NB 1080v12
 
1 kwietnia 2010 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

PUMA w InterSport


wiosenna_puma.jpg
Wiosna 2010 – czas na kwietniowe rozbudzenie. Po wyjątkowo długiej, zimowej przerwie pora na buty do dynamicznych, intensywnych treningów, również crossowych W sezonie wiosna/lato 2010 marka PUMA prezentuje nowe wcielenie profesjonalnych butów do biegania – Complete Concinnity 4, Complete Velosis i Complete Vectana TR Kolekcja charakteryzuje się bardzo odważnymi kolorami zachowując przy tym bardzo profesnjonalizm. Rekomendowane są biegaczom, którzy    szukają    nowego  designu z zastosowaniem najlepszych technologii.

Od 1 kwietnia 2010 w 12 najlepszych sklepach sieci Intersport rusza kampania runningowa PUMA z udziałem profesjonalnych ekspertów z dziedziny biegania. Ich rolą jest przybliżenia wiedzy na temat biegania, treningów, doboru butów i praktyczne porady z zakresu technologii zastosowanych w butach dla biegaczy. Na czas trwania kampanii PUMA obniżyła ceny na wybrane modele 20%.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepów Intersport w kwietniu i zachęcamy do rozmów z naszymi Running Expertami.

Poniżej modele objęte promocją

vectana_200.jpg

Complete Vectana – to but dla biegaczy pronujących. Pięta amortyzowana jest przez system DuoCell zbudowany podobnie do plastra miodu. Projektanci postawili tutaj na wygodę czyniąc zapiętek niezwykle miękkim oraz budując but na dość szerokim, stabilnym kopycie. Za stabilizację stopy odpowiada dodatkowo element M2D, jest to znajdujący się w wewnętrznej części podeszwy fragment pianki EVA o większej gęstości. Dodatkowo w kilku strategicznych miejscach, tzn. w pięcie i na zewnętrznej krawędzi umieszczona dodatkową warstwę amortyzującą idCell.

concinnity_200.jpg

Complete Concinnity 4 – to but dla biegaczy o średniej wadze ok. 75 kg i o naturalnym sposobie stawiania stopy. Idealnie zabezpieczają stopę przed twardą nawierzchnią. Zastosowanie technologii idCell pozwala na komfortowe bieganie po terenach miejskich, tj. po asfaltowych drogach czy alejkach. Idealny do dynamicznych treningów. Zastosowanie technologii EverTrac pozwala zachować dłuższą żywotność buta w miejscach najbardziej narażonych na ścieranie, czyli na pięcie i na zewnętrznej stronie stopy. Dzięki wyzywającemu designe’owi, biegacz w butach Concinnity nie przebiega niezauważony!

velosis_200.jpg
Complete Velosis – but dla biegaczy neutralnych lub suponujących, czyli takich, którzy zbyt mocno obciążają zewnętrzne krawędzie stopy. Dzięki temu, że zbudowany jest na tym samym, szerokim kopycie, co Vectana, od razu oferuje spory stopień stabilności. Amortyzowany właściwie na całej długości. W pięcie DuoCell, na pozostałej długości idCell. Mostek ArchTek łączący tylną z przednią częścią podeszwy odpowiada za to, aby podeszwa była stabilna i oddawała energię przy przetaczaniu.
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl