NB 1080v12
 
14 kwietnia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Przygotuj się do ORLEN Warsaw Marathon razem z Gym Break


Już w najbliższą sobotę w warszawskim Sklepie Biegacza Powiśle, odbędzie się otwarty trening przygotowujący do startu w ORLEN Warsaw Marathon. O ostatnie przygotowania biegaczy zadbają Ambasadorzy ASICS: Katarzyna Kępka oraz Szymon Gaś, właściciele Centrum Treningu Funkcjonalnego GYM BREAK CENTER.

zaproszenie_FB_gymbreak.jpg
Królewski dystans doskonale weryfikuje biegowe przygotowania. Wielu maratończyków, którzy już 24 kwietnia staną na starcie ORLEN Warsaw Marathon, przygotowuje się do tego biegu pokonując w trakcie swoich treningów ogromne ilości kilometrów.
 
Czy jednak dobry trening maratoński, powinien opierać się tylko na bieganiu? Na to pytanie aktywnie pomogą nam odpowiedzieć Katarzyna Kępka oraz Szymon Gaś, założyciele projektu GYM BREAK oraz właściciele warszawskiego Centrum Treningu Funkcjonalnego GYM BREAK CENTER.
 
Kasia jest entuzjastką treningu funkcjonalnego, promotorką aktywnego trybu życia i żywym dowodem na to, że „sześciopak” nie jest zarezerwowany wyłącznie dla zawodowych fitnessek. To właśnie Szymon Gaś – trener z międzynarodowym doświadczeniem, uświadomił jej, że nawet przy bardzo intensywnym życiu zawodowym można znaleźć czas na sport i doprowadzić ciało do znakomitej formy. 
Szymon to wykształcony w USA specjalista od przygotowania motorycznego zawodowców i amatorów sportu, który specjalizuje się w zdrowym i efektywnym treningu funkcjonalnym bazującym na pełnym zakresie naturalnych ludzkich ruchów.
 
Niebawem duet Gym Break swoim doświadczeniem podzieli się z tymi, którzy pragną zmierzyć się z królewskim dystansem w trakcie Narodowego Święta Biegania – ORLEN Warsaw Marathon.
 
Już w najbliższą sobotę, 16 kwietnia, zapraszamy wszystkich zainteresowanych biegaczy do Sklepu Biegacza na warszawskim Powiślu, na trening prowadzony przez naszych bohaterów. 
Kasia i Szymon pokażą nam, w jaki sposób, wzmacniać swoje ciało, tak by każdy kolejny kilometr biegu przybliżał nas do sukcesu. Chcesz biegać bardziej efektywnie, poprawić wyniki, kondycję i zminimalizować ryzyko kontuzji? Przyjdź na trening z Gym Break! 

Razem popracujemy nad stabilizacją, elastycznością, zwinnością, koordynacją, dynamiką, wytrzymałością i pełnym zakresem ruchów a to właśnie pomoże Ci osiągnąć wymarzony cel!
Osoby zainteresowane treningiem, prosimy o potwierdzenie swojej obecności pod numerem telefonu: 501 342 680 lub pod adresem mailowym: maciej.razik@asics.com
Nie zwlekaj i dołącz do nas! Zaczynamy o godzinie 11:00 (16.04), w Sklepie Biegacza Powiśle, Wybrzeże Kościuszkowskie 45A.  
 
Obecność obowiązkowa!
Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na:
Więcej o Gym Break i Gym Break Center znajdziesz na: www.gymbreak.pl / www.facebook.com/gymbreakzone
Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl