLite Run? Oryginalny design! Wyjątkowa podeszwa i atrakcyjne kolory sprawiają, że buty ZigLite Run są najbardziej przykuwającymi uwagę modelami z kolekcji Reebok ZigTech na jesień/zimę 2012.
W Reebok staramy się rozwijać nasze najbardziej innowacyjne produkty, aby zaspokoić potrzeby naszych konsumentów – mówi Michał Kępiński, Brand Activation Manager w Reebok Polska. – Obuwie ZigLite Run, dzięki lekkiej podeszwie ZigTech, dostarcza biegaczom zupełnie nowych doświadczeń w trakcie treningu. Kontrastujące kolory i unikalny design nadają butom świeżego i oryginalnego wyglądu – dodaje.

ziglite_006.jpg

Oprócz nowości w kolekcji stworzonej wyłącznie dla biegaczy, linia Reebok Zigtech na jesień/zimę 2012 zawiera również modele typowo treningowe. Buty są lekkie, dlatego idealnie nadają się do każdego rodzaju ćwiczeń, zapewniając zarazem stabilność, przyczepność, wytrzymałość i oddychalność. Jako dodatek do obuwia Reebok przygotował także kolekcję odzieży, która została zaprojektowana specjalnie dla sportowców, którym oprócz funkcjonalności i wygody zależy również na zachowaniu dobrego wyglądu. Odzież wykonana jest przy użyciu włókien Celliant™, które wplecione w materiał zwiększają poziom tlenu w organizmie. Dodatkowo technologia PlayDry zapewnia regulację termalną ciała i odprowadza wilgoć z dala od skóry, dzięki czemu odzież jest idealna zarówno do biegania, jak i do podstawowego treningu.
Nowa kolekcja Reebok Zigtech dostępna będzie od początku sierpnia w najlepszych salonach sportowych Reebok w Polsce: Arkadia/Warszawa, CH Targówek/Warszawa, Galeria Bałtycka/Gdańsk, Silesia City Center/Katowice, Galeria Kazimierz/Kraków, Galeria Łódzka/Łódź, CH Port Łódź/Łódź, Galeria Malta/Poznań, Pasaż Grunwaldzki/Wrocław, Galeria Dominikańska/Wrocław, Galeria Słoneczna/Radom, CH Leclerc/Rzeszów, CH Sandecja/Nowy Sącz, CH Mazovia/Płock, CH Plaza/Suwałki, Sklep Szopex, ul. Prosta 38/Olsztyn.
Kolekcja dostępna będzie również w Internecie na stronie www.fitnesstrening.pl.